Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
beaviso
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2012
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: beaviso »

Za Clairvoyanta tak, ale nie Evil.
Inny kawałek z tej samej płyty, taki o snach ;)

M.
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12014
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Bon Dzosef »

beaviso pisze: czw maja 07, 2026 7:57 pm Za Clairvoyanta tak, ale nie Evil.
Inny kawałek z tej samej płyty, taki o snach ;)

M.
Nie
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6595
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: WICKER MAN »

Bon Dzosef pisze: czw maja 07, 2026 10:20 pm
beaviso pisze: czw maja 07, 2026 7:57 pm Za Clairvoyanta tak, ale nie Evil.
Inny kawałek z tej samej płyty, taki o snach ;)

M.
Nie
Tak.
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12014
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Bon Dzosef »

WICKER MAN pisze: czw maja 07, 2026 11:46 pm
Bon Dzosef pisze: czw maja 07, 2026 10:20 pm
beaviso pisze: czw maja 07, 2026 7:57 pm Za Clairvoyanta tak, ale nie Evil.
Inny kawałek z tej samej płyty, taki o snach ;)

M.
Nie
Tak.
Jakis zakladzik?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Under Jolly Roger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 322
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Under Jolly Roger »

Mów Pan co ptaszki ćwiekrają, a nie hazard Pan uprawiasz :D.
Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5363
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: MaidenFan »

Że Clairvoyant wypadnie kosztem Infinite Dreams.
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4237
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Geri666 »

OTTGDY albo Infinite biorę w ciemno za cokolwiek :P
Awatar użytkownika
Max323
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 4415
Rejestracja: sob maja 26, 2018 8:58 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Max323 »

Wolałbym wywalić minutes.
A
B
C
D
E
Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1939
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Metalophil »

MaidenFan pisze: pt maja 08, 2026 8:59 am Że Clairvoyant wypadnie kosztem Infinite Dreams.
Tak obstawiam już od premiery książki. Zresztą Bruce to pośrednio potwierdził (że zagrają ID) podczas premiery filmu. Zapytali go o ulubiony utwór i wymienił ROTAM i właśnie ID. Przecież przypadkowo tego nie powiedział. Co ciekawe, H wskazał na FOTD, z którym przecież nie miał, w sensie twórczym, nic wspólnego.
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4237
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Geri666 »

Wiesz, Harris mówił w ostatnich latach, że chciałby zagrać Only The Good Die Young. I co z tego wyszło? :D Mimo wszystko, trzymam kciuki za Infinite.
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16388
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: gumbyy »

Geri666 pisze: pt maja 08, 2026 3:28 pm Wiesz, Harris mówił w ostatnich latach, że chciałby zagrać Only The Good Die Young. I co z tego wyszło? :D Mimo wszystko, trzymam kciuki za Infinite.
No niedasię. Kropka.
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Kevin18
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1700
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Kevin18 »

Geri666 pisze: pt maja 08, 2026 3:28 pm Wiesz, Harris mówił w ostatnich latach, że chciałby zagrać Only The Good Die Young. I co z tego wyszło? :D Mimo wszystko, trzymam kciuki za Infinite.
Myślę że gdyby nie Smallwood to usłyszelibyśmy wiele niegranych perełek. Dla mnie to właśnie on zmusza zespół by wiekszość setlisty to były kotlety które spodobają się ' Januszom ' . Harris coś tam pogada o Only The Good.. a potem Smallwood powie że nikt by tego nie poznał i lepiej zagrać Can I Play With Madness po raz setny.
www.last.fm/user/darkfuneral18
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4237
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Geri666 »

No i oni się godza na wszystko co Rod powie? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16388
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: gumbyy »

Gadanie tam... H nie jest jakas kukłą bez zdania. Zechciałaby grać b-sajdy to by klepali 😆
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12014
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Bon Dzosef »

Z biegiem lat ma coraz mniej do powiedzenia
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Awatar użytkownika
Emilio
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4040
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Emilio »

Będzie ID, zobaczycie ;)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16388
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: gumbyy »

Emilio pisze: pt maja 08, 2026 9:30 pm Będzie ID, zobaczycie ;)
Będzie to będzie. A jak nie będzie, to (niespodzianka) nie będzie :lol:
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Emilio
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4040
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: Emilio »

Trzeba podgrzewać atmosferę, później będziemy im wyrzucać, że są leniami i tak do kolejnej trasy ;)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."
Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6595
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: WICKER MAN »

Bon Dzosef pisze: pt maja 08, 2026 12:04 am
WICKER MAN pisze: czw maja 07, 2026 11:46 pm
Bon Dzosef pisze: czw maja 07, 2026 10:20 pm

Nie
Tak.
Jakis zakladzik?
Kto przegra goli łeb? 8) :twisted:
Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6595
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Run for Your Lives tour 2026 Europa i Reszta Świata

Post autor: WICKER MAN »

Kevin18 pisze: pt maja 08, 2026 3:57 pm
Geri666 pisze: pt maja 08, 2026 3:28 pm Wiesz, Harris mówił w ostatnich latach, że chciałby zagrać Only The Good Die Young. I co z tego wyszło? :D Mimo wszystko, trzymam kciuki za Infinite.
Myślę że gdyby nie Smallwood to usłyszelibyśmy wiele niegranych perełek. Dla mnie to właśnie on zmusza zespół by wiekszość setlisty to były kotlety które spodobają się ' Januszom ' . Harris coś tam pogada o Only The Good.. a potem Smallwood powie że nikt by tego nie poznał i lepiej zagrać Can I Play With Madness po raz setny.
Nie do końca. Setlistę układają Bruce ze Steve'm, konsultując się z Rodem i Dave'm Shackiem (który wg mnie ma obecnie więcej do powiedzenia od Roda). Wystarczy wspomnieć, że perełki typu FTGGOG na Legacy to był właśnie pomysł Roda. Za to rzeczywiście słyszałem historię, że ID było na próbach w 2012 (nawet w pierwotnej wersji setlisty), natomiast bodajże Rod stwierdził, że kawałek ten nie brzmiał za dobrze na żywo więc wymienili go na ATSS...
ODPOWIEDZ