Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: RALF » śr gru 10, 2008 3:10 pm

Sądzę, iż zagrają dodatkowe show w Londynie :razz:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Szymon » śr gru 10, 2008 6:15 pm

na to pytanie nie da do końca logicznie się odpowiedzieć.

albo ktoś to czuje i rozumie albo nie
A dlaczego kibic jakiegos klubu druzyny narodowej, czy sportowca typu Adam Malysz jezdzi za swoimi idolami po calym swiecie by ogladac jego wystepy?? No poprostu jakis sposob spedzania wolnego czasu, ktory daje satysfakcje. Fakt, ze jest to "hobby" dosc niespotykane, dlatego mysle ludzie sie dziwia jak slysza o tym i nie rozumieja. Mnie znajomi tez sie troche dziwia, ale chyba sie przyzwyczaili, niektorzy nawet moze nie wiedza do konca jaka jest skala tego.
Mnie sie wydaje ze wiekszosci sie wydaje ze to trwonienie pieniedzy, no moze tak moze nie, ale to tylko moja sprawa - ja tych pieniedzy nie kradne. I wcale to nie kosztuje tez nie wiadomo ile - wszystko jest kwestia priorytetow....

myślałem nad Serbia, bo to jedyna szansa na zobaczenie MAIDEN w Europie w 2009. Ale bilety tylko do kupienia przez FC, a z droga tam i powrót porażka wiec trzeba się chyba będzie obejść smakiem póki co
jak tylko przez FC?? Dzisiaj jest presale, a jutro juz kazdy bedzie mogl kupic, wiec nie ma problemu. Fakt ze z transportem jest ciezko, jedyne rozsadne rozwiazanie to znalezienie 4 osob i jechanie autem....

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » śr gru 10, 2008 8:21 pm

nie do końca celne porównanie z tymi wyjazdami na sportowe atrakcje. tam czekasz na wydarzenia, które nie wiesz jak się potoczą. rozwiązanie nie jest znane. koncerty iron maiden są w każdym punkcie identyczne, więc emocje typu napięcie, zaskoczenie, zdenerwowania (takie pozytywne) odpadają w ogóle już w założeniu całej sprawy.

oczywiście nie czepiam się nikogo, bo to nie moja spraa zupełnie. ciekawość jedynie.

po prostu tego nie czuje. kiedyś lubiłem koncerty bardzo, ale właśnie od przedobrzenia - trzech koncertów iron maiden w ciągu miesiąca (dla Was to żadne przedobrzenie, pewnie nawet mało, ale wiemy o co chodzi), mam systematyczny spadek zainteresowania muzyką na żywo. nie mam tego feelingu

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 8:28 pm

koncerty iron maiden są w każdym punkcie identyczne
Zupełnie się nie zgadzam.
mam systematyczny spadek zainteresowania muzyką na żywo. nie mam tego feelingu
Tu Cię rozumiem w 100%, mnie też coraz mniej kręcą koncerty jako takie. Nie licząc gigów Maiden, ciężko mi zrozumieć dlaczego tak się dzieje, ale tak jest.

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: likipiki » śr gru 10, 2008 8:42 pm

bo koncerty to nuda :)
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » śr gru 10, 2008 8:43 pm

kłócić się nie będę, bo 'gówno wiem i chuja widziałem' :) no za mało faktycznie obejrzałem show maiden na żywo, żeby takimi daleko idącymi opiniami walić. fakt.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Szymon » śr gru 10, 2008 8:54 pm

nie no to jest wszystko subiektywne odczucie. Dla Ciebie koncert maiden kazdy jest taki sam dla innego gra polskich pilkarzy tez bedzie identyczna w kazdym miejscu a wynik moze byc akurat dla tej osoby tylko detalem.

Mnie tam koncerty Maiden dalej jaraja tak jak kiedys. NIe potrafie tego wytlumaczyc, ale akurat to wyzwala we mnie jakas taka energie i emocje ze zachowuje sie jak nigdzie indziej............

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Godzio » śr gru 10, 2008 9:02 pm

Mnie tam koncerty Maiden dalej jaraja tak jak kiedys. NIe potrafie tego wytlumaczyc, ale akurat to wyzwala we mnie jakas taka energie i emocje ze zachowuje sie jak nigdzie indziej............
I to jest piękne, o to w tym chodzi!

Bo jeśli ktoś jeździ na koncerty, bo tak wypada, to myślę, że popełnia głupotę, koncert ulubionego zespołu to ma być coś, co jest przeżyciem, którego nie powinno się zapomnieć, a jeśli ktoś traktuje to jak skarpetki - będą były i są - no to trudno, niech nie zajmuje miejsca ludziom, którzy tą muzykę nadal kochają i potrafią się poświęcić.

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 9:23 pm

kłócić się nie będę, bo 'gówno wiem i chuja widziałem' :) no za mało faktycznie obejrzałem show maiden na żywo, żeby takimi daleko idącymi opiniami walić. fakt.
Mam wrażenie, że się ze mnie nabijasz. Myślę, że nie w tym rzecz, po prostu mimo, że słuchamy tego samego, słyszymy co innego. Ja robię trzy gigi Maiden w ciągu 4 dni i każdy jest dla mnie inny i na swój sposób wyjątkowy - dla Ciebie trzy koncerty w ciągu miesiąca to nuda. Ty z fascynacją słuchasz DEP a moim przekonaniu ich kawałki brzmią identycznie. W Warszawie na konkursie Chopinowskim 50 facetów gra ten sam kawałek, słyszę dokładnie to samo za każdym razem, a jakaś tam grupa ekspertów potrafi jednego pianistę jednogłośnie nazwać geniuszem, a innego nazwać niegodnym udziału w tym konkursie. Przykłady można mnożyć w nieskończoność.

A co do wydarzeń sportowych to zauważ, że za takim Małyszem ludzie latali po Norwegiach, Szwecjach czy Japoniach wydając masę kasy i często nie wiedząc nawet czy konkurs się odbędzie, mimo, że dokładnie to samo mogli obejrzeć w TV w dużo bardziej komfortowych warunkach, pijąc herbatkę i jedząc niedzielny sernik. Myślę, że o to chodziło Szymonowi.

Inna sprawa jest taka, że koncerty i wydarzenia sportowe mają moim zdaniem pewien wspólny mianownik. Jest nim atawizm zwany poczuciem stada, mam swoją teorię na ten temat, ale to już zagadnienie na inną dyskusję. ;)
Ostatnio zmieniony śr gru 10, 2008 10:11 pm przez Da5id, łącznie zmieniany 1 raz.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » śr gru 10, 2008 9:31 pm

nie nabijam, zupełnie nie. bałem się, że tak może to być odebrane, ale już nie edytował. teraz prostuje. zupełnie się nie nabijam.

doskonale kumam ten feeling. sam przecież kiedyś go miałem, więc powiedzmy, że wiem o co chodzi. to co jest dla mnie zagadkowe, to skala tego. faktycznie lubię TDEP, ale w życiu bym nie pojechał do dajmy na to Serbii na ich koncert. do Warszawy mi się średnio chciało ruszać nawet.

tylko faktycznie w moim wypadku to jest skrajnie inne. ogólnie mam jakąś taką percepcję, że nie lubie takich ulotnych rzecz, chyba. jak film oglądam to po kilka razy. koncert mija i tyle. nie lubie takiego czegoś, ale to nie zarzut do nikogo i niczego.

teraz byłem na Slipknocie w Mediolanie. nazwijmy ich moim ulubionym zespołem. czekałem 3 lata ponad na ich koncert. efekt taki, że wyjazd wspominam źle, nie podobał mi się koncert, mimo, że był świetny. stałem tam, patrzyłem na scenę i myślałem, co w ogóle tutaj robie, po co tu przyjechałem. po powrocie miałem w zasadzie depresję, bo nie wiedziałem skąd na czynsz wziąć.

za to mogę na dvd wydać tyle ile mam. więc jednak swoje zboczenie mam, równowaga jest. być musi.
Inna sprawa jest taka, że koncerty i wydarzenia sportowe mają moim zdaniem pewien wspólny mianownik. Jest nim atawizm zwany poczuciem stada, mam swoją teorię na ten temat, ale to już zagadnienie na inną dyskusję.
a tu wiem, o co Ci chodzi. też nad dym zagadnieniem dumam czasem. celne celne :)

nikogo absolutnie nie krytykuję, nie jestem ironiczny teraz, nie wyśmiewam i inne nie nie nie nie :) muszę to dodać, bo mam wizerunek na forum jaki mam, a nie chcę żeby ktoś pomyślał, że go atakuje :)

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Michcio » śr gru 10, 2008 9:39 pm

jakby ktoś chciał mam już MONTERREY 2008 proshot :razz:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Szymon » śr gru 10, 2008 9:48 pm

teraz byłem na Slipknocie w Mediolanie. nazwijmy ich moim ulubionym zespołem. czekałem 3 lata ponad na ich koncert. efekt taki, że wyjazd wspominam źle, nie podobał mi się koncert, mimo, że był świetny. stałem tam, patrzyłem na scenę i myślałem, co w ogóle tutaj robie, po co tu przyjechałem. po powrocie miałem w zasadzie depresję, bo nie wiedziałem skąd na czynsz wziąć.
no widzisz to jest tez inna sprawa, ze we wszystkim trzeba miec jakis umiar, tyle ze granica tego umiaru jest dla kazdego inna z takich czy innych powodow. Ja mam poprostu to szczescie ze nie musze sie martwic o czynsz i tego typu rzeczy, ale mimo wszystko staram sie jakos gospodarowac pieniedzmi i ze tak powiem nie wyczyszczam konta. Szkoda ze sie nie bawiles dobrze na koncercie bo pewnie wtedy by CI walilo ze nie masz na czynsz, stwierdzilbys ze i tak warto bylo. No roznie bywa......
jakby ktoś chciał mam już MONTERREY 2008 proshot
no wiadomo jak tylko zawitam do KRK to sie zglaszam :)

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » śr gru 10, 2008 9:53 pm

Szkoda ze sie nie bawiles dobrze na koncercie bo pewnie wtedy by CI walilo ze nie masz na czynsz, stwierdzilbys ze i tak warto bylo. No roznie bywa......
wiadomo, że tak. kiedyś to w dupie miałem dużo rzeczy, kiedy w grę wchodził koncert. po prostu straciłem tę pasję. na rzecz innej zresztą - filmów. pochłąnęły mnie do końca

ededi
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 1:18 pm
Skąd: wrocław

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: ededi » śr gru 10, 2008 10:08 pm

Mam pytanie do wybierających się do Belgradu ma ktoś wolne miejsce w aucie lub organizuje busa z okolic Katowic lub przez Katowice dla kolegi z tamtych stron.jak będziecie coś wiedzieć dajcie info jakoś się zdzwonimy.My jedziemy z Wrocławia w 5 osób i mamy już komplet.ZGóry dzięki.Pozdrawiam wszystkich fanów Iron Maiden.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Szymon » śr gru 10, 2008 10:12 pm

jechac w 5 osob w jednym aucie taki dystans to jest wyzwanie :)
ja tak jak pisalem wczesniej narazie nie wiem jak pojade, o samochodzie mozna zdecydowac w ostatniej chwili i napewno jeszcze duzo ludzi sie zdecyduje na taka forme dojadu i bedzie szukalo ludzi do kompletu, wiec wydaje mi sie ze nie ma co panikowac....:)

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: wojteq » śr gru 10, 2008 11:03 pm

Ja mam chyba podobnie jak miki, też nie miałbym ochoty zbyt często widywać maiden. Nawet jak będą grali w Europie (no może poza Polską ;-) ) to nie zamierzam się wybrać, bo uważam, że te 2 koncerty IM na których byłem w tym roku mi zupełnie wystarczą. Co innego z nową trasą (nowa płyta / nowa trasa z cyklu "history of IM" ), wtedy na pewno się będę starał chociaż jeden koncert zaliczyć, ale też nie jechałbym gdzieś do Dubaju czy Ameryki Płd. Dla mnie tu jest ta granica, że powiedzmy jeśli akurat mogę, mam niezły dojazd i nie grają gdzieś "w buszu" to moge raz, czy dwa na koncert na ich daną trasę pojechać. Ale więcej to już byłoby dla mnie zbyt dużo. Na pewno nie dałbym rady (a nawet nie chciałbym) tak jak ten Nakamura z Japonii jeździć wszędzie. Po prostu mam też inne pasje, zainteresowania i Maiden nie jest priorytetem, ale i tak jest dość wysoko :)

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » czw gru 11, 2008 12:01 pm

doskonale kumam ten feeling. sam przecież kiedyś go miałem, więc powiedzmy, że wiem o co chodzi. to co jest dla mnie zagadkowe, to skala tego.
W moim przypadku apetyt rośnie w miarę jedzenia, gdybym dysponował odpowiednimi funduszami to granicą byłaby liczba gigów które Maiden gra rocznie (bo więcej już zrobić się nie da). Bardzo łatwo wydaje się pieniądze na to co się lubi, kiedy tylko się je ma. Myślę, że ciekawszą kwestią jest pewne poświęcenie (inne niż finansowe) które jest (niekiedy) z tymi wyjazdami powiązane. Swego czasu pisał tu gość, który nie poszedł na egzamin warunkowy z matematyki, bo tego dnia Maiden grało we Wrocławiu, w wyniku czego wyrzucono go ze studiów (a był chyba na 3 albo 4 roku). Hm.
tylko faktycznie w moim wypadku to jest skrajnie inne. ogólnie mam jakąś taką percepcję, że nie lubie takich ulotnych rzecz, chyba.
U mnie wręcz przeciwnie, rzeczy które Ty nazywasz ulotnymi wbijają mi się bardzo głęboko w głowę i nie wychodzą, w związku z czym inwestuje w nie, a nie w szeroko pojęte rzeczy materialne. Oczywiście są pewne wyjątki, nałogowo kupuję książki (to jest silniejsze ode mnie), nabywam spore ilości ciuchów, ale poza tym nie ma tego dużo. Pustym śmiechem reaguję na sugestię, że mógłbym wydać więcej niż 100 zł na maszynkę która ma służyć do dzwonienia i wysyłania sms'ów (z tym, że nie jest to absolutnie żaden zarzut wobec ludzi którzy zmieniają komórki co miesiąc), kompy faktycznie z szeroko pojętych powodów fiskalnych zmieniam stosunkowo często, ale w zasadzie wystarczyłby mi taki na którym działa firefox, konnekt, movie-player i winamp.
teraz byłem na Slipknocie w Mediolanie. nazwijmy ich moim ulubionym zespołem. czekałem 3 lata ponad na ich koncert. efekt taki, że wyjazd wspominam źle, nie podobał mi się koncert, mimo, że był świetny. stałem tam, patrzyłem na scenę i myślałem, co w ogóle tutaj robie, po co tu przyjechałem. po powrocie miałem w zasadzie depresję, bo nie wiedziałem skąd na czynsz wziąć.
Rozumiem co czułeś, miałem tak samo na Mecie w tym roku - słuchałem na żywo kawałków na dźwięk których 5-6 lat temu twardniały mi sutki i nic, żadnych emocji. W efekcie byłem chyba jedyną osobą we Wszechświecie której ten koncert się nie podobał. Ciężko postawić mi się w Twojej sytuacji, mimo, że zdaje sobie sprawę jak jest ciężka - po prostu sam nigdy nawet się o taką nie otarłem. Ale myślę, że to tłumaczy skąd Twoje zdziwienie, że ludzie wydają tyle kasy na coś co Twoim zdaniem nie ma żadnej wartości. Myślę, że Szymon to dobrze podsumował.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Budziol » czw gru 11, 2008 3:18 pm

nie no to jest wszystko subiektywne odczucie. Dla Ciebie koncert maiden kazdy jest taki sam dla innego gra polskich pilkarzy tez bedzie identyczna w kazdym miejscu a wynik moze byc akurat dla tej osoby tylko detalem.

Mnie tam koncerty Maiden dalej jaraja tak jak kiedys. NIe potrafie tego wytlumaczyc, ale akurat to wyzwala we mnie jakas taka energie i emocje ze zachowuje sie jak nigdzie indziej............
mam dokładnie tak samo :)

żałuję ze pewnie Serbia mi nie wypali, ale nie można mieć wszystkiego ;)

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Godzio » czw gru 11, 2008 4:51 pm

Ile kosztuje ten ichni dinar?


wypatrzyłem, że... bilet na czerwony sektor, pod sceną kosztuje uwaga... 172zł :P
Ostatnio zmieniony czw gru 11, 2008 4:59 pm przez Godzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » czw gru 11, 2008 4:56 pm



Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość