Wywiady i newsy

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8456
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Wywiady i newsy

Post autor: johnny_o »

Prychłem! :D
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1680
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Caracalized »

Tam musi całe Senjutsu polecieć, jaki Angel and the Gambler? :D I odśpiewane przez Blaze'a może byłoby chociaż śmieszne ;)
Awatar użytkownika
Emilio
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4044
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Emilio »

Pewnie nagrają filmik, który wyświetlą na telebimie w czasie gali i tyle.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."
Michał123
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 5:29 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Michał123 »

Rock and Roll Hall of Fame... nominowani: Mariah Carey, Shakira, Lauryn Hill... jakoś kropki mi się nie łączą. Ale taką galę z Blazem i Angel and the Gambler bym oglądął :D
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12822
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Schizoid »

W sumie mogliby wysłać tam Blaze'a i Nicko, żeby jakaś faktyczna reprezentacja była.

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
beaviso
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2015
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Wywiady i newsy

Post autor: beaviso »

A jaki problem machnąć się biz-jetem? Zamiast kopać piłeczkę poleci Stefan, prześpi się dwa razy w drodze tam/powr, wpadnie na imprezę w krótkich spodniach, na miejscu pokaże parę razy kciuk i powie "Cheers, mate!", bo wypada. I wsio. I to jest właśnie Iron fucking Maiden.

M.
Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7572
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Born in the BZ Land

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Sardi »

nie muszą występować.

np. jak wprowadzali Dire Straits to nie pojawił się Mark, mowy wygłosili John, Alan i Guy, podobnie z Gunsami, nie było Axla.

Jak wprowadzali Genesis to ktoś tam pograł ich covery, bodajże Phish.
BRUCE SPRINGSTEEN, JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12055
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Bon Dzosef »

beaviso pisze: wt kwie 14, 2026 12:30 pm A jaki problem machnąć się biz-jetem? Zamiast kopać piłeczkę poleci Stefan, prześpi się dwa razy w drodze tam/powr, wpadnie na imprezę w krótkich spodniach, na miejscu pokaże parę razy kciuk i powie "Cheers, mate!", bo wypada. I wsio. I to jest właśnie Iron fucking Maiden.

M.
No jest duży problem bo sama roznica czasu to jakieś 18h, do tego z Australii do USA nie polecisz zwyklym jetem. Nierealne
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6595
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Wywiady i newsy

Post autor: WICKER MAN »

Gala odbywa się w LA 14 listopada więc nie ma opcji, aby ktokolwiek z aktualnego składu się pojawił. Prawdopodobnie, o ile Phantom na to pozwoli, na gali pojawią się Nicko, Stratton i Blejz - nie wykluczałbym także pojawienia się Roda. Puszczą krótki filmik z podziękowaniami i tyle. Jeśli będzie parcie na występ to zawsze mogą zaprosić jakiś zaprzyjaźniony zespół do odegrania np. "IM".
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4254
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Geri666 »

689784399_1413671454132911_50884690886123607_n.jpg
:dance:
Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 480
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: marekkraw »

Ciekawe czemu zabrakło Stefana i jana.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7813
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Zajzajer »

Adrian chyba skrócił włosy, wygląda bardzo dobrze, klasa, reszta w sumie też.
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8456
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Wywiady i newsy

Post autor: johnny_o »

No ciekawe...
Przede wszystkim je pofarbował, brodę też ;) Wypisz wymaluj Detektyw Rutkowski :lol:
Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5370
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Wywiady i newsy

Post autor: MaidenFan »

marekkraw pisze: wt maja 05, 2026 9:08 pm Ciekawe czemu zabrakło Stefana i jana.
Są już w Splicie z Simonem. :D Był za to syn Janicka i któraś córa Stefana.
Awatar użytkownika
beaviso
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2015
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Wywiady i newsy

Post autor: beaviso »

Nie chcę być złym prorokiem, ale Nicko wygląda koszmarnie… Oczy martwe, twarz jak po sterydach. :( Naprawdę, mój ojciec w jego wieku, tłumiący w sobie raka kuracjami medycznymi, wygląda bez porównania lepiej…

M.
Awatar użytkownika
remi
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3033
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Wywiady i newsy

Post autor: remi »

Ta twarz to też efekt botoksu w czoło, stąd też oczy się takie wydają zbyt okrągłe (puste).
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12822
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Schizoid »

Nicko wydaje książkę: https://www.youtube.com/watch?v=N2lkMwX2cbc

Twarz to jedno, ale jak patrzę się na te dłonie... Uch :(

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12822
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Schizoid »

Przeklejka z Maidenfans, niestety nie mogę wkleić linku ze źródłem, bo strona BBC nie działa poprawnie:
Burce was interviewed on the Shaun Keavney Rock Show on BBC Radio. Asked about Eddfest he said "it's the last show of the European tour so it will probably be a couple of years before we do.....a thing in Europe, whatever that may be."
Może wzorem innych dużych nazw po RfYL będą stawiali na rezydencje koncertowe, a nie regularne trasy? Eddfest jako impreza obwoźna a la Ozzfest?

W kontekście narzekań Dave'a na spędzanie czasu z dala od rodziny, takie ograniczenie aktywności koncertowej mogłoby pewnie być optymalnym rozwiązaniem. Parę dużych sztuk na cały kontynent i do domu.

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
Geri666
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4254
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Geri666 »

No na moje już więcej nie zagrają. Couple of years to zaraz będą mieli po 80 lat.
Awatar użytkownika
Kevin18
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1723
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: Wywiady i newsy

Post autor: Kevin18 »

Od dawna piszę że na moje to Eddfest będzie ostatnim koncertem Maiden w Europie.
www.last.fm/user/darkfuneral18
ODPOWIEDZ