The Future Past Tour 2023 - trasa

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » wt lip 25, 2023 8:05 pm

No i ofc Galaxy Buds 2 Pro ratują sytuacje.

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » śr lip 26, 2023 1:29 am

Było pieknie.

60 Maiden. Ale to zlecialo.

Więcej jutro

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4516
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » śr lip 26, 2023 12:12 pm

Widziałem kawałek z dalszej trybuny, to Niemcy dość chyba standardowo martwi na koncercie :P
Sorry, jednak nie, na Fear oczywiście młyn :lol:

Prodigal Son
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: wt lip 26, 2022 11:46 am

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Prodigal Son » śr lip 26, 2023 2:34 pm

Widziałem kawałek z dalszej trybuny, to Niemcy dość chyba standardowo martwi na koncercie :P
Sorry, jednak nie, na Fear oczywiście młyn :lol:
Były momenty naporu, parę razy mnie wbiło w barierkę. Wszystko pod koniec koncertu. Najlepsze było jak w pewnym momencie Nicko rzucił pałkę na środek i zrobił się młyn, bo ona spadła na ziemię. Nie widziałem dokładnie czy tam ludzie się rzucali na siebie na tej podłodze i stworzyli coś w rodzaju kopca, ale przez moment tak to wyglądało :D Ochrona wtedy cały czas stała na tych schodkach i coś probowali działać.

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » śr lip 26, 2023 6:59 pm

Dobra to trochę o wczoraj.

Na CSIT delikatna wyjebka, ale taka symboliczna. Miałem wrażenie, że trochę szybciej go grali.

Na Celtach powtorzylem manewr z Barcelony, czyli jajcarsko się wydarłem i spiewalem jakby był to najlepszy numer świata, a że akurat Bruce był obok to usłyszał i chwile pośpiewał ze mną.

Troopera nie trafił w tempo ostatniej zwrotki i numer został totalnie położony.

Po prawej brzmienie basu jest zupełnie inne niż po lewej, bardzo Harrisowy koncert. Janick na CSiT jest tak zbedny i bezrobotny, że to aż zabawne xD . Ale trzeba mu przyznać, że na tej trasie dobrze wypada, mniej robi głupich rzeczy, a częściej po prostu biega, skacze i dobrze się bawi.

Adrian bardzo często zagladał na prawo, więc też fajnie.

Na HoE Bruce wzial kamere i zaczął się wygłupiać.

Ogólnie super koncert, mimo że nie po lewej to jednak super się bawiłem i fajnie było obchodzic 60tkę w otoczeniu przyjaciół. Na bonus wpadła kostka Janka, także mam kompletny set Dunlopów z Future Past i poza naciagami zlapalem wszystko co chciałem (ale te mam z Legacy, więc wyjebka).

Dziś prawośrodek, dzięki pomocy Prodigal Sana i mojemu sprytowi udało się wbic. Nie jest to idealny spot, ale Adriana powinno być fajnie widac.

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » śr lip 26, 2023 7:31 pm

Wpuscilem jakas fanke lorda na barierke, odpalam Galaxy Buds 2 Pro i no chuj trzeba przeczekac

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3300
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: barsiarz » czw lip 27, 2023 12:04 am

Za darmoszkę?

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw lip 27, 2023 1:29 am

Za darmoszkę?
Ba, nawet kostke dostala.

Poszedłem w Dortmundzie dwa razy na prawo, wracam z kostka Jana i naciagiem. No nie mam pytan. Piekny gig, jutro skrobne bo robie szybki trening i spac

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1566
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: beaviso » czw lip 27, 2023 9:38 am

Pisałeś krótko lewą ręką, bo robiłeś szybki trening prawą?
Napisz czy nadal aktualna kwestia przypinki FC z basem Stefana, mam ją odłożoną na Monachium. Brać?

M.

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw lip 27, 2023 9:58 am

Pisałeś krótko lewą ręką, bo robiłeś szybki trening prawą?
Napisz czy nadal aktualna kwestia przypinki FC z basem Stefana, mam ją odłożoną na Monachium. Brać?

M.
Brać brać.

Wypraszam sobie, jednoreczny bandyta to nie jest ani szybki ani trening :D . Zaczalem mocno ćwiczyć i nawet po koncertach wjeżdżają pompki itd, totalne podstawy. Bardziej chodzi o podtrzymanie rutyny.

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw lip 27, 2023 4:33 pm

No dobra, to czas na gig dwa.

Jak już pisałem, przyszedłem na fttb o 15 i wbilem się w barierke koło Prodigal Sona i wegierskiego Bratanka.

Na lotl walka ze snem i nuda, ofc Galaxy Buds Pro 2 broniły mnie przed słuchaniem tego gówna.

W końcu Maiden. CSiT pieknie wjechał. Bruce ogólnie mniej rozgadany i jakiś zmeczony? Fajnie wybrnął na Time Machine, spytal kto był wczoraj i jako, że większość hali krzyknela to powiedzial "cofneliscie się w czasie, to znowu ten sam koncert". Też coś światła się przed Time Machine popsuły i jak Janek zaczynał intro, to było trochę widno. Ogólnie Bruce zaskoczył zespół tak krótka gadką, bo Adriana nie było na scenie, Nicko się krecil.

Generalnie Adrian dużo znikał i wracał już po rozpoczeciu niektorych numerów.

Na Celtach postanowiłem powtorzyc akcje z wczoraj i korzystajac z bycia po prawej zaśpiewałem pierwsza zwrotke z pasja, energia jakby właśnie doszło do featuringu Maiden x Mustaine, jakby jutra miało nie być, a ja byłbym ostatnim z Celtów, o których jest ten numer. W sumie to troche dla jaj, ale Bruce to zauważył i o ile po pierwszym gigu miałem watpliwosci, tak Prodigal Son mi świadkiem, Bruce spiewal ze mna, a zdobycie jego uwagi w taki sposob wydawało mi się mission impossible.

Przed CIPWM bardzo szybko zaczął numer, zaskakujac Steve'a i Adriana, ktorzy nie zdazyli zrobić chórków, Brus się tam z nich śmiał, oni zresztą też śmiali się i dokazywali.

Na HWC na początku nie działało działko. Janek zaczął po HWC rzucać kostke na środek.

No i tak minął ten piekny koncert, na kotletach się wyskakałem i wyśpiewałem, gardło mi siadło calkowicie. Na Wasted Years jak zwykle łezka w oku, nawet w tym ciezkim momencie życia można się tylko uśmiechnąć i zgodzic z Brucem, że żyjemy w złotych latach. Kocham ten zespół, kocham być w trasie, latać, zwiedzać, gadać z innymi travellerami. I niesamowicie się cieszę, że tak sobie to życie poukładałem, że mogę to robić bez stresu, jak chcę, kiedy chcę. Oby jak najdłużej.

Aha i na koniec Nicko rzucil naciagiem w plecy Steve'a i wpadl do fosy, a ja zanurkowałem jak Otylia do basenu i wyjąłem z pomocą ochroniarza.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2570
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: remi » pt lip 28, 2023 9:40 pm

Bardzo fajny fan edit Strangera - https://youtu.be/rQsb7oC8wtw
Swoją drogą- ciekawe czy będzie stream z Wacken, czy też zwiększą nam apetyt na oficjalne video ;)

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4516
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » pt lip 28, 2023 10:14 pm

Te dziady powinny udostępniać pro-szot z każdego kraju w postaci jednego numeru. Wszystko jest nagrywane i kręcone. Ale po chuj :)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6533
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 28, 2023 10:16 pm

Chowają to na emeryturę. Co jakiś czas coś wydadzą i kasa będzie.
nie będę bił się z gównem

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1090
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Piotr Lange » pt lip 28, 2023 10:20 pm

Chowają to na emeryturę. Co jakiś czas coś wydadzą i kasa będzie.
Też tak sądzę, będzie sporo wydawnictw po tym jak IM zakończą działalność. Ja im daję jeszcze 5 lat grania.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9532
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Schizoid » pt lip 28, 2023 10:23 pm

Ja 3 lata i 9 miesięcy
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4516
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » pt lip 28, 2023 10:25 pm

Ostatnio wpadł wywiad z ich dźwiękowcem. Wszystko jest rejestrowane. Ale po chuj dac fanom za dużo za free :D

Dzosef
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 754
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » pt lip 28, 2023 10:56 pm

No raczej surówki nie wrzuca, ktoś by to musiał zmiksować itd.

Ale szkoda, że nie mają jakiegoś MaidenTV, płatnej subksrypcji gdzie wrzucaliby takie rzeczy

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6533
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 28, 2023 11:08 pm

Najlepiej jakby zrobili to tak jak Metallica, albo Pearl Jam.
nie będę bił się z gównem

Prodigal Son
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: wt lip 26, 2022 11:46 am

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Prodigal Son » sob lip 29, 2023 5:37 pm

O samych koncertach w Dortmundzie Dzosef napisał już właściwie wszystko, ale opowiem wam kilka historii okołokoncertowych.

Wieczór numer 2, wchodzimy spokojnie na barierkę. Podchodzę mniej więcej na środek, staję przy barierce a laska obok łapie mnie za koszulkę i na siłę wyciąga stamtąd :lol: Na pytanie "co robisz" słyszę, że ona ma urodziny i żebym stamtąd spadał, bo robi miejsce dla swoich ziomków :lol: Spokojnie przesunąłem się 2 metry w prawo, co się będę z głupią babą szarpał. Jak powiedziałem Dzosefowi co tam się odwaliło to stwierdził, że dobrze że na mnie trafiła bo on by to inaczej załatwił :lol: Ale historia ma dalszy ciąg, bo w związku z urodzinami cała ekipa miała na głowach takie śmieszne opaski ze złotym napisem "happy birthday". Do tego doszła kartka (Thorgal jesteś :wink: ): to mój 100 koncert i oczywiście zaraz akcje: mam urodziny Nicko dej coś, mam jubileusz Nicko dej coś, za nami matki z dziećmi Nicko dej dla dziecka... Jakby w tym momencie ktoś wyciągnął kartkę Nicko dej na horą curkę to już na tym etapie absolutnie by mnie nie zdziwiło... :lol: Byłem w szoku, ja naprawdę jestem na koncercie Maiden czy imprezie urodzinowej w przedszkolu?

Wieczór numer 1, stoimy w kolejce FTTB już w hali, ochrona daje nam chwilę na skorzystanie z toalety. W momencie kiedy kilkanaście osób tam poszło laska z obsługi postanawia... wpuścić pozostałych na barierkę. W związku z tym w momencie kiedy ja stałem już przy barierce kilkanaście osób niczego nie świadomych co tu się odwaliło odwiedzało zupełnie inne miejsce :lol: Chociaż rozumiem, że dla tych ludzi to na pewno był mega wkurw. Na przyszłość: nie ryzykujcie raczej z toaletą w hali na FTTB :lol:

Z miłych niespodzianek, w poniedziałek jakieś 50 metrów od hostelu spotykam Janicka jak obczaja jakiś repertuar w kinie/teatrze. Podszedłem, zapytałem o zdjęcie na które z uśmiechem się zgodził. Pożyczyłem powodzenia jutro, wyciągnął do mnie rękę, uścisnął dłoń i każdy z nas poszedł w swoją stronę :)


Wróć do „The Future Past Tour 2023/2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość