Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

MMes
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 11, 2013 5:43 am

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: MMes » wt cze 11, 2013 5:41 pm

Nie jestem jakimś wielkim fanem Iron Maiden, ale zapewne sami muzycy mają praktycznie zerowy wpływ na wybór hotelu. O wszystkim decyduje tour manager. Wiem też że wybór właśnie hotelu Intercontinental pokierowany był tym, że podczas ostatniej wizyty w Polsce z niego korzystali. Nie wiem jednak czy chodzi konkretnie o muzyków czy management, ale na pewno nie chodzi o ekipę techniczna, która o ile dobrze pamiętam ulokowana była w hotelu Radisson na Grzybowskiej. Dlatego nie wieszajcie psów na muzykach, pewnie sami nie wiedzą do ostatniej chwili gdzie będą spać. Poza tym swoje lata mają, trochę spokoju im się należy ;)

Beaviso, słusznie zauważyłes że nie ma miejsc w hotelu Sheraton, zapewne dlatego że właśnie tam będzie ulokowana ekipa techniczna zespołu. Ogólnie rzecz biorąc gwiazdy rzadko nocują z całą swoją ekipa i to potwierdzi się również teraz, albowiem wśród 3 hoteli w Trójmieście wciąż branych pod uwagę przez management zespołu nie ma hotelu Sheraton :) Mam nadzieję że trochę mogłem pomoc, jak będą jakieś konkrety postaram się Was o tym poinformowac.

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » wt cze 11, 2013 6:08 pm

i wielkie dzięki i chwała ci za to :),pamiętaj o piwie :)

Awatar użytkownika
Filip Gruca
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 25, 2013 1:14 pm
Skąd: Ostrów Wielkopolski

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Filip Gruca » wt cze 25, 2013 3:01 pm

Dzięki bardzo stary !!! Czekamy na niusy :) :pijak:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Budziol » ndz cze 30, 2013 2:35 pm

Przeglądam sobie ostatnimi czasy Wasze forum i czekałem kiedy pojawi się taki temat ;) I zapewne niektórych z Was zadziwi kilka moich informacji. Zespół przylatuje do Polski prywatnym jetem i będzie to już dzień przed koncertem w Łodzi, tyle tylko że przylecą do... Warszawy :) Żaden hotel z Łodzi nie spełnił wymagań, które zażyczył sobie zespół (nie ma w Łodzi hotelu 5-gwiazdkowego), dlatego też zdecydowali się na nocleg w Warszawie. Na dzień dzisiejszy mają zarezerwowane pokoje w hotelu Intercontinental w samym centrum Warszawy. Prócz zespołu nocować tam będą najbliżsi współpracownicy (łącznie 11 albo 12 osób). Są to na pewno dobre wieści dla fanów ze Stolicy, polecam porozglądać się dzień wcześniej wieczorem w okolicach Hard Rock Cafe lub innych popularnych knajp. W dniu koncertu natomiast koło godziny 13-14 planowany jest wyjazd z eskortą Policji do Łodzi, gdzie pozostały czas do koncertu Panowie spędza już na backstag'u hali.

Oczywiście na pewno wielu fanów będzie wertowało okolice Manufaktury i hotelu Andels w poszukiwaniu muzyków i rzeczywiście mogą liczyć na obecność wielu ludzi z plakietkami i koszulkami, albowiem właśnie w Andelsie zameldowana będzie cała ekipa techniczna, która przyjedzie do Łodzi również dzień wcześniej, tyle że autokarami.

Ciekawa jest sytuacja z noclegiem po koncercie w Łodzi, nie ma jeszcze co do tego żadnej decyzji ze strony managementu zespołu. Na ten moment najbardziej prawdopodobne wydaje się to, że od razu po koncercie zespół wróci do Warszawy skąd wczesnym popołudniem wylecą prywatnym jetem do Gdańska. Wskazuje za tym fakt, że pokoje w Intercontinentalu zabookowane są na 2 noce (2/3 i 3/4 lipca). Mimo to istnieje prawdopodobieństwo, że jednak od razu po koncercie w Łodzi polecą do Gdańska. W ofercie zostały złożone im 3 hotele w Gdańsku i jest możliwe że zdecydują się wybrać jeden z nich na noc między koncertami w Łodzi a w Gdańsku. Jakkolwiek by nie zadecydowali to pewne jest to, że od razu po koncercie w Gdańsku opuszczają definitywnie Polskę...

Ogólnie raczej nie nastawiałbym się na to że uda się ich spotkać na mieście w miastach koncertowych. W Łodzi szanse wynoszą 0%, natomiast co do Gdańska to wiem że management na tej trasie ceni sobie spokój zespołu i w przypadku kilku koncertów hotele zlokalizowane są w znacznej odległości od miejsca koncertu. Z resztą przejazd z Warszawy do Łodzi pod eksortą policyjną nie powinien im zająć więcej niż 1-1,5h. Swojej szansy najbardziej mogą upatrywać fani w Warszawie :)

Siedzę dość głęboko w temacie tegorczonych koncertów, jednak pozwolicie że zachowam anonimowość oraz źródło moich informacji, gdyż mogłoby mnie to kosztować utratę pracy ;) Mam nadzieję że Wam pomogłem, postaram się również dać znać jak tylko wpłynie ostateczna odpowiedź od managementu w sprawie drugiego noclegu.

Pozdrawiam, M&Mes
dziwne info donosisz, ale możliwe, że tak jest, choć byłoby to mega głupie. Tłuc się z Wawy i do Wawy skoro można w Andlesie w Manufakturze zamieszkać (Knopfler, Clapton, DM, SLAYER, RAMMSTEIN i nikt nie narzekał), którego wyjątkowość i komfort akurat nie podlega dyskusji. Też mam pewne info że zespół ma tam rezerwację, ale może tylko techniczni, może tylko na moment tam będą odsapnąć przed koncertem.

A skoro masz takie pewne info może wiesz coś więcej o Pradze?

MMes
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 11, 2013 5:43 am

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: MMes » ndz cze 30, 2013 4:43 pm

Budziol, w pełni rozumiem Twoje wątpliwości ale musisz zweryfikować swoje informacje ;) W tym roku praktycznie żadna gwiazda grająca w Łodzi nie nocowała w tym mieście. Jeśli chodzi o Claptona i Knopflera to pojawili się oni w Łodzi tylko na kilka godzin, przylatując tuż przed koncertem prywatnym jetem i odlatując od razu po, o czym ktoś już wspominał w tym temacie.

Dla potwierdzenia moich informacji mogę tylko powiedzieć że zespół Green Day nocował zarówno przed jak i po koncercie w warszawskim hotelu Bristol. Łódź jest mało atrakcyjna dla gwiazd większego formatu, nocują w niej zazwyczaj tylko artyści którzy grają 2 koncerty rzędu w tym mieście (Roger Waters, Depeche Mode czy 30STM). Zdecydowana większość odwiedza Łódź tylko na koncert, tak jest w tym roku jak i w poprzednim (jak np. Elton John czy Andrea Bocelli). Wyjątkiem był tylko Justin Bieber który przyjechał do Łodzi tourbusem i nocował dzień przed koncertem. Jednak od razu po swoim show udał się swoim samolotem do USA.

Nie mam niestety żadnych informacji o Pradze ale najpóźniej jutro będę wiedział wszystkie szczegóły pobytu Iron w Polsce włączając w to informacje o Trójmieście :)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Budziol » ndz cze 30, 2013 5:10 pm

to czekamy na info, ja miałem od managera hotelu, ale tylko odnośnie rezerwacji IM, więc się zgadza, bo konkretnej daty i godzinny nie poznałem :razz:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: WICKER MAN » wt lip 02, 2013 10:33 am

Dziennik Zachodni donosi, że przylatują do Łodzi jutro i nocują w Andelsie. Natomiast równie dobrze w Andelsie może spać sama ich ekipa techniczna - ciężko powiedzieć czy rezerwacja obejmuje Killer Krew, czy zespół. A obecnie bardzo rzadko się zdarza, żeby zespół spał w tym samym hotelu co ich techniczni...

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/93 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Budziol » wt lip 02, 2013 2:12 pm

Dziennik Lodzki:-)
Mam to samo info, ze IM ma rezerwacje, ale czy to oni cxy ekipa techniczna ciezko powiedziec

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: WICKER MAN » wt lip 02, 2013 2:29 pm

Dziennik Lodzki:-)
Mam to samo info, ze IM ma rezerwacje, ale czy to oni cxy ekipa techniczna ciezko powiedziec
To można byłoby wywnioskować po liczbie zarezerwowanych pokoi - sam zespół wraz z najbliższą ekipą techniczną potrzebowałby ich może z 10-12, a ekipa techniczna raczej ze 30-40. :)

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » śr lip 03, 2013 10:15 am

Info dzisiaj z Dziennika Łódzkiego:

MUZYCY zatrzymają się w Andelsie i rano jadą do Gdańska (artykuł dłuższy ale sens ten sam :P )

xxx
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 22, 2013 10:09 am
Skąd: Gdańsk

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: xxx » śr lip 03, 2013 10:16 am

Może coś będzie widać http://lotnisko.lodz.pl/pl/stream a wcześniej w powietrzu bo pewnie nie każdy zna http://www.flightradar24.com/

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » śr lip 03, 2013 10:57 am

A beda przylatywać??

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Emilio » śr lip 03, 2013 11:01 am

Idźcie już na ten koncert, bo te wasze rozkminy...

http://www.youtube.com/watch?v=65rYUgo69hs
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Bruce11
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 16, 2013 4:11 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Bruce11 » śr lip 03, 2013 8:12 pm

http://www.airport.gdansk.pl/schedule/a ... pen_1.html

ten lot z Łodzi, bez linii, o 00:50 to na pewno oni!

Brooce
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 21, 2012 10:00 pm
Skąd: Północ /reszta kraju

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Brooce » śr lip 03, 2013 8:36 pm

Możliwe, jakiś dziwny ten nr lotu, na wikipedii wyczytałem że "Flight numbers of less than three digits are often assigned to long-haul or otherwise premium flights", a te z numerem zaczynającym się od 8 to często loty czarterowe.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: WICKER MAN » czw lip 04, 2013 1:43 am

Przylecieli do Łodzi przed 18 i zaraz po koncercie udali się do Gdańska. Pomiżej filmik i zdjęcia z ich przylotu do Łodzi:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/93 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1573
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: beaviso » czw lip 04, 2013 7:39 am

A jednak sprawdziła się moja The Prophecy co do joty :) W Gdańsku wylądowali ok. 0030. Duże zaskoczenie z tym lotem w wykazie Arrivalsów, jak po koncercie wszedłem na stronę lotniska w Gdańsku i zobaczyłem to dziwadło z Łodzi, to czułem że sprawdza się scenariusz gdański. Pewności nabrałem dopiero po powrocie - pojechałem pod lotnisko, wytypowałem samolot, zrobiłem fotkę, porównałem z tym co na zdjęciach z Łodzi - bingo :)

M.
Załączniki
20130704_EPGD_Maiden.JPG
EPGD 20130704 0630hrs

Awatar użytkownika
brezdi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 654
Rejestracja: sob lut 23, 2013 4:33 pm

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: brezdi » czw lip 04, 2013 10:17 am

Siema, właśnie jestem w Gdańsku:) Czy ktoś wie, gdzie jest Maiden, albo gdzie ewentualnie można go znaleźć?:D Up the irons

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » czw lip 04, 2013 10:47 am

Czy mi sie wydaje?? czy Nicko i Janek wsiedli do czarnego merca a Harris i reszta do VITO??? :B

JudasProphet
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 57
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:52 pm
Skąd: Kraków

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: JudasProphet » czw lip 04, 2013 3:39 pm

skoro latają takim małym pierdziochem to gdzie stacjonuje Ed force One ?


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość