Czy odwiedzą nas za rok?

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Freeze
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 535
Rejestracja: śr lis 24, 2004 1:14 am
Skąd: Lublin

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Freeze » czw cze 14, 2007 12:27 pm

Możliwe, choć odnosiłem wrażenie (przynajmniej na płycie), że wszędzie nas pełno ;d

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Nomad » czw cze 14, 2007 12:28 pm

Ja na koncercie odniosłem zupełnie inne wrażenie, przynajmiej odserwując co chwilę stojącą ,gadającą przez komórki i wkurzoną gdy ktoś obok skacze publiczność.

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Stranger » czw cze 14, 2007 12:51 pm

Problem z odpowiednimi obiektami w Polsce to nie wszystko. Mysle ze powazniejszym problemem jest po prostu male doswiadczenie organizatorow ktorzy dopiero od paru lat ucza sie tak naprawde organizowac duze koncerty i czesto nie maja odpowiednich funduszy. Nie zawsze wina lezy po ich stronie jako ze np. jest problem z agencjami ochrony. 2 lata temu istniala tylko jedna firma w Polsce ktora byla w stanie ochraniac imprezy na stadionie w chorzowie. Wolno to u nas idzie, a to takze zniecheca zespoly przed dlugimi negocjacjami z ktorych nie wiadomo co wyjdzie, a i zysk nie taki jak na zachodzie.
Can The End Be At Hand?

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Da5id » czw cze 14, 2007 1:26 pm

w zasadzie jedyną w której od biedy można grać jest rozpadający się powoli Spodek.
Jakoś bywam tam pewnie częściej niż Ty i nie widze żeby sie rozpadał :lol:
Wierz mi, miałem okazję widzieć sporo hal w Europie, Spodek nie wytrzymuje porównania z właściwie żadną z nich. Nawet na Litwie są lepsze hale.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Nomad » czw cze 14, 2007 1:36 pm

Na Litwę tez można pojechać za nimi, bilet 100 zł, przejazd ze 150 , ale tam to pewnie nie wystąpią.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Artur » czw cze 14, 2007 1:37 pm

Wierz mi, miałem okazję widzieć sporo hal w Europie, Spodek nie wytrzymuje porównania z właściwie żadną z nich. Nawet na Litwie są lepsze hale.
No nie twierdzę, że obecnie Spodek jest jakiś super, bo choćby wygląd jest jaki jest, a i wewnątrz nie wszystko jest cacy ale do rozpadu jest jeszcze daleko. A poza tym, jak mówię - wreszcie się zabierają za gruntowną modernizację i tym razem to już po prostu musi być zrobione bo będą tam mecze fazy pucharowej ME w koszykówce w 2009 i połowa meczy ME kobiet w siatkówce w tym samym roku i w związku z tym, wymieniane będzie prawie wszystko - m.in. elewacja (w tym najpewniej zdjęcie azbestu bo do 2032 w Europie teoretycznie już go ma w ogóle nie być), ma być wreszcie klimatyzacja, może dodatkowe miejsca i to wszystko ma wynieść ok. 50 mln zł (dla porównania - budowa gliwickiego "Podium" ma wynieść teoretycznie 200 mln zł, więc ta modernizacja to dość poważna sprawa). Wyburzać go przecież nie wolno bo to bardzo cenny obiekt również pod względem archiektonicznym z tego co mi wiadomo. To tak gwoli informacji.

EOT

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Qba666 » czw cze 14, 2007 1:55 pm

Sorry ze tak ni z gruchy nie z pietruchy wyskakuje ale tak gdybac to mozemy sobie uuuuuuuuhuhuhuhu dluuugo. Oni maja tyle planow o tylu rzeczach mowia ze sami nie wiedza na czym im tylki jezdza. Trzeba odczekac pol roku od obecnej trasy i wysluchiwac ewentualnych wiesci z ich obozu bo tych dvd cd koncertowych historycznych jest ma byc od diabla a przeroznych tras to juz wogole.

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Abstract » czw cze 14, 2007 1:56 pm

Myślę ,że kolejnym argumentem przemawiającym za tym ,że Maideni przyjadą do Polski jest fakt ,że trasa będzie związana z albumem Powerslave, którego trasa przecież zaczynała się w Polsce. Nie wyobrażam sobiew żeby zabrakło Aces High czy 23:58 w Polsce :) Z resztą nie byli na poprzednich trasach więc to tylko zwiększa szanse na gig w Poslce. Jak by nie było na bank zaliczę dwa koncerty na tej trasie.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Nomad » czw cze 14, 2007 2:30 pm

Tak naprawdę część dat trasy Golden Yeast jest już znana, trzeba tylko wiedzieć kiedy w następnym roku odbędą się Download Festival, Fields of Rock ,Rock am Ring czy Graspop Festival ,myślę że na większości z tych festivali Ironi wystąpią, w krajach Europy Śr.-Wsch. pewnie zagrają wcześniej ,więc w maju, a na koncertach w Skandynawii gdzie sami zapełniają cały stadion w lipcu. USA z kolei druga połowa lipca i sierpień.

Dani Filth
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 863
Rejestracja: pn sie 28, 2006 7:34 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Dani Filth » czw cze 14, 2007 2:57 pm

Odwiedzą...Tylko domyślam się jaki będzie regulamin: CZECHOM BILETÓW NIE SPRZEDAJEMY :buahaha:
Nemesis...as one we stand!!

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Szajba » czw cze 14, 2007 2:59 pm

ej wtf z tymi czechami ?
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: vyrus » czw cze 14, 2007 3:19 pm

właściwie to czemu mają grać na stadionie albo hali ? Od czego są pola ?
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
KaziorFukacz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 11:41 am
Skąd: Giżycko

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: KaziorFukacz » czw cze 14, 2007 3:29 pm

ej wtf z tymi czechami ?
W Ostravie stali z piwem w kapciach na płycie, a jak ktoś ich trącił to krzyczeli, że chamstwo itp. (+ czytałem komentarze do filmików z Ostravy na YouTube, to Czesi wypowiadal się tak, jakby skakanie pod sceną było huligaństwem :|)

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Qba666 » czw cze 14, 2007 3:46 pm

Dokladnie prawie w morde dostalem w podobnej sytuacji. A trzech czechow kolo mnie przez 1/3 koncertu nie wykonalo zadnego ruchu reka o nogach i glowie nie wspominajac.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3190
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Piwowarus » czw cze 14, 2007 3:48 pm

A trzech czechow kolo mnie przez 1/3 koncertu nie wykonalo zadnego ruchu reka o nogach i glowie nie wspominajac.
Ale chyba w niczym Ci to odbioru koncertu nie zakłóciło, więc w czym problem?

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Qba666 » czw cze 14, 2007 4:06 pm

Tak tylko ze jak puknales jednego to trzej mieli ochote strzelic Tobie czlowieku w buzie . Nom. Bylo minelo wszyscy zyjemy jest fajnie ;-) :D

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Nomad » czw cze 14, 2007 5:04 pm

A trzech czechow kolo mnie przez 1/3 koncertu nie wykonalo zadnego ruchu reka o nogach i glowie nie wspominajac.
Ale chyba w niczym Ci to odbioru koncertu nie zakłóciło, więc w czym problem?
a mi zakłóciło bo dostałem w łuk brwiowy bo jakiś Czech się na mnie przewrócił po tym jak drugi mu dośc mocno przywalił(to było przed koncertem), poza tym chyba z cztery razy byłem upominany, to strasznie zniechęca, wogóle to jakiś absurd ,bo to wszystko działo się z 10 metrów od zespołu, barany to są i tyle

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Mr.Hankey » czw cze 14, 2007 5:26 pm

Od czego są pola ?
Od uprawy roli.

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: Mirdaroh » czw cze 14, 2007 6:21 pm

Jeśli mają grać u nas za rok to latem bo wtedy będzie trasa, więc hala odpada. Stadion to też nie musi być taki super. Ten w Ostravie to naprawdę nie widział dobre paręnaście lat remontu... Więcej optymizmu. Ja wierze że zagrają u nas za rok.

Awatar użytkownika
The prophecy
-#Invader
-#Invader
Posty: 160
Rejestracja: sob maja 12, 2007 10:19 pm
Skąd: Warszawa

Re: Czy odwiedzą nas za rok?

Postautor: The prophecy » czw cze 14, 2007 6:26 pm

Może za to że do Ostravy z flagami się postaraliśmy to może do Polski przyjadą :laugh


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość