27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Karbo
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 22, 2017 11:31 am

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Karbo » sob lip 28, 2018 12:08 pm

Koncert super!

Stałem na samym środku, 5 metrów od barierek maks, czyli dość blisko.

- Zabawa przednia, walka o życie całe dwie godziny, ledwie chwilami było spokojniej a tak przez większość czasu tłum nosił się sam. Ci którzy mieli luźniejsze, płytsze buty mieli problemy bo po chwili je tracili. Laski mdlały, całe grupy ludzi się przewracały pod naporem fali tłumu. Generalnie, super ekstra!

- jeśli chodzi o brzmienie, to stojąc pod sceną liczę się z tym, że brzmienie będzie zbliżone do piły łańcuchowej... no tak to jest. Pomagało, że na pamięć zna się utwory. Ale nie było najgorzej, jak na "mosh pit" pod sceną

- sama oprawa, forma muzyków, setlista, jedna z najlepszych w ostatnich latach.

- Wyszedłem mokry jakbym się w basenie w ciuchach wykąpał. Wszystko przepocone, łącznie ze spodniami, które były całe mokre. Ręce odmoczone jak po długiej kąpieli.

- Trochę mi brakowało pogadanek Bruce'a, Trochę pędzili przez ten koncert jakby chcieli jak najszybciej skończyć. To właściwie jedyny minus. Zabrakło mi tej integracji z publiką.

To tyle z relacji.
A pytanie mam do Was czy spodziewacie się DVD z tej trasy? Mam taką myśl, że grają w Kraku dwa koncerty aby może właśnie z dwóch koncertów zmiksować jedno super DVD?
Co o tym myślicie?

DZIADEK LEON
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 08, 2011 5:45 pm
Skąd: AUSCHWITZ

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: DZIADEK LEON » sob lip 28, 2018 12:21 pm

Rewelacyjny koncert. Po pierwsze Tauron Arena, super miejscówka, byłem pierwszy raz, chyba najlepsza obecnie hala w PL. Forma zespołu, a zwłaszcza Bruce'a robi wrażenie. Scenografia tak samo. Jakość dźwięku 4+, (sektor A9), publika -5, wg mnie dużo lepiej niż na ostatnich trasach. Revelations prawie zwaliło mnie z nóg, a Sign dobiło, FTGGOG też b.dobre - w sumie zabrakło mi 1, 2 utworów - 10-12 minut do pełni szczęścia. Gadka Bruce'a subtelnie, ale jednoznacznie nawiązała do obecnej rzeczywistości w PL.
Mały minus imprezy - piwo bezalkoholowe :roll:
Duży plus - czas w jakim wyjechałem z parkingu.
Pozdrowienia dla Michała.

Up The Irons

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 570
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: HAMMERS » sob lip 28, 2018 12:43 pm

FC Maiden wygrywa już 5:0 xD

Awatar użytkownika
Tweener
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 01, 2017 11:04 am

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Tweener » sob lip 28, 2018 12:44 pm

Bluza 300zł
prodiża kabel wskazał mi drogę

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Bon Dzosef » sob lip 28, 2018 12:48 pm

FC Maiden wygrywa już 5:0 xD
Hutnik?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Bies-czad
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 30, 2017 8:51 am

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Bies-czad » sob lip 28, 2018 1:02 pm

Co do występu to tylko to: ogromny szacun za to że im się jeszcze chce, ale poza występem powalał mnie widok napotkanych dzieciaków, całych rodzin, staruszków (nie obrażając nikogo). To już kilka pokoleń BRAWO!!!

Awatar użytkownika
Journeyman666
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1340
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:40 am
Skąd: Ruda Śl

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Journeyman666 » sob lip 28, 2018 1:28 pm

I ja dorzucę swoje trzy grosze:

1. Niesamowita oprawa, przebieranki Bruce'a, scena, światła, pirotechnika... po prostu rewelacja. Zdecydowanie najbardziej dopracowane show, na którym kiedykolwiek byłem.

2. Bruce i Nicko w genialnej formie, dźwięk naprawdę dawał radę a tak dobrze nagłośnionego Bronka chyba jeszcze nigdy nie słyszałem

2,5. Gitary rozjechały się co najmniej 4 razy, Dave wyglądał na zmęczonego przez cały koncert

3. Set wyśmienity, nie odnalazłem się jedynie w Where Eagles Dare i mimo, że świetnie wykonane The Evil that Men Do, też bym je czymś zastąpił. SotC, Clansman, FoI, Revelations to po prostu majstersztyk i moje marzenie co do kawałków na żywo

4. Masa młodych osób, swoją drogą nie pamiętam kiedy na koncercie Ironów widziałem tyle dziewczyn w wieku 18-25

5. Bruce jakoś mało rozmowny (a mimo to, kto chciał wyłapał, że Bruce powiedział, że nie może zaśpiewać Alexandra, bo w Polsce jest łamana konstytucja)

6. Zaskoczenie z brakiem dostępnego piwa na terenie obiektu

7. Jak zwykle osoby na trybunach szturchające ludzi przed nimi, bo ktoś się ośmielił podnieść rękę czy wstać

8. Byłem ze znajomymi, którzy nie byli wcześniej na Ironach (za to byli na dużej ilości innych koncertów) i szczęki zbierali z ziemi

Podsumowując: Zdecydowanie najlepsze show, na którym byłem, polecam każdemu.

Bonus: Wracaliśmy uberem, kierowca zapytał "I jak było? Znowu kukła Eddiego i wokalista w stroju kawalerzysty? Bo jak byłem na Metallice to Dżem zagrali, oni potrafią zrobić prawdziwe show" :lol:

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Mila » sob lip 28, 2018 1:28 pm

Trochę było bydło pod sceną. Nie wiem czy ludzie przeceniaja swoje możliwości, są pijani itd ale pierwsze trzy kawałki musiałam uważać na głowę, bo jednego za drugim wyciągali. Później trochę się uspokoiło ale i tak co chwilę ochrona musiała interweniować.

Było też trochę chamstwa i buractwa jak na taki duży spend przystało. W trakcie przerwy między supportem a Maiden stałam elegancko trzymając barierke, w zasadzie się nie ruszając i oszczędzając siły na później a jakiś pener za mną, że mu (cytuję) moja dupa zawadza. Na szczęście karma wraca i kolesia chwilę później ochrona musiała wyciągać :]

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9659
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: blackcocker » sob lip 28, 2018 1:52 pm

Koncert super!

Stałem na samym środku, 5 metrów od barierek maks, czyli dość blisko.

- Zabawa przednia, walka o życie całe dwie godziny, ledwie chwilami było spokojniej a tak przez większość czasu tłum nosił się sam. Ci którzy mieli luźniejsze, płytsze buty mieli problemy bo po chwili je tracili. Laski mdlały, całe grupy ludzi się przewracały pod naporem fali tłumu. Generalnie, super ekstra!

- jeśli chodzi o brzmienie, to stojąc pod sceną liczę się z tym, że brzmienie będzie zbliżone do piły łańcuchowej... no tak to jest. Pomagało, że na pamięć zna się utwory. Ale nie było najgorzej, jak na "mosh pit" pod sceną

- sama oprawa, forma muzyków, setlista, jedna z najlepszych w ostatnich latach.

- Wyszedłem mokry jakbym się w basenie w ciuchach wykąpał. Wszystko przepocone, łącznie ze spodniami, które były całe mokre. Ręce odmoczone jak po długiej kąpieli.

- Trochę mi brakowało pogadanek Bruce'a, Trochę pędzili przez ten koncert jakby chcieli jak najszybciej skończyć. To właściwie jedyny minus. Zabrakło mi tej integracji z publiką.

To tyle z relacji.
A pytanie mam do Was czy spodziewacie się DVD z tej trasy? Mam taką myśl, że grają w Kraku dwa koncerty aby może właśnie z dwóch koncertów zmiksować jedno super DVD?
Co o tym myślicie?
Skąd wiesz jaka jest forma muzyków, jeśli słyszałeś piłę łańcuchową i odtwarzałeś numery z pamięci? :P i co jest super ekstra w tym, że na płycie było bydło i tłum nosił się sam?
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Python
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 847
Rejestracja: wt lut 18, 2014 3:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Python » sob lip 28, 2018 1:58 pm

Co się dzieje z Dave? Przez większość koncertu był jakiś smutny.

Deleted User 1499

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 1499 » sob lip 28, 2018 2:06 pm

Co się dzieje z Dave? Przez większość koncertu był jakiś smutny.
Bardziej się bawił niż w Tallinie, ale ewidentnie coś mu dolega.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2574
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: remi » sob lip 28, 2018 2:20 pm

Co się dzieje z Dave? Przez większość koncertu był jakiś smutny.
Bardziej się bawił niż w Tallinie, ale ewidentnie coś mu dolega.
Wydaje mi się podobnie jak na TBoS wyglada i się zachowuje. Z tego co pamietam, ma tylko problemy z cukrzycą i stara się ograniczać ilość papierosów. Jakby było coś poważniejszego - jakoś by to już wypłynęło.

Awatar użytkownika
brezdi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 654
Rejestracja: sob lut 23, 2013 4:33 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: brezdi » sob lip 28, 2018 2:37 pm

Sprawdzali bilety imiennie?

Awatar użytkownika
Kira
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 60
Rejestracja: czw lip 04, 2013 10:31 pm
Skąd: Kraków

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Kira » sob lip 28, 2018 2:39 pm

A nie wiecie jak było z wpuszczaniem z obrożami czy pieszczochami? Wiem, że kolce odpadaja, ale nie widział ktoś może obroży z kółkiem np?

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » sob lip 28, 2018 2:41 pm

Sprawdzali bilety imiennie?
Sprawdzali.

Deleted User 1499

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 1499 » sob lip 28, 2018 3:01 pm

Co się dzieje z Dave? Przez większość koncertu był jakiś smutny.
Bardziej się bawił niż w Tallinie, ale ewidentnie coś mu dolega.
Wydaje mi się podobnie jak na TBoS wyglada i się zachowuje. Z tego co pamietam, ma tylko problemy z cukrzycą i stara się ograniczać ilość papierosów. Jakby było coś poważniejszego - jakoś by to już wypłynęło.
W sumie tak by pasowało, te zmiany wagi.

Awatar użytkownika
brezdi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 654
Rejestracja: sob lut 23, 2013 4:33 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: brezdi » sob lip 28, 2018 3:05 pm

A powiedzcie jeszcze o której rzeczywiście zaczął i skończył support i o której według planu zaczyna Maiden. Tak jak w planie 20:50?

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Schizoid » sob lip 28, 2018 3:08 pm




7. Jak zwykle osoby na trybunach szturchające ludzi przed nimi, bo ktoś się ośmielił podnieść rękę czy wstać

I co w tym, kurw@, dziwnego, że ludziom płacącym za miejsca siedzące przeszkadzało, że ktoś psuje im odbiór koncertu? Machanie rękami rozumiem, stanie na bisach też, ale jak ktoś sobie ubzdura, że będzie stał 1h40 i zasłaniał ludziom z tyłu, to wypad bez dyskusji.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Deleted User 7379

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 7379 » sob lip 28, 2018 3:08 pm

Support 19:30, koło 20:10-15 skończyli. Maiden 20:50

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 391
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: cloud » sob lip 28, 2018 3:12 pm




7. Jak zwykle osoby na trybunach szturchające ludzi przed nimi, bo ktoś się ośmielił podnieść rękę czy wstać

I co w tym, kurw@, dziwnego, że ludziom płacącym za miejsca siedzące przeszkadzało, że ktoś psuje im odbiór koncertu? Machanie rękami rozumiem, stanie na bisach też, ale jak ktoś sobie ubzdura, że będzie stał 1h40 i zasłaniał ludziom z tyłu, to wypad bez dyskusji.
+1. Jak zwrocilem uwage wczoraj gosciowi przed nami (bylem z prawie 70letnimi rodzicami), to dostalem odpowiedz, ze nie usiadzie bo mu niewygodnie. Na szczescie po krotkiej wymianie argumentow zmienil zdanie.
Naprawde krotkowzroczne jest to cale „trybuny to piknik”.
UP THE IRONS !!!


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości