Żelazna Kolekcja

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1966
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Żelazna Kolekcja

Post autor: paniron »

Nie zapomnij o laserdiskach 💩

Ja już w sumie od kilku lat nic nowego nie kupuję, bo większość co chciałem mam, a na to czego mi brak szkoda mi kasy, np. promo fugitive...
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16388
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Żelazna Kolekcja

Post autor: gumbyy »

paniron pisze: wt maja 12, 2026 6:15 pm Nie zapomnij o laserdiskach 💩

Ja już w sumie od kilku lat nic nowego nie kupuję, bo większość co chciałem mam, a na to czego mi brak szkoda mi kasy, np. promo fugitive...
No tak, jak się ogarnie "main questa" to już lekko ciśnienie spada. Ja teraz chyba mocniej w picture disc wejdę :) Shape mam wszystkie, to czas na zwykłe ;)
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16388
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Żelazna Kolekcja

Post autor: gumbyy »

Tym razem singiel 7" z maziajami ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Recit The Thornographer
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2117
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 6:54 pm
Skąd: Midian

Re: Żelazna Kolekcja

Post autor: Recit The Thornographer »

Też mam ten singiel, niezły bajer :D Myślałem, że to jest nadruk, a podpisy są zagłębione na płycie.
We embrace like two lovers at death. A monument to the trapping of breath
ODPOWIEDZ