Księga Skarg i Wniosków
Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM
Re: Księga Skarg i Wniosków
Błagam, nie usuwajcie tematu o żarciu.
Wciąż czekam, kiedy Neon wróci do swoich owocowych Jogurtów Wyśmienitych. Ostatni spożył, bodajże w Boże Narodzenie 2024. Dawno...
Wciąż czekam, kiedy Neon wróci do swoich owocowych Jogurtów Wyśmienitych. Ostatni spożył, bodajże w Boże Narodzenie 2024. Dawno...
- blackcocker
- -#Moderator

- Posty: 12519
- Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
- Skąd: HerbacianePolaBatumi
Re: Księga Skarg i Wniosków
Nie no, usuwania nie będzie. Dopisywać własnych pluginów też nie będziemy. Też mnie to czerwone irytuje, ale co poradzić 
#blackcocker2023
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
- Recit The Thornographer
- -#Assassin

- Posty: 2117
- Rejestracja: ndz paź 15, 2006 6:54 pm
- Skąd: Midian
Re: Księga Skarg i Wniosków
Panowie, a da się wyłączyć powiadomienia o jakimś userze? Na innych forach była taka opcja "ignoruj". Tu tego nie widzę i muszę stosować filtr mentalny.
We embrace like two lovers at death. A monument to the trapping of breath
- Shedao Shai
- -#Rainmaker

- Posty: 6016
- Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
- Skąd: Wrocław
Re: Księga Skarg i Wniosków
Klikasz na czyjś profil -> "Dodaj do wrogów" (swoją drogą, groźnie to brzmiRecit The Thornographer pisze: ↑pt kwie 17, 2026 2:08 pm Panowie, a da się wyłączyć powiadomienia o jakimś userze? Na innych forach była taka opcja "ignoruj". Tu tego nie widzę i muszę stosować filtr mentalny.
Nie wiem, czy o to chodzi, ale z gotowych rozwiązań na forum, tylko to przychodzi mi do głowy.
- blackcocker
- -#Moderator

- Posty: 12519
- Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
- Skąd: HerbacianePolaBatumi
Re: Księga Skarg i Wniosków
Tak jak SS pisze, wróg = ignor
#blackcocker2023
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
- johnny_o
- Ten, Który Czyta Wszystko
- Posty: 8371
- Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
- Skąd: Prawie Warszawa
Re: Księga Skarg i Wniosków
No to dla równowagi - co daje dodanie usera do przyjaciół?
Re: Księga Skarg i Wniosków
Dokładnie. Wszyscy możemy sobie tutaj słodzić, ale jak przyjdzie co do czego, to będziemy zabijać się o artefakty!
As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
- johnny_o
- Ten, Który Czyta Wszystko
- Posty: 8371
- Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
- Skąd: Prawie Warszawa
Re: Księga Skarg i Wniosków
Hehe, być może, ale taka funkcja jednak jest więc o nią pytam 
- Shedao Shai
- -#Rainmaker

- Posty: 6016
- Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
- Skąd: Wrocław
Re: Księga Skarg i Wniosków
Ooo... jak miło się zrobiłoShedao Shai pisze: ↑pt kwie 17, 2026 3:22 pmDodałem Cię do przyjaciół. Czujesz teraz milsze myśli na mój temat, czy coś?![]()
www.MetalSide.pl
Re: Księga Skarg i Wniosków
Uważam, że na TAKIM forum szkoda kogokolwiek ignorować 
-
theLastHeadbanger
- -#Charlotte

- Posty: 12
- Rejestracja: śr maja 20, 2026 7:08 pm
Re: Księga Skarg i Wniosków
Wybaczcie hiperaktywność na forum, ale przynajmniej nie zacząłem od skargi (4 post).
Nie wiem jak obecnie wyglądają statystyki forum odnośnie nowych rejestracji - ale gdyby było ich zbyt mało (w końcu fanów Ironów raczej przybywa) to mogę zasugerować przyjrzenie się procesowi rejestracji.
Po wypełnieniu formularza i wpisaniu pięciocyfrowego kodu pojawia się informacja "Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA." i nie można przejść dalej.
Dopiero odświeżenie strony w przeglądarce (F5) powoduje przejście do potwierdzenia założenia konta.
Nie wiem jak obecnie wyglądają statystyki forum odnośnie nowych rejestracji - ale gdyby było ich zbyt mało (w końcu fanów Ironów raczej przybywa) to mogę zasugerować przyjrzenie się procesowi rejestracji.
Po wypełnieniu formularza i wpisaniu pięciocyfrowego kodu pojawia się informacja "Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA." i nie można przejść dalej.
Dopiero odświeżenie strony w przeglądarce (F5) powoduje przejście do potwierdzenia założenia konta.
Re: Księga Skarg i Wniosków
Sprawdzimy. Dzięki
02: Turbo (Kutno, Warszawa, Kraków) Wishbone Ash (Warszawa) Monstrum (Rzeszów) Soen (Kopenhaga)
03: Villagers of Ioannina City, Lady Pank, Zalewski, Icon, Turbo (Łódź)
05: Paul Quinn, Defenders of Steel, Hellhaim, Linkin Park (Sztokholm), Omen (Kraków?)
06: Omen (Warszawa), Mystic Festiwal, Metallica (Budapeszt), Iron Maiden (Hradec Kralove), MnC (SK, Łódź)
07: Skunk Anansie, Judas Priest
08: Castle Rat
Re: Księga Skarg i Wniosków
bo my tu nowych nie chcemy xd tu się kisimy we własnym bagnie
Re: Księga Skarg i Wniosków
e e e mów za siebie
serdecznie witamy i zapraszamy, jest milo a czasami nie
serdecznie witamy i zapraszamy, jest milo a czasami nie
BRUCE SPRINGSTEEN, JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
- Shedao Shai
- -#Rainmaker

- Posty: 6016
- Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
- Skąd: Wrocław
Re: Księga Skarg i Wniosków
Cześć!
- Bon Dzosef
- -#The Alchemist

- Posty: 12014
- Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm
Re: Księga Skarg i Wniosków
Weźcie do kurwy ciezkiej schowajcie ten przycisk do odczytania wszystkiego albo dajcie potwierdzenie
Lubie Iron Maiden i Megadeth
pz = shakin stevens
oddawac długie podpisy
pz = shakin stevens
oddawac długie podpisy
- Shedao Shai
- -#Rainmaker

- Posty: 6016
- Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
- Skąd: Wrocław
- johnny_o
- Ten, Który Czyta Wszystko
- Posty: 8371
- Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
- Skąd: Prawie Warszawa
Re: Księga Skarg i Wniosków
O, nawet to różni Dzosefa od nugza 
