
Vinyl z 1973 roku... czcionka jakaś taka znajoma
a w 1978 roku wydał taki album:

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM


Powyższy album jest z roku 1976, w każdym razie taka data widnieje na oficjalnej stronie artysty.gumbyy pisze: Vinyl z 1973 roku... czcionka jakaś taka znajoma![]()

Racja, mój błądPajong pisze:Powyższy album jest z roku 1976gumbyy pisze: Vinyl z 1973 roku... czcionka jakaś taka znajoma![]()
No kreślił po godzinach... a raczej przerysowałhipcio_stg pisze:Pięknie, pięknie, a w oficjalnej biografii jest info, że Stefan sam to kreślił, po godzinach.



Gdyby tylko o ten jeden wers chodziło to można by było przymknąć oko, ale rzecz cała wygląda tak:Emilio pisze: Do tego mamy cytat dosłowny bo w piosence słyszymy słowa "life down there is just a strange illusion." znane z HBTN![]()
Pod tym linkiem wszystko się wyjaśnia https://www.youtube.com/watch?v=jq0Q0_uBrFw Rod posmarował Beckettom "pożyczył" parę tematów i potem już poszło. Teraz są wszyscy hepi i gud frends.Invader pisze:Chyba musiało się Maiden nieźle z niektórymi dogadać, że żadnej afery jeszcze z tego nie było (albo my o niczym nie wiemy) swoją drogą jesteście obrzydliwi, tylko psujecie komuś ładne wyobrażenie o Maiden![]()
Heh... no mają trochę tych grzeszków Ajroni, oj mają... mnie szczególnie rozwaliło to "skopiowane" logoClanowy pisze:A temat rozwija się prawie w kierunku Mili Vanili
No właśnie, zerżnięte całe strofy tekstu a Harris podpisuje się, że to on jest SAMODZIELNYM autorem tekstuPajong pisze:Gdyby tylko o ten jeden wers chodziło to można by było przymknąć oko, ale rzecz cała wygląda tak:Emilio pisze: Do tego mamy cytat dosłowny bo w piosence słyszymy słowa "life down there is just a strange illusion." znane z HBTN![]()
![]()
Iron Maiden Beckett
HALLOWED BE THY NAME LIFE'S SHADOW
Mark my words believe my soul lives on Mark my words, my soul lives on
Don't worry now that I have gone Please don't worry 'cause I have gone
I've gone beyond to seek the truth I've gone beyond to see the truth
When you know that your time is close at hand When your time is close at hand
Maybe then you'll begin to understand Maybe then you'll understand
Life down here is just a strange illusion Life down there is just a strange illusion
Zmiany w stosunku do pierwowzoru są kosmetyczne, przypuszczam iż wynikające z konieczności dopasowania tekstu do muzyki.
