Darkest Hour - opinie

Wszystko na temat nowej płyty.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jak oceniasz nowy utwór Iron Maiden

10
4
11%
9
5
14%
8
9
26%
7
5
14%
6
7
20%
5
1
3%
4
3
9%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
0
1
3%
 
Liczba głosów: 35

IronIron
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2015 10:37 am

Re: Darkest Hour - opinie

Postautor: IronIron » czw wrz 16, 2021 3:47 pm

Pierwsza minuta to nomen omen najczarniejsza godzina w historii zespołu. Reszta utworu mnie nie interesuje, artystycznie mogłoby to być drugie 22 acacia avenue, nieważne - jak słyszę tą papkę na początku to nie jestem w stanie słuchać dalej i przełączam. Obok ,,Lost in a Lost World'' powód dlaczego drugi raz odsłuchałem tej płyty dopiero po czterech dniach.

Nie wierzę że Adrian pod czymś takim się podpisał i mam cichą nadzieję że Steve dał mu pigułkę gwałtu i zmusił do nagrania tego, bo to by chociaż go wizerunkowo uratowało.

Nie wiem jak tam u nich w 2019 wyglądał proces decyzyjny, ale wypuszczenie czegoś takiego oficjalnie, w 2021 roku, do milionów ludzi to efekt chyba jakiegoś sabotażu bo nawet nie robiąc nic powinien być lepszy efekt.

Coś się zmieniło - z The Angel and the Gambler mam bekę i nawet tego posłucham. Pierwszy raz jestem autentycznie wkurzony tym co prezentuje IM.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3692
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Darkest Hour - opinie

Postautor: Geri666 » czw wrz 16, 2021 4:20 pm

Ten utwór jest bardzo dobry, ale totalnie niemaidenowy. To jest taki solowy Dickinson z Chemical Wedding i tam powinien trafić.

Dziwne, że Harris jeszcze Brytyjskiego Lwa nie przemycił jako utwór Maiden, a Smith ASAPA nie wrzucił.

Awatar użytkownika
Sara
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 71
Rejestracja: pn maja 24, 2021 6:29 pm

Re: Darkest Hour - opinie

Postautor: Sara » pn wrz 20, 2021 8:34 pm

Mi tam się podoba. Może dlatego, że bardzo lubię ballady, a ta zalatuje mi solowym Dickinsonem z ery Tyranny of Souls. Słyszę w niej trochę jakby Eternal. Brzmi mi to jak kawałek Dickinsona solo zagrany przez Maiden. Jest klimat i jakoś od razu ten utwór został mi w głowie i ciągle mi w niej grał przez kilka dni. Może nie jest to utwór z tych, przy których tracę dech, mam ciary i krzyczę "babciu, to jest zajebiste", ale jest bardzo przyjemny i na pewno zawsze chętnie będę do niego wracać. Ja tam lubię ballady Ironów i cieszę się, że je nagrywają i bardzo podoba mi się również Out of the Shadows, Coming Home i The Man of Sorrows. Oczywiście nie można z nimi przesadzić :lol:
Jedynie to intro i outro z mewami trochę mi się kojarzy z czymś zupełnie innym, z jakąś piosenką z całkowicie innego stylu muzycznego.
I am the man who walks alone.

Hospes
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: wt mar 20, 2012 6:39 pm

Re: Darkest Hour - opinie

Postautor: Hospes » pn wrz 20, 2021 8:57 pm

Sialalalalalalala lalala la la morza szum, ptaków śpiew....... ;-)
"Still my heart calculate and pray"

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Darkest Hour - opinie

Postautor: Budziol » śr wrz 22, 2021 8:48 am

Siadła mi ta ballada jak nie przepadam za nimi :)
Przez genialne solos, sa mega!
Faktycznie to bardziej solowy BD niz MAIDEN, ale jest dobrze! Ocenę zmieniłem na 8 :P


Wróć do „Senjutsu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość