15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1948
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: paniron » sob sty 31, 2009 10:42 pm

widman ma racje. ja pojde na madonne w odwecie żeby nie starczyło biletów dla jej prawdziwych fanów.

A Ty S1 masz głupi dodpis :j

El Dorado

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: El Dorado » sob sty 31, 2009 10:51 pm

Czyli wiadomo jak postepuje kilkunastu uczestnikow tego forum. Nawet jakby spiewala nelly rokita albo andrzej lepper to byscie poszli bo wielkie wydarzenie. To na maiden tez bylo mase jeleni ktorzy wlasnie tak mysleli i zabrali przez to bilet konkreciarzom, ktorzy chcieli byc a nie mogli bo nie mogli kupic biletu przez takich oslow. Zal. Madonna se moze, ale wsadzic nogi w zborze.
Maiden sie nie wyprzedało, ludzie rozdawali pod stadionem bilety za darmo. Herki dostał jeden.

A spiewający lepper nie byłby wydarzeniem na taką skalę jak Madonna, wiec skończ jebać głupoty i sie wyloguj.

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: S1MON » sob sty 31, 2009 10:53 pm

A Ty S1 masz głupi dodpis :j
mam 3 podpisy. sprawdz czy masz swoj.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Szymon » ndz lut 01, 2009 12:04 am

dla mnie np to jest kupa kasy...
no jest kupa kasy, ale to nie znaczy ze nie jest warte tej kasy....
A tak swoją drogą, to wielcy fani Madonny się znaleźli ;]
tu nie chodzi o bycie wielkim fanem. To jest poprostu wydarzenie na ktorym warto byc.
Czyli wiadomo jak postepuje kilkunastu uczestnikow tego forum. Nawet jakby spiewala nelly rokita albo andrzej lepper to byscie poszli bo wielkie wydarzenie. To na maiden tez bylo mase jeleni ktorzy wlasnie tak mysleli i zabrali przez to bilet konkreciarzom, ktorzy chcieli byc a nie mogli bo nie mogli kupic biletu przez takich oslow. Zal. Madonna se moze, ale wsadzic nogi w zborze.
jak porownujesz madonne do spiewajacych politykow to chyba nie wiesz co mowisz. To pewne, ze nie wiesz co mowisz - pomijajac fakt, ze Maiden sie nie wyprzedalo i bilety byly to jakby nie Ci "niekonkreciarze" to by 90% koncertow sie nie odbywalo, bo by nie mial kto na nie chodzic. Na wielu koncertach spora czesc widowni stanowia ludzie, ktorzy przyszli z ciekawosci, a nie z fanatyzmu i chwala im za to. Żal to jest jak sie czyta takich wojowników tru metali co szydzą ze wszystkiego co nie jest metalem

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Szymon » ndz lut 01, 2009 12:05 am

mam 3 podpisy. sprawdz czy masz swoj.
no ten z flight memory jest najciekawszy :)

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: likipiki » ndz lut 01, 2009 12:27 am

nie wiem jak Wy, ale ja śpiewającego Leppera z chęcią bym zobaczył ;)
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Szymon » ndz lut 01, 2009 1:11 am

no pewnie, ale moze juz nie za 4 stowy ;)

El Dorado

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: El Dorado » ndz lut 01, 2009 11:23 am

Poszedłbyś zobaczyc spiewającego leppera i byś zabrał bilet konkreciarzom ! ! ! !

Deleted User 357

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Deleted User 357 » ndz lut 01, 2009 11:34 am

Ja się bardziej zastanawiam kto to są ci konkreciarze, bo nie znalazłem tego w słowniku.

Ale podejrzewam że jednym z nich jest:
Obrazek

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7326
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: widman » ndz lut 01, 2009 11:39 am

Idzcie najlepiej se wszyscy na te madonne i bedziecie mieli okazje do dyskusji nad pieknem tej muzyki. Zeby bylo jasne dla mnie madonna moze se przyjezdzac jakies 100 razy do polski ale chodzi tutaj o to, ze po grzyba wywalac kupe kasy i potem podniecac sie ze bylem na jakims koncercie? chodzic na koncert zeby byc to bezsens, wielkim wydarzeniem muzycznym czesto sa male koncerty gdzies w klubach a nie jakies wielkie gwiazdy. Wy myslicie ze na maiden do polski w 1984 roku wszyscy poszli bo to bylo wielkie wydarzenie muzyczne? Nie. Poszli bo kochali te muze i mieli na niej swira i ludzie sie zabijali o bilety. A wy widocznie nie kumacie o co chodzi i sie sprzedajecie jakies madonnie ktora liczy tylko kase i bardziej sie przejmuje kto bedzie jej kolejnym mezem. No ale nie ma to jak fani hejwi metal na koncercie gwiazdy pop. Tylko idzcie obowiazkowo w koszulkach slayera. To bedzie 100% tróóó. :) pzdr.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Szymon » ndz lut 01, 2009 11:56 am

Ja caly czas mysle ze to prowokacja :)

pojde w koszulce maiden i pewnie dostane w morde od tru fana madonny, a jak wyjde z koncertu to dostane w morde od takiego fana jak ty , ze zbeszczescilem dobre imie metalu.....

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3331
Rejestracja: pn gru 24, 2007 12:22 am
Skąd: Gło/Wro

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: panzerschreck » ndz lut 01, 2009 11:57 am

Idzcie najlepiej se wszyscy na te madonne i bedziecie mieli okazje do dyskusji nad pieknem tej muzyki. Zeby bylo jasne dla mnie madonna moze se przyjezdzac jakies 100 razy do polski ale chodzi tutaj o to, ze po grzyba wywalac kupe kasy i potem podniecac sie ze bylem na jakims koncercie? chodzic na koncert zeby byc to bezsens, wielkim wydarzeniem muzycznym czesto sa male koncerty gdzies w klubach a nie jakies wielkie gwiazdy. Wy myslicie ze na maiden do polski w 1984 roku wszyscy poszli bo to bylo wielkie wydarzenie muzyczne? Nie. Poszli bo kochali te muze i mieli na niej swira i ludzie sie zabijali o bilety. A wy widocznie nie kumacie o co chodzi i sie sprzedajecie jakies madonnie ktora liczy tylko kase i bardziej sie przejmuje kto bedzie jej kolejnym mezem. No ale nie ma to jak fani hejwi metal na koncercie gwiazdy pop. Tylko idzcie obowiazkowo w koszulkach slayera. To bedzie 100% tróóó. :) pzdr.
In the name of Satan
Great things can be done
Through the lore of the demons
Satan's song can be sung
Gather around my Legions
For in time you'll see
Mortals screaming for mercy
At the king for world war three
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

The Burczax
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1699
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 2:13 pm
Skąd: Bielsko-Biała

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: The Burczax » ndz lut 01, 2009 12:12 pm

ja się trochę z widmanem zgadzam. Na koncert się idzie by się bawić, czerpać jakąś radość z koncertu, a Wy skoro nie słuchacie Madonny, to raczej nie odczujecie tego "pałera", także wniosek jest taki, że idziecie tylko ze względu na +20 do lansu i +3 do many, ale Wasza sprawa. Trochę mi się kojarzy z takimi tróó nastolatkami słuchającymi jakiś hepiszitów czy innych ubrań nocnych, których sporo było na Metallice, też lans.

Deleted User 357

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Deleted User 357 » ndz lut 01, 2009 12:54 pm

A nie można iść z ciekawości na wielkie wydarzenie muzyczne, tylko trzeba od razu być fanem?

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: IM_Power » ndz lut 01, 2009 12:56 pm

w latach 80 Madonna była uznawana za pop dla bezmózgowców i wtedy pewnie Ci co teraz tak krzyczą jakie to wydarzenie by ją wyśmiewali,teraz Madonna uchodzi za ambitny pop,a takie rzeczy jak obnażanie się na Krzyżu dodają jej blasku wśród wszelkiej maści lewaków, to jest smutne, to znaczy że media decydują już o wszystkim,starczy powiedzieć że coś jest wydarzeniem a Ci wszyscy którzy chcą być trendy to od razu podchwycą by pokazać jacy są fajni

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: Szymon » ndz lut 01, 2009 1:15 pm

Nie słucham Davida Gilmoura ani Pink Floyd - na koncercie bawiłem się wysmienicie nie mowiąc o pałerze jaki poczułem

Nie słucham Jarre'a - może nie bawiłem się genialnie, ale widowisko było warte uwagi ze względu na gre światła i muzyki

Nie słucham Satrianiego a koncert też mi się bardzo podobał

Znam 4 kawałki Deep Purple na krzyż a na koncertach byłem 3-krotnie bo się można naprawde fajnie wyszaleć

To samo tyczy się jeszcze wielu innych wykonawców i nie wiem czemu miałbym nie być powalony koncertem Madonny. Pewnie, że nie znam jej twórczości, tyle co się o uszy obije, ale poprotu jestem pewien, że za tym stoja takie pieniądze, że w kategorii show jest to warte zobaczenia.

Jak sie szuka doznan estetyczno-sluchowych to sie idzie do filharmoni albo slucha muzyki z plyt w spokoju. Nikt tu nie twierdzi, ze Madonna jest mega ambitna - to jest POP !! Nie wiem to tak jakbysmy sie chyba wybierali na jakas hollywoodzka superprodukcje do kina - nie wiem o co ten jad??

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: S1MON » ndz lut 01, 2009 3:20 pm

a w latach 80 maiden nagralo m.in. 666 a Bruce mial taka debilna grzywke, ze bije wszystkie kreacje madonny :mrgreen: a ludzie w PL na maiden w 84 poszli, bo prawie nikt do nas z zachodu nie przyjezdzal. jak dla mnie poszli bardziej na wydarzenie, ze gra COKOLWIEK, niz wielcy znawcy wtedy maiden :] koncert w klubie moze dla kogos jest wydarzeniem duchowym czy osobistym,ale raczej wystepuja tam kapele mniej znane w swiecie,choc dla kogos ktoras moze naj ever. co nie zmienia faktu trzezwo myslac, ze w/w koncert jest wydarzeniem roku pewnie w naszym kraju, jesli idzie o koncerty. Jak to Leo powiedzial `wyjdzie z tego drewnianego pudelka w ktorym siedzicie` :-) nikt wyzej nie pisze, ze Madonna to ich fav artystka, bo sluchaja tez innej muzyki. Pewnie, ze mozecie miec to gdzies, ale slawy artystki i jej rozpoznawalnosci na swiecie nie zmienicie :-)

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: likipiki » ndz lut 01, 2009 3:22 pm

ale ja w sumie słucham Madonny. to mogę jechać, czy nie?
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: S1MON » ndz lut 01, 2009 3:24 pm

madonnowy konkreciarz jestes. mozesz.

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 15/08/2009 - Madonna - Warszawa

Postautor: likipiki » ndz lut 01, 2009 3:25 pm

uf, już się przestraszyłem. a koszulka kelly family będzie nietaktem?
And it's a dirty job but someone's gotta do it...


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości