10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Wszystko na temat Sonisphere Festival 2011 w Warszawie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: juras » pt lut 18, 2011 9:36 pm

No i to jest bardzo dobra wiadomość! Bardzo chętnie zobaczę Killing Joke na żywo, może to mnie przynajmniej bardziej zmobilizuje, żeby ich lepiej poznać. Ten link, który wrzucił Emilio, nie daje raczej dobrego wyobrażenia o całej muzyce tego zespołu ;-)
No a Huntera jakoś się przeboleje. Na rozgrzewkę mogą zagrać. Przy okazji, to sam się sobie dziwię, że ich kiedyś lubiłem ;-)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Emilio » pt lut 18, 2011 9:41 pm

Ten link, który wrzucił Emilio, nie daje raczej dobrego wyobrażenia o całej muzyce tego zespołu
Nie, ale mi sie podoba. Przesłuchałem sporo materiału tej kapeli i jest wielce okej. Z albumów przesłuchałem Pandemonium i jest spoko. Ale jak znam życie, Killing Joke zagra 35 minut i tyle ;-)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Zilian » sob lut 19, 2011 10:01 am

Co do Huntera to też jestem zadowolony bo gdyby znowu zaciągnęli behemlota.. :roll: Jest dobrze, zresztą przecież też grać nie wiadomo ile nie będą. Killing Joke mi się nie podoba ale hmm zobaczymy jak to wyjdzie na żywo bo to zawsze jest inna bajka :)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: RALF » sob lut 19, 2011 10:48 am

W przyszłym tygodniu kilka następnych rzeczy ogłoszą. Prawdopodobnie zobaczymy oczekiwanego Slipknota... ;-)

Awatar użytkownika
Kevin18
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 896
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Kevin18 » sob lut 19, 2011 12:25 pm

Sto razy bardziej od Slipknota wolałbym Alice Coopera , ManOwaRa etc zobaczyć np. Ale niech dodadzą cokolwiek bo znów jakiś Jelonek i Coma dojdzie i zrobi się przykro.
www.last.fm/user/darkfuneral18

Awatar użytkownika
Bardock24
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 09, 2011 9:32 pm
Skąd: Zgierz

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Bardock24 » ndz lut 20, 2011 8:17 am

Ja się trochę zawiodłem jednak, zarówno KJ jak i polskim Hunterem...spodziewałem się...no nie wiem jak to ująć. W pewnym sensie bardziej liczyłem na Slipknot, zależało mi też na Helloween a tutaj dają dwa zespoły raczej średnio znane szerszej publice. A wydawało mi się, że ideą Sonisphere było dawanie gwiazd na jednym festiwalu...

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: WICKER MAN » ndz lut 20, 2011 8:20 am

Jeśli ogłoszą Slipknot i Limp Bizkit to będzie coś. Niestety obawiam się, że prędzej podadzą kapele w stylu Jelonka czy Lao Che. :lol:

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: RALF » ndz lut 20, 2011 9:01 am

To by była tragedia i robienie ludzi w konia, oznaczałoby to iż jedynym artystą godnym pieniędzy (400 - 450) byliby Iron Maiden!!! W Polsce wszystko jest możliwe, ludzie którzy pociągają tutaj "za sznurki" to zwykli zdziercy. W zeszłym roku mieliśmy 4 klasowe zespoły (bo Beh to jednak super-liga extreme metal) i Metallicę, co przełożyło się na 85,000 ludzi.

Jeśli w tym roku nie dołożą jakiś nazwisk, 40,000 będzie szczytem marzeń (mało realnym) - przy tych cenach. Mimo wszystko - ja i moi znajomi tam będziemy. Ale, póki :mrgreen: co, poczekajmy - pożyjemy, zobaczymy...

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Zilian » ndz lut 20, 2011 11:05 am

To by była tragedia i robienie ludzi w konia, oznaczałoby to iż jedynym artystą godnym pieniędzy (400 - 450) byliby Iron Maiden!!! W Polsce wszystko jest możliwe, ludzie którzy pociągają tutaj "za sznurki" to zwykli zdziercy. W zeszłym roku mieliśmy 4 klasowe zespoły (bo Beh to jednak super-liga extreme metal) i Metallicę, co przełożyło się na 85,000 ludzi.

Jeśli w tym roku nie dołożą jakiś nazwisk, 40,000 będzie szczytem marzeń (mało realnym) - przy tych cenach. Mimo wszystko - ja i moi znajomi tam będziemy. Ale, póki :mrgreen: co, poczekajmy - pożyjemy, zobaczymy...
Zgadzam się z Tobą i szczerze mówiąc boje się że tak będzie :| A jak tak hmm nas "wydymają" to nie wiem czy ludzie będą mieli zaufanie do tego festiwalu. W porównaniu do tamtego roku to klasę trzyma IM i Motorhead na razie mam nadzieje że jeszcze jakieś dwa zespoły klasy światowej będą w tym roku bo jak nie... To szkoda gadać.

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3371
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Siwy » ndz lut 20, 2011 11:09 am

akurat Jelonek jest spoko. ale to jest gwiazda raczej na drugą scenę. tak samo myślicie, że Hunter i KJ zagrają na głównej?

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12275
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: gumbyy » ndz lut 20, 2011 11:12 am

jak tak hmm nas "wydymają" to nie wiem czy ludzie będą mieli zaufanie do tego festiwalu.
Hmm... możesz zawsze nie dać się "wydymać" i nie kupować biletu... a co do zaufania... to czy ktoś z organizatorów obiecuje nie wiadomo jakie cuda-wianki? Wszystko jest wyłożone na tacy: cena biletu i zespoły która zagrają. Nikt nie jest zmuszany do kupowania biletu w ciemno. Relacja sprzedawca-kupujący jest jak najbardziej w porządku.

Naprawdę nie wiem o co Wam chodzi. Jest koncert, są ogłoszone zespoły (prawie ;)), jest cena biletu i tyle. Kto chce, kogo stać na bilet, kto ma czas i chęci to się wybierze i tyle. Po co to całe marudzenie jak "stare baby u lekarza"? :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Zilian » ndz lut 20, 2011 11:20 am

jak tak hmm nas "wydymają" to nie wiem czy ludzie będą mieli zaufanie do tego festiwalu.
Hmm... możesz zawsze nie dać się "wydymać" i nie kupować biletu... a co do zaufania... to czy ktoś z organizatorów obiecuje nie wiadomo jakie cuda-wianki? Wszystko jest wyłożone na tacy: cena biletu i zespoły która zagrają. Nikt nie jest zmuszany do kupowania biletu w ciemno. Relacja sprzedawca-kupujący jest jak najbardziej w porządku.

Naprawdę nie wiem o co Wam chodzi. Jest koncert, są ogłoszone zespoły (prawie ;)), jest cena biletu i tyle. Kto chce, kogo stać na bilet, kto ma czas i chęci to się wybierze i tyle. Po co to całe marudzenie jak "stare baby u lekarza"? :lol:
Nie no rozumiem Cie :) Tylko wiesz chodzi mi o to że dajesz 400 zł tylko na Iron Maiden. Oczywiście na nich warto wydać tyle pieniędzy ale fajnie jakby też po za IM było coś fajnego.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12275
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: gumbyy » ndz lut 20, 2011 11:27 am

Nie no rozumiem Cie :) Tylko wiesz chodzi mi o to że dajesz 400 zł tylko na Iron Maiden. Oczywiście na nich warto wydać tyle pieniędzy ale fajnie jakby też po za IM było coś fajnego.
Szczerze mówiąc, ja pewno za sam Maiden 400 bym nie dał i odpuściłbym ten festiwal. W tym roku skład dla mnie jest bardzo przeciętny i kolejne zespoły nie poprawiają tego. Dlatego ciesze się, że nie muszę martwić się co jeszcze ogłoszą :B
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Zilian » ndz lut 20, 2011 11:37 am

Nie no rozumiem Cie :) Tylko wiesz chodzi mi o to że dajesz 400 zł tylko na Iron Maiden. Oczywiście na nich warto wydać tyle pieniędzy ale fajnie jakby też po za IM było coś fajnego.
Szczerze mówiąc, ja pewno za sam Maiden 400 bym nie dał i odpuściłbym ten festiwal. W tym roku skład dla mnie jest bardzo przeciętny i kolejne zespoły nie poprawiają tego. Dlatego ciesze się, że nie muszę martwić się co jeszcze ogłoszą :B
Ja jadę i to tylko dla tego że TFF tam mi się spodobała i nowe utwory są moim zdaniem świetne w innym przypadku bym nie pojechał albo pojechał bym i kupił bilet za 200. Wiesz najgorsze to jest to że nie powiedzą prosto z mostu co i jak. Oglosili IM i Motorhead dwie świetne kapele na samym początku. I wielu ludzi wtedy kupiło bilety a jak się okazuje co ogłoszenie to jest coraz gorzej i oczekiwania fanów nie są spełnione. Właśnie tutaj czuję się trochę oszukany bo wiesz powinni od razu powiedzieć kto będzie grał i jak to będzie wyglądało a nie takie rozwlekanie w czasie. Wiesz moim zdaniem to wygląda tak "Ogłosimy 2 dobre kapele nakopią biletów a reszta to już srał to pies jak kupili bilety to i tak przyjadą" W tamtym roku od razu było wiadomo na co się jedzie BIG4 - Meta, Slayer, Antrax i Megadeath i tyle wiesz na co jedziesz wiesz czego się spodziewać i wiesz że się nie zawiedziesz.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12275
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: gumbyy » ndz lut 20, 2011 11:44 am

Wiesz najgorsze to jest to że nie powiedzą prosto z mostu co i jak. Oglosili IM i Motorhead dwie świetne kapele na samym początku. I wielu ludzi wtedy kupiło bilety a jak się okazuje co ogłoszenie to jest coraz gorzej i oczekiwania fanów nie są spełnione. Właśnie tutaj czuję się trochę oszukany bo wiesz powinni od razu powiedzieć kto będzie grał i jak to będzie wyglądało a nie takie rozwlekanie w czasie.
No ale to problem kogoś, kto od razu kupił bilet i tego jakie miał dalsze oczekiwania. JA nie poleciałem w pierwszy dzień sprzedaży po bilet (żeby później chwalić się znajomym, że już mam?), tylko spokojnie czekałem na rozwój sytuacji. Teraz mam komfortowe położenie jeśli chodzi o ten festiwal. A co do ogłoszenia na początku 2 dużych kapel - to wiadomo, że to marketing. Przecież na Bemowie nie zabraknie miejsca i kupowanie biletu po 2 kapelach to robienie sobie niepotrzebnego stresa, no chyba, że ktoś i tak tylko na Maiden jedzie, to supporty (;)) mu wiszą.

Po prostu warto nie działać pochopnie i zawsze przemyśleć temat, a uniknie sie wielu rozczarowań... samo życie ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: Zilian » ndz lut 20, 2011 11:49 am

Wiesz najgorsze to jest to że nie powiedzą prosto z mostu co i jak. Oglosili IM i Motorhead dwie świetne kapele na samym początku. I wielu ludzi wtedy kupiło bilety a jak się okazuje co ogłoszenie to jest coraz gorzej i oczekiwania fanów nie są spełnione. Właśnie tutaj czuję się trochę oszukany bo wiesz powinni od razu powiedzieć kto będzie grał i jak to będzie wyglądało a nie takie rozwlekanie w czasie.
No ale to problem kogoś, kto od razu kupił bilet i tego jakie miał dalsze oczekiwania. JA nie poleciałem w pierwszy dzień sprzedaży po bilet (żeby później chwalić się znajomym, że już mam?), tylko spokojnie czekałem na rozwój sytuacji. Teraz mam komfortowe położenie jeśli chodzi o ten festiwal. A co do ogłoszenia na początku 2 dużych kapel - to wiadomo, że to marketing. Przecież na Bemowie nie zabraknie miejsca i kupowanie biletu po 2 kapelach to robienie sobie niepotrzebnego stresa, no chyba, że ktoś i tak tylko na Maiden jedzie, to supporty (;)) mu wiszą.

Po prostu warto nie działać pochopnie i zawsze przemyśleć temat, a uniknie sie wielu rozczarowań... samo życie ;)
Nom trzeba będzie zacząć myśleć a potem działać hehe :D No tak jadąc na IM supporty powinny wisieć ale też tak do końca nie jest ;) Zawsze lepiej coś fajnego posłuchać niz mniej fajnego xD Ja o tyle jestem w takiej sytuacji że tylko do Warszawy mogę jechać nigdzie indziej jakoś za bardzo nie mam czasu. Tak więc chcąc nie chcąc i tak wylądował bym na Bemowie.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: ttomasz » ndz lut 20, 2011 11:56 am

Ja mam podobnie z Czechami. Dlatego od początku nastawiłem się, że kase wydam na IM i nie ma co płakać, tylko trza zęby zacisnąć ;-) A jak coś fajnego się pojawi to tylko dodatkowa radość.

Awatar użytkownika
masarenka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 476
Rejestracja: czw cze 10, 2010 9:38 pm

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: masarenka » ndz lut 20, 2011 12:58 pm

Na myspace Slipknota widnieje, że 10 czerwca będą u nas...

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: yankes » ndz lut 20, 2011 1:11 pm

No to SLIPKNOT potwierdzony:

http://www.myspace.com/slipknot1

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12275
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ POZOSTAŁE ZESPOŁY ]

Postautor: gumbyy » ndz lut 20, 2011 1:25 pm

Echh...
www.MetalSide.pl


Wróć do „10/06/2011 - Iron Maiden -Sonisphere Festival 2011 - Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości