Księga Skarg i Wniosków

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Cold
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7299
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Cold »

Błagam, nie usuwajcie tematu o żarciu.
Wciąż czekam, kiedy Neon wróci do swoich owocowych Jogurtów Wyśmienitych. Ostatni spożył, bodajże w Boże Narodzenie 2024. Dawno...
Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 12528
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: blackcocker »

Nie no, usuwania nie będzie. Dopisywać własnych pluginów też nie będziemy. Też mnie to czerwone irytuje, ale co poradzić :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.

04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)

***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Awatar użytkownika
Recit The Thornographer
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2139
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 6:54 pm
Skąd: Midian

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Recit The Thornographer »

Panowie, a da się wyłączyć powiadomienia o jakimś userze? Na innych forach była taka opcja "ignoruj". Tu tego nie widzę i muszę stosować filtr mentalny.
We embrace like two lovers at death. A monument to the trapping of breath
Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6052
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Shedao Shai »

Recit The Thornographer pisze: pt kwie 17, 2026 2:08 pm Panowie, a da się wyłączyć powiadomienia o jakimś userze? Na innych forach była taka opcja "ignoruj". Tu tego nie widzę i muszę stosować filtr mentalny.
Klikasz na czyjś profil -> "Dodaj do wrogów" (swoją drogą, groźnie to brzmi :twisted: )

Nie wiem, czy o to chodzi, ale z gotowych rozwiązań na forum, tylko to przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 12528
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: blackcocker »

Tak jak SS pisze, wróg = ignor
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.

04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)

***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8456
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

No to dla równowagi - co daje dodanie usera do przyjaciół?
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16451
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

johnny_o pisze: pt kwie 17, 2026 2:46 pm No to dla równowagi - co daje dodanie usera do przyjaciół?
Tu nie ma przyjaciół :lol:
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12822
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Schizoid »

Dokładnie. Wszyscy możemy sobie tutaj słodzić, ale jak przyjdzie co do czego, to będziemy zabijać się o artefakty!

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8456
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

Hehe, być może, ale taka funkcja jednak jest więc o nią pytam ;)
Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6052
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Shedao Shai »

johnny_o pisze: pt kwie 17, 2026 3:19 pm Hehe, być może, ale taka funkcja jednak jest więc o nią pytam ;)
Dodałem Cię do przyjaciół. Czujesz teraz milsze myśli na mój temat, czy coś? :mrgreen:
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16451
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

Shedao Shai pisze: pt kwie 17, 2026 3:22 pm
johnny_o pisze: pt kwie 17, 2026 3:19 pm Hehe, być może, ale taka funkcja jednak jest więc o nią pytam ;)
Dodałem Cię do przyjaciół. Czujesz teraz milsze myśli na mój temat, czy coś? :mrgreen:
Ooo... jak miło się zrobiło 😆
www.MetalSide.pl
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10662
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: nugz »

Uważam, że na TAKIM forum szkoda kogokolwiek ignorować :)
theLastHeadbanger
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 12
Rejestracja: śr maja 20, 2026 7:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: theLastHeadbanger »

Wybaczcie hiperaktywność na forum, ale przynajmniej nie zacząłem od skargi (4 post).

Nie wiem jak obecnie wyglądają statystyki forum odnośnie nowych rejestracji - ale gdyby było ich zbyt mało (w końcu fanów Ironów raczej przybywa) to mogę zasugerować przyjrzenie się procesowi rejestracji.

Po wypełnieniu formularza i wpisaniu pięciocyfrowego kodu pojawia się informacja "Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA." i nie można przejść dalej.
Dopiero odświeżenie strony w przeglądarce (F5) powoduje przejście do potwierdzenia założenia konta.
pz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 21688
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: pz »

Sprawdzimy. Dzięki

02: Turbo (Kutno, Warszawa, Kraków) Wishbone Ash (Warszawa) Monstrum (Rzeszów) Soen (Kopenhaga)
03: Villagers of Ioannina City, Lady Pank, Zalewski, Icon, Turbo (Łódź)
05: Paul Quinn, Defenders of Steel, Hellhaim, Linkin Park (Sztokholm), Omen (Kraków?)
06: Omen (Warszawa), Mystic Festiwal, Metallica (Budapeszt), Iron Maiden (Hradec Kralove), MnC (SK, Łódź)
07: Skunk Anansie, Judas Priest
08: Castle Rat
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4254
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Geri666 »

bo my tu nowych nie chcemy xd tu się kisimy we własnym bagnie
Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7572
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Born in the BZ Land

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Sardi »

e e e mów za siebie

serdecznie witamy i zapraszamy, jest milo a czasami nie
BRUCE SPRINGSTEEN, JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6052
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Shedao Shai »

Cześć!
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12055
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Bon Dzosef »

Weźcie do kurwy ciezkiej schowajcie ten przycisk do odczytania wszystkiego albo dajcie potwierdzenie
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6052
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Shedao Shai »

:lol:
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8456
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

O, nawet to różni Dzosefa od nugza :lol:
ODPOWIEDZ