Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących Iron Maiden i ich dokonań nagraniowych,koncertowych itd...

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Który najgorszy

Iron Maiden
4
2%
Killers
22
13%
The number of the beast
4
2%
Piece of mind
1
1%
Powerslave
3
2%
Somewhere in time
1
1%
Seventh son
1
1%
No prayer...
20
12%
Fear of the dark
5
3%
X factor
23
14%
Virual XI
42
25%
Brave new world
2
1%
Dance of death
8
5%
Przesta� tru� kansas!!!
34
20%
 
Liczba głosów: 170

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: lysyjack » pn cze 03, 2013 2:50 am

''Wszystko zależy od nastroju i dnia kiedy jakiego albumu się słucha ,nie ma gorszego czy lepszego albumu jest tylko gorszy lub lepszy dzień na słuchanie tej czy innej płyty."
'tak napisłał kolega z któregoś tam posta i miał cholerną racje , czasami siak i muza i nie zawsze pasuje względem nastroju ,słuchał ktoś z was dżemu to taka inna muza ale też zależna od nastroju dziś słuchasz lekkiego blusa jutro walisz szybką,oj tak niby taką samą blusową ale jednak inną.klimat robi zwykły pieprzony dzień a muza za nim podąrza,jak ktoś lubi muzyke zawsze znajdzie rytm który mu odpowidada w dany dzień.ja ironów słucham tak samo czyli względem nastroju czasami jest to" iron maiden" czasami jest to "pice of mind" czasami brawe innym razem "powerslave' ale zawsze jest to muza ta którą kocham.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: VeeKing » pn cze 03, 2013 11:12 am

a gdzie AMOLAD??

Awatar użytkownika
RaShton
-#Invader
-#Invader
Posty: 189
Rejestracja: czw paź 07, 2010 6:51 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: RaShton » pn cze 03, 2013 1:19 pm

AMOLAD nie ma bo nie jest słaby :D

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: VeeKing » pn cze 03, 2013 1:37 pm

masz racje nie jest słaby... jest najsłabszy :mrgreen: Jakby mozna bylo oddac kilka głosów to moje TOP NAJGORSZE:

Virtual, X Factor i AMOLAD

Awatar użytkownika
navigator
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: wt kwie 03, 2012 3:38 pm
Skąd: South-East

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: navigator » pn cze 03, 2013 2:00 pm

AMOLAD - za rozwleczone kompozycje do granic możliwości.
Natomiast, kiedy byłem młody to nie cierpiałem debiutu, za garażowo-punkowe brzmienie :mryellow: teraz - na "stare lata" nawet przyjemnie się tego słucha :)

Awatar użytkownika
RaShton
-#Invader
-#Invader
Posty: 189
Rejestracja: czw paź 07, 2010 6:51 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: RaShton » pn cze 03, 2013 5:30 pm

Gusta i guściki, ja bardzo lubię A Matter.., ba.. w czołówce jest. Słabym mogę nazwać natomiast The Final Frontier, trudno od początku wchodził, teraz od czasu do czasu posłucham Coming home, El Dorado albo When the wild.. nic więcej, co innego A Matter :)

Awatar użytkownika
Truskawa
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 312
Rejestracja: wt sie 07, 2012 11:57 pm
Skąd: Murowana Goślina

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Truskawa » pn cze 03, 2013 8:47 pm

Zdecydowanie pierwsze dwa, ale gdybym musiał wybierać jeden, to raczej Killers uznałbym za ten najgorszy. Oczywiście to wcale nie znaczy, że jest zły!

Awatar użytkownika
Depeshka
-#Invader
-#Invader
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 15, 2012 10:30 pm
Skąd: Łódź

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Depeshka » pn cze 03, 2013 11:52 pm

x factor, virtual i amolad :sad:

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4112
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Mr. M » wt cze 04, 2013 3:45 pm

Słabym mogę nazwać natomiast The Final Frontier, trudno od początku wchodził, teraz od czasu do czasu posłucham Coming home, El Dorado albo When the wild.. nic więcej, co innego A Matter :)
Teraz już chyba rozumiem, dlaczego IM grają na koncertach najsłabsze kawałki z płyt...

Awatar użytkownika
RaShton
-#Invader
-#Invader
Posty: 189
Rejestracja: czw paź 07, 2010 6:51 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: RaShton » wt cze 04, 2013 7:58 pm

Cóż, kwestia gustu, cała najnowsza płyta średnio mi podeszła. No i średnim pomysłem jest oceniać czyiś gust po jednej wypowiedzi w której mowa jest o najsłabszym albumie i ewentualnych piosenek które da się słuchać ;)

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4112
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Mr. M » wt cze 04, 2013 8:26 pm

No i średnim pomysłem jest oceniać czyiś gust po jednej wypowiedzi w której mowa jest o najsłabszym albumie i ewentualnych piosenek które da się słuchać ;)
Nie oceniam gustu, tylko dla mnie Coming Home, El Dorado i When the Wild Wind Blows to zdecydowanie trzy najgorsze kawałki z TFF, więc dla mnie np. było wielkim zaskoczeniem, że grali je na trasie, skoro mają dziesiątki lepszych utworów. Podobnie z AMoLaD - wg mnie najgorsza płyta, a jako jedyna grana w całości od początku do końca na koncertach. A jest 14 innych albumów, które bardziej by się do tego nadawały... ;-)

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: vyrus » wt cze 04, 2013 8:30 pm

virutaal
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Emilio » wt cze 04, 2013 9:01 pm

No prayer... albo Virtual, trudno stwierdzić. Z jednej strony na virtualu znajduje się największy gniot jaki wyszedł spod znaku IM, czyli angel and the gambler (sam kawałek tragiczny nie jest ale rozwleczenie go do 10 min to jakaś koszmarna katastrofa) ale jest i perełaka w postaci Clansmana, świetny singiel futureal i kilka innych kawałków których też lubie. No prayer natomiast nie ma imho ani jednego wyróżniającego się numeru, cały album jest bardzo nijaki, wszystkie kawałki są po prostu średnie. Więc chyba najgorszy jest jednak no prayer...
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Truskawa
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 312
Rejestracja: wt sie 07, 2012 11:57 pm
Skąd: Murowana Goślina

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Truskawa » wt cze 04, 2013 11:08 pm

Holy Smoke i tytułowy utwór jakoś się wyróżniają z No Prayer, ale nazwałbym je "tylko" dobrymi. W sumie to masz rację, często zapominam w ogóle o istnieniu tego albumu.
[OFFTOP ON] Emilio, widzę żeś jest z Obornik. Czasami bywam u was na pływalni. ;-) [OFFTOP OFF]

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: vyrus » śr cze 05, 2013 3:31 pm

Holy Smoke i Bring your daughter się wyróżniają a reszta to rzeczywiście średniaki ale połowa z nich to bardzo mocne średniaki ;-) Szkoda, że opener to gniot. Lepiej jakby płytę otwierał właśnie HS. Ogólnie jest tam spoko klimat, bez porównania lepszy album niż Virtual, któy poza Clansmanem nic ciekawego nie oferuje.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Deleted User 5147

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Deleted User 5147 » śr cze 05, 2013 7:31 pm

Zdecydowanie...Killers

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Nomad1985 » sob cze 08, 2013 3:30 pm

Holy Smoke i Bring your daughter się wyróżniają a reszta to rzeczywiście średniaki ale połowa z nich to bardzo mocne średniaki ;-) Szkoda, że opener to gniot. Lepiej jakby płytę otwierał właśnie HS. Ogólnie jest tam spoko klimat, bez porównania lepszy album niż Virtual, któy poza Clansmanem nic ciekawego nie oferuje.
Wyróżniają się popowością i wesołkowatością...BYDTTS jeszcze live jest ok, ale HS to jeden z najsłabszych utworów w historii IM jak dla mnie, nic mi tam nie gra w tym utworze do tego teksty które w ogóle nie pasują do Iron Maiden, jakaś polityka blee.
A na No Prayer for Dying naprawdę znajdują się wspaniałe, Ironowskie utwory, niesamowity tytułowy, prześwietny Run Silent Run Deep, zadziorny The Assasin czy kompletnie pomijany Fates Warning.
Z tym albumem jest tak, że trzeba go troszkę powałkować, nie ma tam fajnych melodii wpadających w ucho, typowych hitów, jest dużo materiału który zaczyna się podobać później jak ww. utwory właśnie.

a najsłabsze?

dwa ostatnie

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: vyrus » sob cze 08, 2013 10:52 pm

Ja tam nigdy nie zwracałem większej uwagi na to o czym kto tam sobie śpiewa, szczególnie w przypadku Iron Maiden. No chyba, że są to treści radykalnie niewspółgrające z moją etyką. Naprawdę wisi mi to czy warstwa tekstowa jest w stylu Alexandra czy Holy Smoke. IM nigdy nie był zespołem, którego celem jest poruszanie ważnych tematów.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Nomad1985 » ndz cze 09, 2013 12:43 am

Tak, ja też ale poprostu pewna otoczka do danego zespołu pasuje, druga nie. Ja się nawet z tekstem do Holy Smoke w sumie zgadzam ale wolę by Ironi robili bardziej neutralne, opisowe tematy, poza tym jak napisałem wcześniej nie przepadam za tym utworem.
To jeszcze były czasy gdzie Janick więcej psuł w IM niż dawał
Za to ogromną siłą No Prayera jak i bliźniaczego Feara jest Dave, widać nieobecność Adriana bardzo go zmotywowała bo jego partie gitar na tych albumach są znakomite .

Awatar użytkownika
ttomek
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lip 18, 2013 11:42 am
Skąd: Szkocja

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: ttomek » czw lip 18, 2013 11:54 am

oddalbym glos na dwa pierwsze jakbym mogl. Wedlug mnie sa to najslabsza plyty IM. Dziwi mnie ze jedne z lepszych - dla mnie - s atak wysoko w ankiecie. Ja bardzo bardzo lubie Virtual -a i X-factor. Virtual ma jedna slaba strone - jest za krotki.


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości