Behemoth

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » pn mar 16, 2009 8:29 pm


yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » sob mar 21, 2009 10:16 am

W październiku BEHEMOTH zagra europejską trasę z DEVILDRIVER i GOJIRA. Ciekawe czy możemy liczyć na jeden gig w takim zestawie w Polsce?

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » pt kwie 03, 2009 11:33 pm

Współpraca Nergala z ESP – jednym z największych na świecie producentów gitar elektrycznych z Kalifornii (min. Metallica, Slayer, Rammstein) zaowocowała modelem instrumentu sygnowanym przez gitarzystę Behemoth.

Jego nazwa to HEX-7, – jest to siedmiostrunowa gitara w kształcie „V”, zaprojektowana w całości przez Nergala wraz ze wybranymi przez niego przystawkami i osprzętem. Na rynku pojawi się latem tego roku i będzie dostępna w wersji LTD.

Oto komentarz Nergala: „Gdy ESP skontaktowało się ze mną w sprawie stworzenia mojego sygnowanego modelu, byłem zachwycony! Zawsze byłem fanem ich instrumentów i jestem bardzo wdzięczny za to, że dali mi możliwość przedstawienia mojego wyobrażenia tego, jak powinna wyglądać idealna 7-strunowa gitara do grania ekstremalnego metalu! Nie mogę się doczekać przetestowania tej bestii podczas nadchodzącej letniej trasy ze Slayerem i Marilyn Manson!”


Obrazek

Kolejny sukces :!: Pierwszy Polak z sygnowaną gitarą :!:

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » śr kwie 08, 2009 11:40 pm

4 post z rzędu, więc się bać zaczynam ;-)

EPISODE 3

http://www.youtube.com/watch?v=BW5E2zvdmIY

To będzie MIAZGA :twisted:

Dani Filth
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 863
Rejestracja: pn sie 28, 2006 7:34 pm

Re: Behemoth

Postautor: Dani Filth » czw kwie 09, 2009 10:09 am

Kilka dźwięków z nadchodzącej płyty naprawdę zaskakuje, czuć ciężar i jazdę. A monolog Patryka zabija :razz:
Nemesis...as one we stand!!

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Behemoth

Postautor: Szajba » czw kwie 09, 2009 2:04 pm

Pierwszy Polak z sygnowaną gitarą :!:
staratata. Peter już od jakiegoś czasu ma swoje sygnowane gitary ;) RAN jeśli dobrze pamiętam ;)
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Behemoth

Postautor: herki » czw kwie 09, 2009 2:37 pm

Skawiński, Fulara i Pilichowski też mają od dawna...

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » czw kwie 09, 2009 8:33 pm

:oops:

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: Behemoth

Postautor: Elevatorman » ndz kwie 12, 2009 11:08 am

o kur.. będzie wyjebista ta płyta od Apostasy już jest lepsza xD

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » czw kwie 16, 2009 12:17 am

Polish extreme metalers BEHEMOTH have set "EVANGELION" as the title of their ninth full-length studio album, due out this summer via Metal Blade (USA) and Nuclear Blast (Europe)

Commented frontman Adam "Nergal" Darski: "I've had this title in my head for almost a year now and it grew on me. It sounds nothing but powerful and epic which perfectly mirrors the essence of the new album. 'Evangelion' comes from a Greek word [meaning] 'spreading the word of God' or 'spreading the good news'… Oh, well, you already know that we love to play with the meanings and symbolism. We're here to show you our interpretation of what 'Evangelion' really is."

Znów będzie piekielnie kontrowersyjnie :twisted: :twisted: :twisted:

El Dorado

Re: Behemoth

Postautor: El Dorado » śr kwie 22, 2009 3:50 pm

http://muzyka.onet.pl/0,1956636,newsy.html

po raz kolejny przekonuję się, że Adaś Darski jest głupi :D

Biedny chłopczyk nie dostał nagrody za album koncertowy i płacze.
Czujemy się jak Slayer.
:lol:

Dani Filth
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 863
Rejestracja: pn sie 28, 2006 7:34 pm

Re: Behemoth

Postautor: Dani Filth » pt kwie 24, 2009 10:04 am

Przeczytaj całość:

To był dla nas bardzo udany wieczór. Co prawda nie dostaliśmy Fryderyka, ale było za to dużo dobrego piwa i dobra zabawa. Jeśli chodzi o same nagrody to czujemy się trochę jak Slayer. Grają prawie 30 lat, a dopiero dwa lata temu odebrali pierwszą nagrodę Grammy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dopóki będziemy wepchnięci do jednego worka z takimi kapelami, jak Frontside czy Acid Drinkers, nie mamy szans na Fryderyka. W szeroko rozumianej kategorii metalowej jesteśmy jedynym zespołem politycznie niepoprawnym i niewygodnym. My opieramy nasze granie na ciężkiej pracy i szczerości, nie wchodzimy w żadne układy, a Fryderyki to impreza czysto branżowa, w której ciężką uniknąć układzików i wzajemnej adoracji. Mimo to uważam, że przyznawanie nagród ma sens. Dla wielu artystów w naszym kraju istnieje tylko rodzimy rynek i pozbawianie ich takich nagród jest nie fair. Dla nas Polska jest częścią rynku na którym działamy, ważną, ale nie jedyną. Nie czuje się wiec rozgoryczony tym, że nie otrzymuje Fryderyków, ale rozumiem rozgoryczenie na przykład Ani Dąbrowskiej, która otrzymała osiem nominacji i żadnej nagrody. Tego akademia powinna się wstydzić. Nie rozumiem też, dlaczego w ogóle nie padły podczas ceremonii takie nazwy, jak Happysad czy Muchy. Koncertują w całej Polsce, wyprzedają kilkusetosobowe kluby. Grają dla takiej publiczności, o której Natalia Kukulska może tylko pomarzyć albo liczyć na nią podczas darmowego pikniku rozgłośni radiowych. Funkcjonują na marginesie rynku i dają sobie na nim doskonale radę. My jesteśmy jednym z nich. Jak Krzysztof Penderecki odbierał nagrodę to ktoś określił go jako dobro narodowe. Jak my byśmy dostali Fryderyka pewnie trzeba by nas nazwać „złem narodowym”. Otrzymamy nagrodę, kiedy zepsuje się system, albo ktoś się pomyli. Szczerze mówiąc Fryderyk nie zmieniłby nic w naszej karierze, w żaden sposób nie jest miarodajny dla tego co robimy. Cieszylibyśmy się z nagrody publiczności i może to jest droga, którą powinny pójść Fryderyki. Może powinno się poszerzyć nagrody, o te przyznawane przez publiczność.
Nemesis...as one we stand!!

El Dorado

Re: Behemoth

Postautor: El Dorado » pt kwie 24, 2009 12:50 pm

A mi sie wydaje, że nie dostali nagrody bo nominowany był koncertowy album:]

Obrazek

Dani Filth
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 863
Rejestracja: pn sie 28, 2006 7:34 pm

Re: Behemoth

Postautor: Dani Filth » czw kwie 30, 2009 8:48 am

Nemesis...as one we stand!!

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Behemoth

Postautor: WICKER MAN » czw maja 07, 2009 12:55 pm

http://www.plejada.pl/4,19260,news,1,1, ... tykul.html

Szacun dla Nergala - puknąć Dodę to jednak nadal szpan. :mrgreen: :twisted:

El Dorado

Re: Behemoth

Postautor: El Dorado » czw maja 07, 2009 1:21 pm

jest w newsach....

podobno dogadują szczegóły wspólnej piosenki Diamond Bitch Shall Serve ;-)

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: Behemoth

Postautor: cellman » czw maja 07, 2009 5:35 pm

Ciekawe o czym gadali, hehe.

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3331
Rejestracja: pn gru 24, 2007 12:22 am
Skąd: Gło/Wro

Re: Behemoth

Postautor: panzerschreck » czw maja 07, 2009 6:16 pm

To jest po prostu test dla każdego mężczyny- co ci bardziej imponuje: kiedy gwiazda rocka drze biblię na koncertach, czy kiedy gwiazda rocka puka blondi z dużymi cyckami która jest mokrym marzeniem sennym większości pryszczatych gimnazjalistów w koszulkach Behemoth. To jest zajebiście ważne pytanie, ja na nie już sobie odpowiedziałem i wiem, że żywię do Nergala większy szacun, bo o ile przy Ryszardzie Nowaku jaja stracił, tak tutaj ewidentnie pokazuje, że na szczęście wyszedł z lasów pomorza i jaja zdecydowanie ma ;)
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Behemoth

Postautor: Qba666 » czw maja 07, 2009 11:58 pm

Zeby tylko Nergal jakiegoś syfa nie zlapal ............

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Behemoth

Postautor: WICKER MAN » pt maja 08, 2009 12:59 am

E tam, wątpię, żeby Doda dała mu bez gumy - co najwyżej loda bez (oczywiście Koral). :lol: Ale szacun, dobre promo dla Behemotha przed wydaniem nowej płyty. :mrgreen:


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: barsiarz i 2 gości