Behemoth - Polska 2012

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: yankes » śr paź 05, 2011 8:52 am

nieocenzurowana wersja, jeśli ktoś nie widział.

http://vimeo.com/30017514

Obraz do Inner Sacrum był w zupełnie innej stylistyce, która również by pasowała do Lucyfera, ale jestem przekonany, że najnowszy teledysk musiał być taki, jaki właśnie jest. W końcu pierwsza oficjalna rzecz Behemoth po chorobie Nergala, wiele złych emocji się skumulowało, wiele irytujących rzeczy się wydarzyło, więc Nergal dał temu wyraz.

A już w sobotę pierwszy koncert na trasie, w Poznaniu. Jestem cholernie ciekaw, jak to wszystko wyjdzie?

Awatar użytkownika
masarenka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 476
Rejestracja: czw cze 10, 2010 9:38 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: masarenka » śr paź 05, 2011 9:09 am

myślę że sutanna i koloratka jednoznacznie wskazuje jaką rolę odgrywa w teledysku :)
Ja się nie zastanawiałem jaką rolę odgrywa.
o czym jest teledysk?
Dziewczynka jest chora, umiera, matka się modli przy łóżku, ale "łaskawy" bóg ma inne zamiary co do niej w swoim boskim planie
Nie pytałem też o czym jest teledysk ale dziękuję za odpowiedź. Niemniej jednak zaryzykuję stwierdzenie, że teledysk nie jest o tym bo czym innym jest opisywanie tego, co widzisz na ekranie a czym innym interpretacja znaczeń.

Awatar użytkownika
M@ti
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6397
Rejestracja: sob lis 26, 2005 9:51 pm
Skąd: z Norwegii

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: M@ti » śr paź 05, 2011 2:05 pm

Maleńczuk fajnie się w to wpasował IMO, i jeszcze ten tekst Micińskiego. Podoba mi się. Najlepszy ich teledysk chyba.

Awatar użytkownika
Kuba
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1706
Rejestracja: pn mar 21, 2005 9:08 pm
Skąd: Kraków

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Kuba » śr paź 05, 2011 3:21 pm

aniołów, szatanów, krwi, cycków?
Cycków nigdy za wiele :lol:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Budziol » śr paź 05, 2011 3:55 pm

w nieocenzurowanej wersji znacznie więcej ;)
niemniej jednak zaryzykuję stwierdzenie, że teledysk nie jest o tym bo czym innym jest opisywanie tego, co widzisz na ekranie a czym innym interpretacja znaczeń.
z grubsza teledysk jest o tym o czym pisałem, bo sam Nergal tak go nawet opisuje i taki był główny zamysł, ale wiadomo że mnogość symboli i znaczeń, zmuszają do myślenia i wyciągania własnych wniosków

Laminat
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 3:06 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Laminat » sob paź 08, 2011 3:41 pm

Do wszystkich obecnych dzisiaj na koncercie Behemoth. Dajcie znać czy Nergal i spółka mają ze sobą jakiś sklepik z koszulkami(szczególnie o koszulke z okazji tej trasy mi chodzi) i innymi takimi bajerami a jeżeli już maja to jak się prezentują ceny. Z góry wielkie dzięki

Dawtambule
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 9:47 pm
Skąd: Oborniki Wlkp.

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Dawtambule » ndz paź 09, 2011 12:05 pm

To grał Behemoth wczoraj w Poznaniu. Było rewelacyjnie!! http://www.setlist.fm/setlist/behemoth/ ... 06f05.html

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Premus » ndz paź 09, 2011 7:25 pm

Piekny koncert Beh. troche duze przerwy wiadomo ale Nergal dal rade z glosem .Morowe rowniez niezly show.Szkoda ,ze miedzy clipem a gigiem byla przerwa na dostrojenie bo jakby to polaczyli niezle by to wyszlo.

Awatar użytkownika
Iron Soldier
-#Invader
-#Invader
Posty: 234
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:59 pm
Skąd: Brzeszcze

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Iron Soldier » ndz paź 09, 2011 7:50 pm

Ja sie na Behemotha wybieram 15-tego października do Bielska-Białej, mam nadzieje że będzie świetnie :D

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Abstract » ndz paź 09, 2011 7:55 pm

15.10 to oni grają w Kato

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: yankes » pn paź 10, 2011 11:31 am

Poznań

MOROWE mnie nie zachwyciło. Eskulap jest uznawany za najgorszy klub pod względem akustyki z tych największych w Polsce. Pierwsza kapela dnia --> słaba selektywność + Eskulap = zrozumiałem z 5 słów z polskich tekstów Morowe...Klimat nawet niezły, choć zupełnie inaczej jeśli chodzi o wizerunek sceniczny wyobrażałem sobie undergroundowy polski black.

BLINDEAD - jedna z moich ulubionych polskich kapel. Widziałem ich kilka razy i w większości były to lepsze koncerty od tego sobotniego. Nie znaczy to, że zagrali słabo. Było dobrze, ale nie porwało mnie tak, jak zazwyczaj.

BEHEMOTH - Wiadomo - duży znak zapytania. Pierwszy koncert, w opinii wielu i tak za szybko, wielkie oczekiwania. Zdecydowanie dali radę. Było widać po Nergalu głód grania, wielką energię. Grali troszkę oszczędniej niż do tego przyzwyczaili, ale to w pełni zrozumiałe biorąc pod uwagę, że wszyscy w Behemoth mieli/mają problemy ze zdrowiem. Między utworami były przerwy, po Nergalu było momentami widać, że ma lekkie zadyszki. Mimo to, był mocny rozpier...l. Co mnie zaskoczyło, grali dłużej niż do tej pory. Pirotechnika o wiele lepsza niż na ostatniej polskiej trasie. Zamiast zimnych ognii, przód sceny odgradzała ściana ognia, niezły widok. W więcej szczegółów nie będę się wdawał, żeby nie psuć zabawy innym. Ludzi, co nie dziwi, mnóstwo. Była nawet 50 osobowa ekipa ze Szczecina. Zdecydowanie bardzo dobry koncert. Behemoth wrócił i to cholernie cieszy. :twisted:


Jeden z kumpli był 30 osobą, która podczas koncertu zarejestrowała się do bazy dawców szpiku. Było też stoisko Witching Hour Productions z bardzo promocyjnymi cenami. Dorwałem The Way of All Flesh Gojiry za 20zł ( normalne wydanie ) i nowego Azarath za 30zł.

Awatar użytkownika
Kimal_
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 11:23 am
Skąd: Birmingham/BDG.

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Kimal_ » pn paź 10, 2011 6:50 pm

A co ze sklepikiem Beh?? Czy byla koszulka z trasą? Jesli tak to jaka cena. I czy byl do kupienia plakat z koncertu? Z gory dzieki za odpowiedź

Dawtambule
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 9:47 pm
Skąd: Oborniki Wlkp.

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Dawtambule » pn paź 10, 2011 9:10 pm

Sklepik był i całkiem spory, jeśli chodzi o odzież okolicznościową. Asortyment jak w sklepie internetowym Beha. Niczego nowego nie widziałem. Koszulki Legion 93 w wersji białej i czarnej oraz damskiej/męskiej były po 45 zł. Kurtka z kapturem stała po 200 zł. Była też odzież firmowa Blindead. Plakatów na sprzedaż chyba nie było, nie wiem.

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: yankes » wt paź 11, 2011 2:21 pm

z facebooka Blindead


Informujemy , że z przyczyn niezależnych od zespołu, piątkowy koncert Behemoth , Blindead i Morowe w Krakowie zostaje przełożony na inny termin. W możliwie najbliższym czasie poinformujemy Was o dacie koncertu. Zakupione bilety zachowują ważność. Można je również zwracać w punktach sprzedaży Jednocześnie informujemy, że wszystkie pozostałe koncerty w ramach trasy „Phoenix Rising Tour” odbędą się w zaplanowanych terminach !!

Awatar użytkownika
Iron Soldier
-#Invader
-#Invader
Posty: 234
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:59 pm
Skąd: Brzeszcze

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Iron Soldier » wt paź 11, 2011 7:10 pm

15.10 to oni grają w Kato
No tak, mój błąd, po prostu koncerty dziele między Katowice i Bielsko-Biała no i mi się myli :)

Mike Stanley
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 609
Rejestracja: sob gru 25, 2010 2:34 pm
Skąd: Cracow Rock City

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Mike Stanley » czw paź 13, 2011 6:14 pm

z facebooka Blindead


Informujemy , że z przyczyn niezależnych od zespołu, piątkowy koncert Behemoth , Blindead i Morowe w Krakowie zostaje przełożony na inny termin. W możliwie najbliższym czasie poinformujemy Was o dacie koncertu. Zakupione bilety zachowują ważność. Można je również zwracać w punktach sprzedaży Jednocześnie informujemy, że wszystkie pozostałe koncerty w ramach trasy „Phoenix Rising Tour” odbędą się w zaplanowanych terminach !!

JEST JEST JEST!! CUDOWNA INFORMACJA!!!! Przynajmniej teraz zaliczę i Coopera i Behemoth a takto byłby tylko Cooper :dance:
Dreams are only impossible when YOU decide they're impossible - Paul Stanley

IgorW
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1604
Rejestracja: śr sie 25, 2004 12:44 am
Skąd: Breslau

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: IgorW » czw paź 13, 2011 9:32 pm

Heh, ja liczyłem na przesunięcie koncertu we Wrocławiu, to zaliczyłbym jeszcze Closterkeller :d

Laminat
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 3:06 pm

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Laminat » sob paź 15, 2011 8:39 pm

Ponawiam pytanie czy zespół ma w swoim sklepiku koszulkę z trasy? Pytam ponieważ chciałbym wiedzieć czy warto brać ze sobą jakiekolwiek pieniądze na jutrzejszy koncert we wrocławiu.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12079
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: gumbyy » ndz paź 16, 2011 1:48 am

Weź, najwyżej nie wydasz...
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Kimal_
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 11:23 am
Skąd: Birmingham/BDG.

Re: Behemoth - Polska 2012

Postautor: Kimal_ » ndz paź 16, 2011 9:13 am

Ponawiam pytanie czy zespół ma w swoim sklepiku koszulkę z trasy?
Jest koszulka. jej koszt 50 zł. w 2009 byla za 35 z tego co pamietam.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: phenom, Vengenz i 8 gości