24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » wt gru 03, 2019 8:37 am

Dziwna sprawa. Zamówiłem dwa bilety, w tym jeden kolekcjonerski. Wczoraj pocztą przyszedł tylko jeden - ten zwykły. Za przesyłkę zapłaciłem raz, bo zamówienie było jedno...Ktoś wie czy kolekcjonerskie dosyłaja osobno czy już mam reklamację składać?
Na stronie jest wyraźnie napisane, że kolekcjonerskie wysyłają dwa tygodnie przed wydarzeniem
Dzięki. Nie doczytałem

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » wt gru 03, 2019 2:59 pm

Witam szanowne grono po "kilku" latach nieobecności na forum :D
Miło Was znowu poczytać.

Chciałbym się poradzić. Zwykle na koncerty była płyta i tylko płyta.
Najlepiej GC, ale w pewnych względów tym razem będą trybuny.
Tylko aż strach kupić bilet po tym co piszecie o Narodowym. Pytanie
brzmi: Jeżeli trybuny, to gdzie najlepiej? A gdzie najgorzej? Czy
górne sektory odpadają w ogóle, tam to już nie będzie można
rozróżnić Troopera od FOTD?
Ja na płycie w Krakowie na początku piosenki nie mogłem się odsłuchać czy grają the evil that Men do czy hallowed by the name :D

Deleted User 7859

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Deleted User 7859 » wt gru 03, 2019 3:12 pm

Coś Wam słuch szwankuje.

Awatar użytkownika
marian_Fe
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 108
Rejestracja: wt maja 14, 2013 1:12 pm
Skąd: Polska

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: marian_Fe » czw gru 05, 2019 12:10 pm

Witam szanowne grono po "kilku" latach nieobecności na forum :D
Miło Was znowu poczytać.

Chciałbym się poradzić. Zwykle na koncerty była płyta i tylko płyta.
Najlepiej GC, ale w pewnych względów tym razem będą trybuny.
Tylko aż strach kupić bilet po tym co piszecie o Narodowym. Pytanie
brzmi: Jeżeli trybuny, to gdzie najlepiej? A gdzie najgorzej? Czy
górne sektory odpadają w ogóle, tam to już nie będzie można
rozróżnić Troopera od FOTD?
Powiem tak, może jestem walnięty, ale ja nic nie mam do Narodowego. Może to nie jest obiekt na rockowe koncerty, ale ja bym tak nie histeryzował z tą "słyszalnością" i dał już sobie spokój z "legendą Basenu". Na stadionie zawsze będzie pogłos, mniejszy czy większy. I każde ucho jest inne. Jeden powie, że dla niego super, a drugi stwierdzi że nic nie słyszy. Byłem tam już na kilku "głośnych występach" i dramatu nie było. Zawsze siedziałem na wprost sceny, trzy razy na wyższej trybunie i raz na niższej. A kolega, który chodzi na płytę zawsze dla odmiany narzekał na dźwięk, gdzie by nie stał. Podczas gdy są osoby, które mówią, że na płycie jest spoko. No i bądź tu mądry. W każdym razie dużo gorzej było jak dla mnie na stadionie w Poznaniu. I to nie dlatego, że jestem z Warszawy :mryellow: A i Tauron Arena w Grodzie Kraka dupy mi nie urwała pod względem nagłośnienia.

Deleted User 1499

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Deleted User 1499 » czw gru 05, 2019 12:33 pm

A mi w Tauronie chyba najbardziej z Pl koncertów od 2005 roku podeszło :D To jest fakt że ucho uchu nierówne plus każdy znajduje się w innym miejscu. Ja w Tauronie na 1 dniu stałem przy konsolecie i było wyraźnie ale cicho, na drugi dzień blisko sceny po prawej stronie i było już dużo lepiej ale mniej wyraźnie i bądź tu mądry.
Dlatego uwielbiam jeździć na taki Riverside który nie dość że brzmi fantastycznie na żywo to jeszcze grają w małych klubach i gdzie nie staniesz to dźwięk jest co najmniej dobry.

Deleted User 7859

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Deleted User 7859 » czw gru 05, 2019 1:11 pm

Właśnie odebrałem bilecik na koncert :jee:

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » czw gru 05, 2019 1:32 pm

Witam szanowne grono po "kilku" latach nieobecności na forum :D
Miło Was znowu poczytać.

Chciałbym się poradzić. Zwykle na koncerty była płyta i tylko płyta.
Najlepiej GC, ale w pewnych względów tym razem będą trybuny.
Tylko aż strach kupić bilet po tym co piszecie o Narodowym. Pytanie
brzmi: Jeżeli trybuny, to gdzie najlepiej? A gdzie najgorzej? Czy
górne sektory odpadają w ogóle, tam to już nie będzie można
rozróżnić Troopera od FOTD?
Powiem tak, może jestem walnięty, ale ja nic nie mam do Narodowego. Może to nie jest obiekt na rockowe koncerty, ale ja bym tak nie histeryzował z tą "słyszalnością" i dał już sobie spokój z "legendą Basenu". Na stadionie zawsze będzie pogłos, mniejszy czy większy. I każde ucho jest inne. Jeden powie, że dla niego super, a drugi stwierdzi że nic nie słyszy. Byłem tam już na kilku "głośnych występach" i dramatu nie było. Zawsze siedziałem na wprost sceny, trzy razy na wyższej trybunie i raz na niższej. A kolega, który chodzi na płytę zawsze dla odmiany narzekał na dźwięk, gdzie by nie stał. Podczas gdy są osoby, które mówią, że na płycie jest spoko. No i bądź tu mądry. W każdym razie dużo gorzej było jak dla mnie na stadionie w Poznaniu. I to nie dlatego, że jestem z Warszawy :mryellow: A i Tauron Arena w Grodzie Kraka dupy mi nie urwała pod względem nagłośnienia.
Byłem na paru stadionach piłkarskich na meczach i koncertach w Europie. Nigdzie pogłos nie jest nawet zbliżony do tego co się dzieje na narodowym, ten obiekt zaprojektowano właśnie w tym celu. Tylko pytanie po ch... na stadionie od początku zaprojektowanym tak, że nie da się tam robić koncertów, ciagle odbywają się koncerty.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » czw gru 05, 2019 2:32 pm

Witam szanowne grono po "kilku" latach nieobecności na forum :D
Miło Was znowu poczytać.

Chciałbym się poradzić. Zwykle na koncerty była płyta i tylko płyta.
Najlepiej GC, ale w pewnych względów tym razem będą trybuny.
Tylko aż strach kupić bilet po tym co piszecie o Narodowym. Pytanie
brzmi: Jeżeli trybuny, to gdzie najlepiej? A gdzie najgorzej? Czy
górne sektory odpadają w ogóle, tam to już nie będzie można
rozróżnić Troopera od FOTD?
Powiem tak, może jestem walnięty, ale ja nic nie mam do Narodowego. Może to nie jest obiekt na rockowe koncerty, ale ja bym tak nie histeryzował z tą "słyszalnością" i dał już sobie spokój z "legendą Basenu". Na stadionie zawsze będzie pogłos, mniejszy czy większy. I każde ucho jest inne. Jeden powie, że dla niego super, a drugi stwierdzi że nic nie słyszy. Byłem tam już na kilku "głośnych występach" i dramatu nie było. Zawsze siedziałem na wprost sceny, trzy razy na wyższej trybunie i raz na niższej. A kolega, który chodzi na płytę zawsze dla odmiany narzekał na dźwięk, gdzie by nie stał. Podczas gdy są osoby, które mówią, że na płycie jest spoko. No i bądź tu mądry. W każdym razie dużo gorzej było jak dla mnie na stadionie w Poznaniu. I to nie dlatego, że jestem z Warszawy :mryellow: A i Tauron Arena w Grodzie Kraka dupy mi nie urwała pod względem nagłośnienia.
Byłem na paru stadionach piłkarskich na meczach i koncertach w Europie. Nigdzie pogłos nie jest nawet zbliżony do tego co się dzieje na narodowym, ten obiekt zaprojektowano właśnie w tym celu. Tylko pytanie po ch... na stadionie od początku zaprojektowanym tak, że nie da się tam robić koncertów, ciagle odbywają się koncerty.
hmmm...bo jest największy i można się najbardziej nachapać? Swoją drogą, to "elektorat" Iron Maiden w PL to max. ok. 30 tys. osób. Wyliczyłem to kiedyś na podstawie analizy dotychczasowych frekwencji na koncertach w PL ;) Więc miało tu albo znaczenie centralne położenie stadionu, albo liczą na to że zagranica nabije...

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2574
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: remi » czw gru 05, 2019 3:13 pm

No akurat 30k pękło w 2016 roku we Wrocławiu. Takie zwyżki są zauważalne, gdy zespół odwiedza rynek, na którym dawno nie byli.

W Wawie ostatni koncert był w 2011r.
9 lat to dużo + dobra, znana trasa i setlista + niejako "prestiżowe" znaczenie Narodowego (w końcu grają tam najwięksi :lol: ) może spowodować pęknięcie szklanych 40k na Maiden w Polsce.
Jak do tego dodamy okres wakacyjny, niedzielny wieczór, brak kolidacji z występami Polaków na ME - to to wszystko ma sens i być może strach przed akustyką nie spowoduje przesunięcia więcej niż 2-3k do Pragi a uzbiera nam się największy polski koncert Maiden w historii, na co naprawdę zasługują :evil:

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1756
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: erosinho » czw gru 05, 2019 4:46 pm

We Wrocku jak dobrze pamiętam było 39 k, myślę ze koncert na Narodowym spokojnie tą granicę przebije.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » czw gru 05, 2019 9:10 pm

We Wrocku jak dobrze pamiętam było 39 k, myślę ze koncert na Narodowym spokojnie tą granicę przebije.
Wątpię czy tyle było. Ten stadion ma 42 tyś. miejsc siedzących. Kilka sektorów odpadlo ze względu na scenę. Na tych co zostały nie wszystkie miejsca były zajęte. Chociaż oczywiście doszła płyta, nieuwzgledniona w tych 42k. Ale w 39 tyś. nie uwierzę - dopóki nie zobaczę oficjalnych danych ze sprzedaży biletów :P

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2574
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: remi » czw gru 05, 2019 9:15 pm

Artist: Iron Maiden, Anthrax & The Raven Age
Venue: Wroclaw, POL – Stadion Wroclaw
Date: Jul. 03rd, 2016
Gross Sales: $1,936,579
Attendance/Capacity: 35,081 / 37,000
Ticket Prices: $66.61, $44.32

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6556
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » pt gru 06, 2019 7:04 am

A propos Narodowego. Szykują się zmiany. Zapewne będzie się tam odbywać mniej koncertów.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/mateu ... ym/e2l10hb
nie będę bił się z gównem

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17405
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: pz » pt gru 06, 2019 7:08 am

O rząd będzie zarządzał, czyli stadion będzie grubo "pod kreską" :)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3305
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: barsiarz » pt gru 06, 2019 7:47 am

Nie noooo, budżet stadionu będzie zbilansowany.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17405
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: pz » pt gru 06, 2019 7:52 am

Chyba z naszych podatków :) Ten stadion w tej formie to niestety porażka, ale w końcu tak został zaprojektowany. Póki co będę miał blisko na Maiden, a potem t też nie będę płakał, bo zawsze mogę sobie dojechać gdzieś na koncert.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Tweener
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 01, 2017 11:04 am

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Tweener » pt gru 06, 2019 8:38 am

Kurczę, gdy Lewandowski rozmawiał z premierem o fatalnej murawie, mógł wspomnieć, że istnieje jeszcze problem z akustyką.
prodiża kabel wskazał mi drogę

Python
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 847
Rejestracja: wt lut 18, 2014 3:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Python » pt gru 06, 2019 8:46 am

Kurczę, gdy Lewandowski rozmawiał z premierem o fatalnej murawie, mógł wspomnieć, że istnieje jeszcze problem z akustyką.
No i po co morawieckiemu ta informacja by była? Myślisz że jego to w ogóle interesuje? I myślisz że lewandowski wie cokolwiek na temat akustyki na Narodowym? :D

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5344
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: thorgal_30 » pt gru 06, 2019 9:36 am

Musicie ogarnąć FTTB dla Lewego, może połknie bakcyla, a jak akustyka go nie zachwyci to prosta droga do włodarzy ;-)
The Number Of The .....

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17405
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 05/07/2020 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: pz » pt gru 06, 2019 9:57 am

Ja myślę, że Lewandowski wie co nieco na temat akustyki Narodowego i że mu się podoba. W końcu doping się tam dobrze niesie, bo tak właśnie miało być. :) A, że na samych meczach stadion nie zarobi... kogo to interesowało na etapie projektu. Teraz narzekamy na dźwięk, ale mnóstwo ludzi jest zadowolonych. Myślę, że Morawiecki sobie pogadał, ale koncerty nadal tam będą często organizowane. Najwyżej reprezentacja odwiedzi kilka innych stadionów (co jest moim zdaniem dobrym pomysłem).

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości