Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Saimon1995 pisze: wt sty 27, 2026 11:30 am Jesteście już gotowi na zabawę z Megadeth? ;)
tak
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Coś formuła przetrwają najsilniejsi ostatnio wysiada, brak pomysłu/mała ilosć fanów poszczególnych zespołów, no nie wiem ile jeszcze zespołów zrobimy, ale mam dobrą wiadomość, bo jak skończymy Maiden to ruszymy z inną zabawą. Najbliższy survivor Maiden z mojej strony gdzieś w 2030 (jak dożyję)
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1690
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Caracalized »

No niestety, jak co najmniej cztery lub pięć osób czegoś nie słucha to nie ma sensu robić takich rzeczy, a mnie też przyznam takie coś, przynajmniej na razie, przestało bawić i mimowolnie się wypisuję z kolejnych survivorów.
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10678
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: nugz »

Mnie nigdy nie zaczęło bawić. Co kto lubi.
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Za 4-5 tygodni z czymś wystartujemy, ale się boję, że też formuła wyczerpie, to nie będzie survivor tyle co bardziej zestawienie na punkty :P

uPs chyba za duzo powiedzialem
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Ogólnie planuje zrobić coś takiego z innymi zespołami jak w tym temacie poniżej (Maiden robił Saimon, więc ich też sobie odpuścimy, zasady są jasne)

viewtopic.php?t=17337&sid=f222f4a5b1cd9 ... fe5bbe4397

Możecie wpisywać swoje zespoły, które byście chcieli byśmy zrobili, ten który będzie miał najwięcej głosów, zaczniemy jako pierwszy, powiedzmy 10 typów:

Moja dyszka, kolejność przypadkowa

1. Dream Theater
2. Metallica
3. Slayer
4. Alice in Chains
5. Rush
6. Pink Floyd
7. Marillion
8. Genesis
9. Faith No More
10. Megadeth (a niech mają)
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9558
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Saimon1995 »

Metallica, RHCP, The Cure, Megadeth, Judas Priest
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

to na razie Meta i Megadeth maja po 2 głosy, czyli najwiecej

czekam aż inni userzy, którzy są zainteresowani podadzą swoje typy
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10678
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: nugz »

Patrzę przypadkowo na Wasze typy Megadeth i nie rozumiem Was. Jak możecie chcieć odstrzelić bangera jak Sleepwalker, kiedy taki gniot jak Bullets nadal tam zalega i śmierdzi. Gdzie jest Washington, gdzie Prisoners...
U high or just stupid ;)
Awatar użytkownika
Madback
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: śr gru 24, 2025 5:12 pm
Skąd: Wielkopolska

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Madback »

Moje dziaderskie propozycje - popularne zespoły, do których w ostatnich latach często wracam:

Marillion
Genesis
Yes
Uriah Heep
UFO

Scorpions
Thin Lizzy
Deep Purple
Nightwish
Epica
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Jak na razie po 2 glosy, Meta, Mega, Marillion i Genesis, niech ktoś jeszcze wrzuci swoje propozycje co łaska. Zaczniemy pewnie jakoś chwilę po okładkach Maiden, bo to już tam ostatni etap zabawy ;)
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Cold
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7299
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Cold »

Metallica
Megadeth
Judas Priest
Slayer
The Cure
Marillion
Depeche Mode
Deep Purple
Death
Genesis
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Gdzieś za tydzień zakładam pierwszy temat, chyba to będzie Metallica, bo fanów mają najwięcej zaraz po Maiden chyba tutaj, w każdym razie dużo osób brało udział zarówno w normalnym przetrwają najsilniejsi jak i w wykreślance.

A Ty Saimon się zastanów co robimy po Megadeth, bo chyba wyczerpaliśmy już wszystkie zespoły, ktoś wspominał kiedyś o Iced Earth czy Accept, ale nie wiem ile te zespoły zbiorą fanów i kto by to poprowadził.
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9558
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Saimon1995 »

Iced Earth - nie znam zupełnie twórczości. Accept - znam, ale nie wszystkie albumy. Więc jak będą chętni, to oddam bez wątpliwości stery, jeśli chodzi o prowadzenie. :)
Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7574
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Born in the BZ Land

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Sardi »

Accept juz robiliśmy w 2 edycji survivorów
BRUCE SPRINGSTEEN, JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Sardi pisze: ndz mar 15, 2026 4:29 pm Accept juz robiliśmy w 2 edycji survivorów
A no faktycznie, to nic możecie zaczynać inny zespół

Ja zączałem odliczanie - Metallica,

zapraszma wszystkich do wzięcia uddzialu
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Tutaj, są dwie propozycje na zabawę/dyskusję (mnie się survivorów już nie chce robić)

Pierwsza:
Zajzajer pisze: czw maja 14, 2026 3:48 am
Tak w ogóle to myślę, że takie zrobienie np innych zespołów (np tydzień na jedną płytę) gdzie zainteresowani userzy dzielili by się swoimi przemyśleniami/odczuciami/wspomnieniami na temat poszczególnych wydawnictw, może ciekawa dyskusja by się z tego wywiązała, ale nie miałem wcześniej śmiałości zaproponować. Sporo fanów ma Metallica, Slayer, Sabbath, Megadeth, Helloween czy Priest i inni, sam bym chętnie poczytał i się poudzielał.

Tylko to co Wy na to? bo jak nie ma chętnych, to nie było tematu. Ostatnio nie ma ankiet żadnych na forum prawie, i myślę, że to dobrze, bo przyda się trochę przerwy, zamiast tego moglibyśmy ruszyć coś takiego jak tutaj napisałem.
Jeśli by to przeszło, to pytanie czy robimy też epki (jak są) i koncertowe albumy?

Druga:
Caracalized pisze: czw maja 14, 2026 10:34 am Ja kiedyś z kolegą się bawiłem w przesłuchiwanie płyt, które sobie polecaliśmy. Więc od siebie mógłbym właściwie zaproponować coś podobnego, że jeden użytkownik innemu użytkownikowi albo i całemu forum by polecił jakiś album i inni mieliby tydzień na jego przesłuchanie, a potem dzielenie się swoimi przemyśleniami. Dawno w czymś takim nie brałem udziału, więc może i nawet ja bym się skusił, bo zawsze fajnie posłuchać czegoś czego się nie zna albo i nawet odświeżyć coś czego się nie słyszało z 10 lat.
Tutaj też jestem chętny, bo jest tyle zespołów/płyt - że praktycznie mamy nieograniczone pole manewru

Dajcie znać
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Czekam na Wasze propozycje do tematu - ''Czyjego muzyka odejście (w sensie niekoniecznie śmierć) z zespołu najbardziej Cię zasmuciło''

Tylko podawajcie takie, które pamiętacie za Waszego życia, ja np nie podam odejścia Dickinsona, bo nie słuchałem wtedy Iron Maiden, zresztą nic nie słuchałem, ale są starsi userzy, to każdy coś pod siebie znajdzie.

1. Portnoy z Dream Theater

Dawajcie od siebie, uzbieramy (tylko bardziej Mainstream, nie jakieś zespoły z piwnicy pls, ale jak zostanie wolny slot, to nasz klient, nasz Pan :) )
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Dodałbym jeszcze Layne'a z Alice in Chains, tyle, że tak, Grunge (ale ten zespół bardziej heavy metalowy bym powiedział) nie lubiłem, ale jego śmierć pamiętam, wtedy się nie za bardzo tym przejąłem, jednak z perspektywy później jak zostałem fanem strasznie mi przykro z tego powodu, że zmarł. I teraz żałuję, że ich wcześniej nie polubiłem, ale lubię ich już jakieś 17-18 lat, raz na żywo widziałem, niestety już bez niego, wiec powodu do wstydu nie ma myślę. Za to znakomicie pamiętam już śmierć (jak byłem fanem) innego członka tego zespołu a mianowicie Mike'a Starra, zasmuciło mnie to, ale na pewno nie na taką skalę jak wokalista (niestety jak pisałem po czasie)

Neil Peart - oczywiście, choć wtedy byłem w strasznej formie, i nie do końca czułem żal tak jakbym chciał, bo miałem swoje demony, ale RIP i cieszę się, że udało mi się go zobaczyć na żywo.

Rick Wright - słuchałem Dark Side of the Moon cały dzien i noc i ryczałem, przejąłem się śmiercią Ricka chyba jak żadnego innego muzyka.

Jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to dopiszę.
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7823
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Przetrwają najsilniejsi - OFFTOP

Post autor: Zajzajer »

Myślę też by zrobić najlepszy thrashowy zespół, tylko to lepiej żeby ktoś inny założył, bo ja sie czuje jeszcze mniej kompetentny niż w heavy, można się posiłkować tematem który założył Vorgel - najlepszy thrashowy debiut, dawno tamtego tematu nie czytałem, ale Vorgel zna więcej wykonawców niż ja (nie mówie ze lepiej zna sie na poszczególnych) i tam wyszły takie zespoły:

viewtopic.php?t=14202&hilit=thrashowy&s ... 87da09b482

co Wy o tym myślicie, potem by można Death i Black i Prog metalowe zrobić
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
ODPOWIEDZ