2 koncert Maiden w Polsce???

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Mirdaroh » pn lip 02, 2007 6:01 pm

No 500 zł na 2-3 dni dobrej muzyki to nie dużo. Narazie tylko Wacken i pewnie jeszcze przyjdzie nam sporo czekać na kolejne informacje o trasie.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Szymon » pn lip 02, 2007 6:04 pm

Wacken jedyny koncert wniemczech, szkoda bo szykowalem sie na Rock Am Ring. W ogole jak tu dotrwac do przelomu lipca/sierpnia skoro trasa ma sie zaczac w styczniu/lutym?? Chyba trzeba do Australii leciec ;)

Tym razem chyba nie wytrzymam nie poznajac setu, bo od tego uzaleznie liczbe koncertow ktore chce zobaczyc. Wacken mi nie pasuje, ale jak bedzie trzeba to sie pojedzie. Licze na powtorke z 2005 i Parc Des Princes. Moze cos na poludniu Europy bo tam wzglednie tanio, Polske lub okoliczne slowianskie kraje, jakis fanclubowy gig w UK i chcialbym zobaczyc to szalenstwo w skandynawii, ale raczej jest to malo mozliwe, bo jak oglosza koncert w najblizszym czasie to trzeba bedzie sie zdecydowac od razu - inaczej bilety wykupia w oka mgnieniu.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1816
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: wojteq » pn lip 02, 2007 6:39 pm

Wacken jest w Niemczech.
no wiem, że nie w Nowej Zelandii ;-) ale gdzie dokładniej, czy to zachodnie Niemcy (Hamburg, Dormund i te sprawy), czy może coś bardziej na południe/wschód/pólnoc??

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Mr.Hankey » pn lip 02, 2007 7:35 pm

Północ kraju. Jeszcze nad Hamburgiem.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Budziol » pn lip 02, 2007 8:03 pm

No 500 zł na 2-3 dni dobrej muzyki to nie dużo. Narazie tylko Wacken i pewnie jeszcze przyjdzie nam sporo czekać na kolejne informacje o trasie.
no tak 500zl wejsciowka, 500zl dojazdy i jakies pieniadze na zycie do tego to wszystko razy dwa bo z zonka obowiazkowo jade wiec 2 tysiecy nie mam na zbyciu ;-)

Wciaz licze ze nawet jesli nie u nas zagraja to gdzies w miare blisko. Bo skoro w Niemczech tylko jeden koncert i to ku mojemu zdziwieniu na Wacken to chyba jednak wysuna sie gdzies dalej na wschod :)

Czyli trasa ma wygladac tak ze styczen luty - cieple kraje, a potem wakacje Europa?
To moze skoro tak wczesnie rusza trasa to moze wczesniej bedziemy znali dokladna rozpiske trasy niz XII?

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: vyrus » pn lip 02, 2007 8:17 pm

A kiedy dokładnie ma się odbyć Rock in Rio ??
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Mandrake
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 303
Rejestracja: wt sie 26, 2003 10:47 am

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Mandrake » pn lip 02, 2007 8:25 pm

Mam nadzieję że koncert w Polsce odbędzie się na przełomie maja i czerwca (jeśli w ogóle się odbędzie), a nie w lipcu...
Why so serious?

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Stranger » pn lip 02, 2007 9:18 pm

Jeszcze nie wiadomo czy bedziemy mieli koncert a juz krecisz nosem zeby nie byl w lipcu? Nie martw sie, Maiden na pewno wezmie to pod uwage ;-) Tak samo jak to zebys nie musial za daleko dojezdzac do hali.
Can The End Be At Hand?

Mandrake
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 303
Rejestracja: wt sie 26, 2003 10:47 am

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Mandrake » pn lip 02, 2007 11:33 pm

napisałem w nawiasie, czytaj post do końca i uważniej, dużo nie ma ;-)
Why so serious?

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Mr.Hankey » wt lip 03, 2007 12:49 am

Tak samo jak to zebys nie musial za daleko dojezdzac do hali
Nie będą grać w halach.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Nomad » wt lip 03, 2007 12:52 am

Tak samo jak to zebys nie musial za daleko dojezdzac do hali
Nie będą grać w halach.
szkoda, że tak robią ,scenografia nie jest zadnym usprawiedliwieniem, wolą odbębnić jeden koncert stadionowy i mieć kraj dany zaliczony, to zabija magię trasy, wiek nie jest żadnym usprawiedliwieniem tutaj ,patrząc na inne zespoły ...szkoda ,bo jeszcze w 2000 r. potrafili na trasie BNW w Europie zrobić całą masę koncertów ,większośc halowych, coś u Ironów jest nie tak, czyżby chciwość coponiektórych osób, nie wiem...zresztą nie będe sobie obrzydzał, i tak czekam na koncert ,choć obawiam się że coraz mniej tam pasji grania

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: iEvE » wt lip 03, 2007 6:44 am

Między innymi w 2000 byli młodsi. Robiąc po 2 koncerty halowe w grajach mają automatycznie 2x więcej koncertów. Nie są samobójcami tez.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Budziol » wt lip 03, 2007 8:03 am

Między innymi w 2000 byli młodsi. Robiąc po 2 koncerty halowe w grajach mają automatycznie 2x więcej koncertów. Nie są samobójcami tez.
Przyznaje Ci absolutna racje. Na sile nie ma sie co doszukiwac. To ze z grania maja jeszcze radoche wystarczy pojechac na ich koncert i zobaczyc ich w akcji. Nawet ostatnio jak Brixton ktos na forum opisywal to pierwsze co mu sie rzucilo w oczy to radosc plynaca z grania. To ze koncertuja mniej nie dziwi mnie absolutnie. Wiedza ile juz maja wiosen na karku i nie chca sie przeforsować ;) Wola na trasie zagrac kilka duzych gigow na stadionach niz jezdzic na sile po halach i na koncowce juz nie miec sily. A co do kasy? Ten temat to mnie juz wyjatkowo meczy :] Mysle ze Harris i spolka maja juz jej tyle ze w ogole mogliby przestac koncertowac :)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12135
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: gumbyy » wt lip 03, 2007 9:38 am

no tak 500zl wejsciowka, 500zl dojazdy i jakies pieniadze na zycie do tego to wszystko razy dwa bo z zonka obowiazkowo jade wiec 2 tysiecy nie mam na zbyciu ;-)
Bilet na Wacken kosztuje 99 euro :) na 3 dni...

dojazd 500 zł? To chcesz helikopterem tam polecieć? ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: vyrus » wt lip 03, 2007 10:00 am

Mysle ze Harris i spolka maja juz jej tyle ze w ogole mogliby przestac koncertowac
Czytałem wypowiedz Adriana, który mówił, że gdy odchodził z Maiden pod koniec lat 80 to finansowo był zabezpieczony do końca życia ;-)
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3371
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: paulek » wt lip 03, 2007 1:44 pm

szkoda, że tak robią ,scenografia nie jest zadnym usprawiedliwieniem, wolą odbębnić jeden koncert stadionowy i mieć kraj dany zaliczony, to zabija magię trasy, wiek nie jest żadnym usprawiedliwieniem tutaj ,patrząc na inne zespoły ...szkoda ,bo jeszcze w 2000 r. potrafili na trasie BNW w Europie zrobić całą masę koncertów ,większośc halowych, coś u Ironów jest nie tak, czyżby chciwość coponiektórych osób, nie wiem...
absolutnie zgadzam się tymi watpliwościami; gdyby jeszcze te występy stadionowe były wydarzeniami artystycznymi chociażby ta miarę Genesis...
a tak scenografia zwykła popelina i wątpliwej jakości granie... jak to było na koncercie w Chorzowie...
nie czarujmy się Ostrawa to ot zwyczajne rzemiosło koncert jak każdy inny i tylko my anwiedzeni wmawiamy sobie i innym ze było genialnie...
Chłopcy z Genesis mają po ok 10 lat wiecej i jakoś wytrzymują 2 i pół godziny...usprawiedliwianie wszystkeigo wiekiem sorki ale nie jest żadnym usprawiedliwianiem;
Też coraz bardziej mam pzrekonanie ze chłocpy grając zwyczajnie się męcza i coraz bardziej robią wszystko bez spontanicznosci ...
Ale i tak bede ejździł na koncerty dopóki beda grać...
Tyle ze to jest choroba....a nie uznanie za to co robią

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: vyrus » wt lip 03, 2007 1:50 pm

Zauważyłeś pewnie, że chłopcy z Genesis grają inną muzykę ?
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Deleted User 1499

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Deleted User 1499 » wt lip 03, 2007 2:02 pm

szkoda, że tak robią ,scenografia nie jest zadnym usprawiedliwieniem, wolą odbębnić jeden koncert stadionowy i mieć kraj dany zaliczony, to zabija magię trasy, wiek nie jest żadnym usprawiedliwieniem tutaj ,patrząc na inne zespoły ...szkoda ,bo jeszcze w 2000 r. potrafili na trasie BNW w Europie zrobić całą masę koncertów ,większośc halowych, coś u Ironów jest nie tak, czyżby chciwość coponiektórych osób, nie wiem...
absolutnie zgadzam się tymi watpliwościami; gdyby jeszcze te występy stadionowe były wydarzeniami artystycznymi chociażby ta miarę Genesis...
a tak scenografia zwykła popelina i wątpliwej jakości granie... jak to było na koncercie w Chorzowie...
nie czarujmy się Ostrawa to ot zwyczajne rzemiosło koncert jak każdy inny i tylko my anwiedzeni wmawiamy sobie i innym ze było genialnie...
Chłopcy z Genesis mają po ok 10 lat wiecej i jakoś wytrzymują 2 i pół godziny...usprawiedliwianie wszystkeigo wiekiem sorki ale nie jest żadnym usprawiedliwianiem;
Też coraz bardziej mam pzrekonanie ze chłocpy grając zwyczajnie się męcza i coraz bardziej robią wszystko bez spontanicznosci ...
Ale i tak bede ejździł na koncerty dopóki beda grać...
Tyle ze to jest choroba....a nie uznanie za to co robią
Po 1.tak jak vyrus napisal Genesis gra inna muzyke , nie ruszaja sie po scenie jak Maideni.
Po 2 nikt tutaj nie wmawia ze koncert w Ostravie byl niewiadomo czym , ja bylem zobaczylem i stwierdzam ze udalo im sie zagrac dobrze , nie meczyli sie , do konca byli aktywni na scenie.Nie wymagam tez scenografii kosmicznej , bo to nie jest teatr tylko koncert , na ktory idziesz posluchac muzyki a nie podniecac sie fajerwerkami i wielkim ekranem za scena.Fakt ze koncert w Chorzowie nie byl do konca udany , ale nie widze powodu ze skreslac zespol.Obejrzyj sobie chociaz Download 07.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3190
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: Piwowarus » wt lip 03, 2007 2:15 pm

Ja natomiast wolał bym, żeby nawet stali i dłużej zagrali, a nie biegali i kończyli po półtorej godziny. Z resztą ruch na scenie zapewnia tylko Steve i Bruce (no i Janick, ale on nie biega). Winy za krótsze koncerty i tak bym szukał u tego który ma najlepszą miejscówkę czyli siedzącą ;-)

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3371
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: 2 koncert Maiden w Polsce???

Postautor: paulek » wt lip 03, 2007 2:19 pm

Otóż to tu nie chodzi o skreślanie zespołu ale o to w jaki sposób to wszystko się kręci, jeżeli juz robimy trase stadionową to niech to są naprawdę wielkie widowiska a nie wiejski teatr (sorki za okreslenie); wybieram sie za parę godzin na RHCHP i pewnie znowu bede się zastanawiał ajk to neiktórzy mogą a inni się męczą
Aha i nei mócei mi ze pan DM się meczy na scenie bo pzremierza hektary podobnie AS bo Nicko to chyba z kręcenia gitara i tyle...
zejdźmy na ziemię i popatzrmy choć troszku z dystansem
Ja bywam na MAidenach prawie na każdej trasie od połowy lat 70 tych a wczesniej jako kilkulatek byłem w Zabrzu na hali na trasie WST i naprawde pamiętam ich jako młodych chłopców walczących na scenie...
Oczywiścei nie oczekuje od Was ze Was pzrekonam ale zachęcam tylko do większego dystansu...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość