Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: ttomasz » pt cze 22, 2012 8:14 am

23:58 nie potrzebnie.
Ja bym The Number i CIPWM na coś wymienił.

Szkoda ID, ale Afraid mi to wynagradza. Wydaje mi się, że koncertowo nawet lepiej się nadaje, choć studyjnie lekko odwrotnie.

DZIADEK LEON
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 08, 2011 5:45 pm
Skąd: AUSCHWITZ

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: DZIADEK LEON » pt cze 22, 2012 8:32 am

A gdzie "Hallowed" do jasnej anielki???!!! :evil:
ta setlista to jakaś ściema chyba

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: ttomasz » pt cze 22, 2012 8:40 am

O właśnie!
The Number, Can I Play i Run To The Hills wymieniłbym na Hallowed i Infinite.

Bez przesady z tą ściemą, tylko dlatego że Hallowed nie ma? Ostatnio często zresztą bywał, a set jest bardzo dobry.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12059
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: gumbyy » pt cze 22, 2012 8:42 am

Nie będzie 2 Minutes - :shock: nie wierzę...
23:58
uff... a już myślałem, że coś pękło w tym zespole ;-) ;-) ;-)

ale, ale... "Hallowed"nie było? :shock: :lol:

"Afraid" - super zaskoczenie
"Phantom", "7 Syn", "The Prisoner", "Wasted", "The Clairvoyant", "Aces" - czad :dance:

7 świetnych kawałków :) a reszta (bez dwóch :)) całkiem przyzwoita. Te dwa to oczywiście 23:58 który mnie mocno osłabia ;) i "CIPWM" który od zawsze średnio lubię.

Ogólnie fajnie koncertowa te setlista. Jestem zadowolony i mam nadzieję, że nie wskoczy jakiś "Wrathchild" w miejsce któregoś z tej siódemki.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: IRONSPARTAN » pt cze 22, 2012 8:50 am

Faktycznie zgadza się z ta podaną przez ttomasza. Jak dla mnie, nie powala. Zgodzę się także że się panowie nie postarali z wrzuceniem nowych-starych utworów do set listy. No i ten Fear... Olaboga! Chyba puszczę pawia... Wywaliłbym to razem z RTTH i 2MTM.
Załączniki
setlista.jpg
setlista.jpg (10.41 KiB) Przejrzano 4053 razy

DZIADEK LEON
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 08, 2011 5:45 pm
Skąd: AUSCHWITZ

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: DZIADEK LEON » pt cze 22, 2012 9:04 am

Nie powala na kolana to fakt ,ale zawsze to set MAIDEN, każdy z nas dodałby cos od siebie i coś wykreślił - normalne - ja chciałbym na finał 'To Tame A Land' - ale o tym jest temat setlista marzeń ;-)
a parę postów wcześniej ktos pisał, że Hallowed będą grali do końca Harrisa - kto wczoraj grał na basie, ktoś wie? :mryellow:

Awatar użytkownika
Gobos
-#Invader
-#Invader
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 20, 2010 10:48 pm
Skąd: Płaza/Kraków

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: Gobos » pt cze 22, 2012 9:14 am

A jak dla mnie setlista super, tylko ID brak który aż razi w oczy :cry: , zamiast Running Free mógłby być ;-). Ale nie można mieć wszystkiego, teraz tylko czekać na europejską część trasy :twisted:
you are number ... 89 Gobos on tour 2016:Wrocław...

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: IRONSPARTAN » pt cze 22, 2012 9:14 am

Ja nie chcę set listy marzeń! Ja chcę COKOLWIEK zamiast tych trzech kawałków! :D

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2570
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: remi » pt cze 22, 2012 9:15 am

To teraz sie można pożegnać z ewentualna mini trasy historyczna za jakiś czas z okresu lat 90tych, trzymaliby Afraida na taka okazje.

Tak jeszcze dodam, że to co na YT z Charlotte to moim zdaniem 70%pelnej scenografii... W Europie pewnie bedzie wiecej gór lodowych itp... :razz:

Awatar użytkownika
Olszu
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 108
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 3:30 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: Olszu » pt cze 22, 2012 9:39 am

Nie no płakać mi się chce jak nie widze Infinite Dreams :sad: Na każdym następnym koncercie publika by musiała zacząć krzyczeć "Infinite Dreams" może by chłopaki po pewnym czasie zatrybili o co chodzi i by go wrzucili do setu.
Ostatnio zmieniony pt cze 22, 2012 9:42 am przez Olszu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: mic7 » pt cze 22, 2012 9:42 am

Poświęciłbym nawet Phantoma ,którego widziałem na Mysticu(2005) za ID !!! wywaliłbym RTTH za Alexandra i taką setlistę moga spokojnie grać na kazdym koncercie trasy :mryellow:
Wiadomo,że klasyków w stylu FOTD,IM,NOTB nie przestaną grać bo to byłby strzał do własnej bramki,jest gros ludzi,którzy tylko na to przychodzą :sad:

Awatar użytkownika
DeJMIeN Wielki
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2525
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:12 pm
Skąd: ze wsi warszawa

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: DeJMIeN Wielki » pt cze 22, 2012 9:48 am

Set dla mnie całkowita porażka :facepalm: Odwieczna powtórka z rozrywki + 3 dawno nie odgrzewane numery to zdecydowanie nie na moje oczekiwania. A ja się nastawiałem na Still Life albo Killers ( w końcu są one na ME ).... :mryellow: To zresztą drobiazg w porównaniu z pominięciem Infinite Dreams ! Jak oni mogą promować Maiden England skoro nie umieszczają w secie chyba najlepiej wykonanego tam kawałka ?! :) Jak już musieli poprzestać na 1 numerze z SiT to już mogli wziąć HCW, tak samo ograny, a dużo lepszy na koncertach niż Wasted. Z takiego setu chyba będą zadowoleni tylko ci co jeszcze nie widzieli na żywo Iron Maiden. Jedyny plus to to że znowu jest 17 kawałków, a nie 16 :) Zupełnie też nie rozumiem dlaczego w odstawkę poszedł akurat Hallowed...

Ostatni raz tak mnie rozczarowali chyba gdy na trasie AMOLAD zabrakło Polski

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1566
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: beaviso » pt cze 22, 2012 9:57 am

a parę postów wcześniej ktos pisał, że Hallowed będą grali do końca Harrisa - kto wczoraj grał na basie, ktoś wie? :mryellow:
Sam w to nie wierzę... :shock: :shock: :shock: Nie ma Hallowed! Koniec świata nastąpił :!:

Setlista skorygowana niestety pod Amerykanów, skoro są ograne 2MTM, Trooper, a głupawy i znudzony do urzygu RTTH w środku listy.
Przed Europą mam nadzieję na jakieś ruchy, bo mogło być niemal idealnie, a wyszło trochę z nutą zawodu, choć Afraid to dla mnie kawałek rewelacyjny, taka ikona wczesnych lat '90 i mojej nastoletności, no i zupełna niespodzianka - ale z klimatem Maiden England mający tyle wspólnego co FOTD.
To że jest SSOASS, Phantom, Aces High, Afraid - świetnie, nie ma wątpliwości. Ale wiem dlaczego jestem ciut rozczarowany - bo nie ma Infinite Dreams, na które bardzo, ale to bardzo liczyłem. K...a! Zajebiście marzyłem o Infinite Dreams! No, ale cóż, set pod Jankesów, mówię Wam. Jeszcze z tym tandetnym Edkiem na scenie podczas RTTH (patrz YT)...

Teraz pozostaje czekać na rozwój formy i dobre video na YT. Na razie fragment SSOASS pokazuje, że Bruce musi jeszcze sporo poćwiczyć płuca, a może i odsłuchać jak to leciało w oryginale :)

M.
Ostatnio zmieniony pt cze 22, 2012 10:02 am przez beaviso, łącznie zmieniany 2 razy.

IgorW
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1604
Rejestracja: śr sie 25, 2004 12:44 am
Skąd: Breslau

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: IgorW » pt cze 22, 2012 10:00 am

To teraz sie można pożegnać z ewentualna mini trasy historyczna za jakiś czas z okresu lat 90tych, trzymaliby Afraida na taka okazje.:
Idąc tym beznadziejnym tokiem myślenia, możemy się pożegnać z ewentualną trasą Maiden England, bo w 2008 roku grali Moonchild na koncertach.

Deleted User 1499

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: Deleted User 1499 » pt cze 22, 2012 10:14 am

Fragmencik Seventh Sona:
http://www.youtube.com/watch?v=HmefNV2NMzI


Nawet niezle Bronkowi idzie jak na 1 koncert.

A setlista wydaje mi się że zostanie zmodyfikowana na Europe i ID dojdzie. A Afraida bym zostawił zamiast RTTH.

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: Slaug » pt cze 22, 2012 10:16 am


Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: matik » pt cze 22, 2012 10:18 am

Brak Infinite Dreams - katastrofa jakaś ! Dlaczego nie ma tego kawałka ????!! Z drugiej strony taki Aces High na bis to robi wrażenie no i Afraid... jaka niespodzianka !

Mam nadzieje że chłopaki przemyslą sprawe jeszcze i wrzucą ID zamiast ogranego do granic wytrzymałości RTTH albo 2MTM ( znowu !!! ) .
Who motivates the motivator

PanPrezes
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1714
Rejestracja: czw paź 21, 2010 5:06 pm
Skąd: Żywiec

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: PanPrezes » pt cze 22, 2012 10:37 am

Powinni wywalić 2MTM i dać w to miejsce ID to set byłby idealny, bo puki co jest to spory zawód... i to tylko przez jeden kawałek, na który liczyli chyba wszyscy.

Co do Edwarda to jest whoyowy jak barszcz, ale co tam i tak najważniejsza forma zespołu.

IgorW
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1604
Rejestracja: śr sie 25, 2004 12:44 am
Skąd: Breslau

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: IgorW » pt cze 22, 2012 10:58 am

Nie gorszy niż zwykle.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2570
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Setlista Maiden England World Tour - dyskusja

Postautor: remi » pt cze 22, 2012 11:16 am

To teraz sie można pożegnać z ewentualna mini trasy historyczna za jakiś czas z okresu lat 90tych, trzymaliby Afraida na taka okazje.:
Idąc tym beznadziejnym tokiem myślenia, możemy się pożegnać z ewentualną trasą Maiden England, bo w 2008 roku grali Moonchild na koncertach.
Nieprawda. W 2008 było wiadomo od początku o kawalkach z 7son. Nawet oficjalna plachta grafika tamtej trasy zawiera wcielenie Edka z 7son.
Trasa hisoryczna z lat 90tych ciagle stoi pod znakiem zapytania ze względu na mało atrakcyjny Zestaw piosenek z tamtego okresu pod względem komercyjnym, bardziej byłaby to gratka dla totalnych fanów. Dlatego Afraid jest jakiś podejrzany dla mnie na tej trasie;p


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości