The Future Past Tour 2023 - trasa

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Piotr Lange » pt lis 25, 2022 4:53 pm

Myślę, że panowie są już w wieku w którym nie powinni robić dwuletniej przerwy między europejskimi koncertami. Moim zdaniem będą stadiony+festy w 2024. Zwłaszcza, że jednak kasa z takich stadionów w Europie też jest pewnie bardzo dobra. A do tego sporo festiwali w 2024 byłoby do obskoczenia.
Raczej na pewno obstawiam taki scenariusz:

2024 - obie Ameryki , ew. Japonia/Azja i Australia, ale nie sadze, zeby spielo sie to kosztowo , a same Stany i Kanada to ok. 35 koncertow + pewnie z 12-15 w Ameryce Lacinskiej.
2025 - stadiony i festiwale w Europie. Pewnie nadal jako "Future Past Tour", ale set z naciskiem na lata 80-te
Też tak to widzę, w sumie sporo grup zaczyna wracać do Azji/Oceanii, mogliby tam zagrać jakieś festiwale. Moim zdaniem trasa obejmie około 110 koncertów rozpisanych na lata 2023 - 25.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: Mr. M » pt lis 25, 2022 6:25 pm

2024 - obie Ameryki , ew. Japonia/Azja i Australia, ale nie sadze, zeby spielo sie to kosztowo , a same Stany i Kanada to ok. 35 koncertow + pewnie z 12-15 w Ameryce Lacinskiej.
2025 - stadiony i festiwale w Europie. Pewnie nadal jako "Future Past Tour", ale set z naciskiem na lata 80-te
A jeśli w 2025 to będzie już trasa pożegnalna? :wink:
O ile powyższy scenariusz na 2024 też uważam za wielce prawdopodobny, to jeśli chcą skończyć karierę w obecnym składzie, to na 2025 trzeba by było ogłosić już trasę pożegnalna.
2025 - Europa
2026 - Reszta świata
2027 - ostatnie koncerty w Europie, głównie stadionowe, reklamowane jako "last show in..."
Nicko akurat będzie miał dopiero 75 lat :D No chyba że wchodzi w grę stopniowe wymienianie członków, to wtedy można grać i grać.

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » pt lis 25, 2022 6:48 pm

A jeśli w 2025 to będzie już trasa pożegnalna? :wink:
O ile powyższy scenariusz na 2024 też uważam za wielce prawdopodobny, to jeśli chcą skończyć karierę w obecnym składzie, to na 2025 trzeba by było ogłosić już trasę pożegnalna.
2025 - Europa
2026 - Reszta świata
2027 - ostatnie koncerty w Europie, głównie stadionowe, reklamowane jako "last show in..."
Nicko akurat będzie miał dopiero 75 lat :D No chyba że wchodzi w grę stopniowe wymienianie członków, to wtedy można grać i grać.
Raczej rozważałbym ten drugi wariant. Na pierwszy ogień pójdzie Nicko.
Zaś Dickinson twierdził, że tzw. trasy pożegnalnej Maiden nigdy nie będzie. Wielu artystów już się skompromitowało "ostatnią trasą" robioną tylko dla kasy.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: Bon Dzosef » pt lis 25, 2022 7:08 pm

Maiden nie musi dopychac frekwencji pożegnalna trasa
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » pt lis 25, 2022 7:48 pm

To prawda, niemniej tu chodzi o elementarną uczciwość, jak "pożegnalna" to już nie powinno być mowy o kolejnej trasie światowej, jak na ten moment taki Slayer dotrzymał słowa. A Scorpionsi bezceremonialnie powiedzieli "żartowaliśmy" :)

Awatar użytkownika
Sardi z Batumi
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Sardi z Batumi » pt lis 25, 2022 7:51 pm

To prawda, niemniej tu chodzi o elementarną uczciwość, jak "pożegnalna" to już nie powinno być mowy o kolejnej trasie światowej, jak na ten moment taki Slayer dotrzymał słowa. A Scorpionsi bezceremonialnie powiedzieli "żartowaliśmy" :)
Walic ta uczciwość, jeśli zespół nagle stwierdza że chce grać dalej to nie mam z tym absolutnie żadnego problemu. Skoro ludzie są zadowoleni z koncertów Skorpionów czy innych Purpli to po co się czepiać?
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
#blackcocker2023

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » pt lis 25, 2022 8:44 pm

Walic ta uczciwość, jeśli zespół nagle stwierdza że chce grać dalej to nie mam z tym absolutnie żadnego problemu. Skoro ludzie są zadowoleni z koncertów Skorpionów czy innych Purpli to po co się czepiać?
No, ja akurat mam trochę inny stosunek do tych spraw. Tacy Led Zeppelin czy Floydzi mieli tyle propozycji powrotu, że aż grzech było tego nie wykorzystać a jednak (poza okolicznościowymi imprezami) do pełnego powrotu nigdy nie doszło. Jak mówił Gilmour - ostatnią trasę zrobiliśmy w 1995 i powiedzieliśmy "koniec". Trzeba mieć cojones. Szacun!

pz
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: pz » pt lis 25, 2022 8:56 pm

Bo oni nie chcą grać dalej/razem. A tacy Scorpionsi po prostu chcą. Czasem podejmujesz decyzję o zakończeniu jakiegoś etapu, a potem okazuje się, że ci tego brakuje i wracasz. Jak robili to (grali razem) prawie całe życie, to trudno to za sobą zostawić.

01: 12.Savage Master 14.Armagh, Gallower 19.Jag Panzer
02: 01.Accept 25.Wij, Mag
03: 02.03.04.Turbo 10.Moyra 11.12.Turbo 14.Saxon 15.Destroyer666 17.Saxon 25.Helicon 31.Venflon

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Schizoid » pt lis 25, 2022 11:19 pm

No, ja akurat mam trochę inny stosunek do tych spraw. Tacy Led Zeppelin czy Floydzi mieli tyle propozycji powrotu, że aż grzech było tego nie wykorzystać a jednak (poza okolicznościowymi imprezami) do pełnego powrotu nigdy nie doszło. Jak mówił Gilmour - ostatnią trasę zrobiliśmy w 1995 i powiedzieliśmy "koniec". Trzeba mieć cojones. Szacun!
Co w tym takiego super, że masa fanów Floydów nie doczekała się ich koncertu? Do momentu śmierci Wrighta spokojnie mogli grać na żywo. Dwie ostatnie trasy koncertowe PF były rewelacyjne i takie byłyby też pewnie kolejne.

Zeppy to inna kwestia, bo to zawsze było 4 konkretnych chłopaków, którzy po pierwsze w chwili zakończenia kariery lata świetności mieli już za sobą i się z tym chyba liczyli, po drugie zaczęły ich interesować już inne rzeczy, po trzecie i najważniejsze umarł jeden z muzyków.

Ja bym bardzo chciał, żeby Slayer nie dotrzymał słowa i jeszcze raz rozjechał mnie walcem w postaci Dead Skin Mask. Nie zabrałoby mi to pięknych wspomnień z 2018 i 2019, a jedynie dało porcję nowych.
Putin chuj, a Ozzy na emeryturze

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: gumbyy » pt lis 25, 2022 11:21 pm

Ja bym bardzo chciał, żeby Slayer nie dotrzymał słowa i jeszcze raz rozjechał mnie walcem w postaci Dead Skin Mask. Nie zabrałoby mi to pięknych wspomnień z 2018 i 2019, a jedynie dało porcję nowych.
Ja gdzieś po cichu na to liczę ;) Nie mam tak, że zespół MUSI powiedzieć pas i ten pas jest. Jak jednak chce im się grać dalej mimo zapowiedzi końca (Scorpions) to niech grają ile mogą. Jak nie będzie mi to wykonawczo siedziało, to odpuszczę i tyle.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Schizoid » pt lis 25, 2022 11:26 pm

Niestety obawiam się, że ten Slayer to naprawdę jest temat zamknięty. Araya przebąkiwał o tym na lata przed ostatnim koncertem, to było tak naprawdę nieuniknione. Ale byłoby naprawdę fajnie, gdyby grali nawet z 30 koncertów na rok :D Żadnej spiny, nowych płyt, po prostu co jakiś czas wizyta w Europie, UK i USA z zagwarantowanym statusem headlinera na festiwalach. Jakby komuś zależało, to dałby radę ich zobaczyć.
Putin chuj, a Ozzy na emeryturze

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: gumbyy » pt lis 25, 2022 11:29 pm

Niestety obawiam się, że ten Slayer to naprawdę jest temat zamknięty. Araya przebąkiwał o tym na lata przed ostatnim koncertem, to było tak naprawdę nieuniknione. Ale byłoby naprawdę fajnie, gdyby grali nawet z 30 koncertów na rok :D Żadnej spiny, nowych płyt, po prostu co jakiś czas wizyta w Europie, UK i USA z zagwarantowanym statusem headlinera na festiwalach. Jakby komuś zależało, to dałby radę ich zobaczyć.
O takim czymś myślę... jakieś festiwale nawet tylko. Takie granko dla przyjemności :)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: krusejder » pt lis 25, 2022 11:30 pm

Nie wiem, skąd wniosek, że Maiden ma grać np. z Nicko do końca swej kariery? No może i tak mówili przez 20 lat, ale jakby przyszło co do czego, to nie wyobrażam sobie trasy bez duetu Harris / Dickinson

Awatar użytkownika
Kuba
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Kuba » ndz lis 27, 2022 2:21 pm

Bez duetu Steve / Bruce faktycznie to nie miałoby sensu, ale bez Nicko czy Jannicka to widzę to na spokojnie :B 8)

Właściwie to bez Jannica to jeszcze by na tym Hype zrobili że mamy do czynienie z powrotem złotego składu :lol: Trzeba Rodowi to zasugerować :lol:

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » ndz lis 27, 2022 3:43 pm

Bez duetu Steve / Bruce faktycznie to nie miałoby sensu, ale bez Nicko czy Jannicka to widzę to na spokojnie :B 8)

Właściwie to bez Jannica to jeszcze by na tym Hype zrobili że mamy do czynienie z powrotem złotego składu :lol: Trzeba Rodowi to zasugerować :lol:
Z ust mi to wyjąłeś, kto wie czy Smallwood tego nie bierze pod uwagę...

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: gumbyy » ndz lis 27, 2022 4:03 pm

Z ust mi to wyjąłeś, kto wie czy Smallwood tego nie bierze pod uwagę...
Kto wie czy nie myśli o powrocie Blaze, albo i DiAnno nawet :roll:
www.MetalSide.pl

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » ndz lis 27, 2022 5:31 pm

No, kto wie.

Awatar użytkownika
Kuba
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Kuba » ndz lis 27, 2022 5:50 pm

To już moze nie, ale nie mów że jakby Jan zapił ryło bardziej niż zwykle i nie mogli go ogarnąć to by się czaili?

Pyk promka że wraca skład z lat 83-88 i ogień 3 lata trasy :D

Piotr Lange
-#Invader
-#Invader

Postautor: Piotr Lange » ndz lis 27, 2022 6:14 pm

To już moze nie, ale nie mów że jakby Jan zapił ryło bardziej niż zwykle i nie mogli go ogarnąć to by się czaili?

Pyk promka że wraca skład z lat 83-88 i ogień 3 lata trasy :D
Jakby Smallwood z Harrisem chcieli powrotu IM do takiego składu, to i Gers by nie musiał się zapijać. Tam rządzi ten tandem no i jeszcze słowo Bruce’a ma znaczenie ale nie ostateczne. Pewnie taka trasa by chwyciła, no i znów mieliby pretekst do grania staroci z lat 80tych.

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: gumbyy » ndz lis 27, 2022 6:21 pm

No, kto wie.
A jeszcze może myśli o graniu w klubach pokroju Cart & Horses, czy Ruskin Arms...
www.MetalSide.pl

Wróć do „The Future Past Tour 2023”