??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Budziol » ndz wrz 06, 2009 3:25 pm

w takim razie skoro jest coś na rzeczy, zakładamy osobny temat żeby nie offtopowac w temacie o koncercie DM
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 10:46 pm przez Budziol, łącznie zmieniany 8 razy.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: RALF » ndz wrz 06, 2009 4:01 pm

Z informacja o koncercie nie muszą się spieszyć, ceny biletów przewiduję wręcz kosmiczne - pewnie ogłoszą w listopadzie i do końca roku będzie wyprzedane. Mam nadzieję że zrobią nawet trzy koncerty w naszym kraju i to w Łodzi. Przy scenie położonej centralnie wejdzie nawet 14,000 ludzi, byłoby świetnie.

Słyszałem coś o trój-miesięcznej trasie po Europie wiosną 2010, mają jechać na dwie halowe sztuki do Rosji, także na dwa podobne koncerty w O2 ARENA w Czechach. W MH UK Kerry King ze Slayera wspomina coś o trasie "BIG FOUR OF THRASH"- wspólnej wycieczce METY, SLAYERA, MEGADETH I ANTHRAX - dla UCZCZENIA sceny metalowej z USA. Podobno po EU, czy wyobrażacie sobie taki line-up, ja nie...

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: cellman » ndz wrz 06, 2009 5:01 pm

jeśli koncert będzie, to będę na pewno, Metallici w Polsce nie odpuszczę \m/

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Budziol » ndz wrz 06, 2009 5:25 pm

ale SLAYER, MEGADETH i ANTHRAX na jendnej scenie i to w Lodzi to zbyt duzo ;)

Maczup
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:33 pm

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Maczup » ndz wrz 06, 2009 5:30 pm

jadę
NIE DLA CZARNEGO ROBOCOPA!

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: yankes » ndz wrz 06, 2009 7:32 pm

W marcu Metallica według MetClubu i źródeł w Kolumbii ma zagrać po raz pierwszy od 10lat trasę po Ameryce Południowej. Pierwotnie miała się ona odbyć w styczniu. Co do Europy to na pewno będzie trasa w 2010, ale na razie nic nie wiemy. Pojawiły się plotki o trasie ze Slayerem, Megadeth i Anthraxem o czym pisałem w "newsach muzycznych" ale to tylko spekulacje. O koncercie na stadionie w Moskwie też już była mowa kilka tygodni temu. Na razie za wcześnie na konkrety. Myślę, że do końca roku ogłoszą. Temat moim zdaniem na razie nie ma sensu, zwłaszcza jak sobie przypomnimy o pewnych na 100% koncertach AC/DC i Metallici w Polsce w 2009 ;-)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Budziol » ndz wrz 06, 2009 10:08 pm

AC/DC tez jest na liscie zyczen LN, ale to tak jak mowie poki co tylko lista zyczen

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Elevatorman » pn wrz 07, 2009 7:53 am

wolałbym żeby nie było takiej trasy. a co do koncertu mety, to... aż się boję o ceny biletów, no i, to niesamowite zobaczyć koncert metallici gdzie 60% osób na koncercie zna tylko nothing else, one, unforgiven tak było w chorzowie. i nieźle mi sie śmiać chciało z tego...

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: RALF » pn wrz 07, 2009 9:28 am

AC/DC tez jest na liscie zyczen LN, ale to tak jak mowie poki co tylko lista zyczen
Co do AC/DC to rzeczywiście mogą być tylko pobożne życzenia, cóż MAIDENI byli już tyle razy, że przy każdym kolejnym koncercie łatwiej jest ustalić warunki finansowe koncertu, AC/ będą teraz chcieli wyciągnąć ile się da ... Honoraria za obecną trasę są rekordowe, ponoć wpadną na koncerty do EU, ale obstawiam że prędzej zagrają w Czechach niż u nas. Metallica wydaje się być bardzie realna. Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM. Taki lajf!

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Da5id » pn wrz 07, 2009 9:31 am

Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM.
Prowadziłeś badania statystyczne?

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Elevatorman » pn wrz 07, 2009 11:19 am

RALF napisał/a:
Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM.

Prowadziłeś badania statystyczne?
eee tam, chodzi o to, że jak był np genialny Disposable Heroes, to ludzie, którzy stali koło mnie, wogóle nie wiedzieli o co chodzi...no ale co zrobić

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: WICKER MAN » pn wrz 07, 2009 11:58 am

Co do AC/DC to rzeczywiście mogą być tylko pobożne życzenia, cóż MAIDENI byli już tyle razy, że przy każdym kolejnym koncercie łatwiej jest ustalić warunki finansowe koncertu, AC/ będą teraz chcieli wyciągnąć ile się da ... Honoraria za obecną trasę są rekordowe, ponoć wpadną na koncerty do EU, ale obstawiam że prędzej zagrają w Czechach niż u nas. Metallica wydaje się być bardzie realna. Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM. Taki lajf!
A myslisz, ze na koncertach Metalliki w Stanach czy Europie Zachodniej jest inaczej? :lol:
W Stanach bilety na halowe koncerty AC/DC kosztowaly $100, a wiec ok. 300 zl. Mysle, ze podobne ceny bylyby u nas, co zreszta nadal gwarantowaloby 100-procentowy sold out :B Atlas Areny. ;) Metallica grajac dwa koncerty halowe bralaby za bilety pewnie od 200-250 do kilkuset zl. Oczywiscie sold out takze gwarantowany.
Gdybym mial wybierac pomiedzy halowym koncertem AC/DC lub Metalliki w Polsce to zdecydowanie wybralbym tych pierwszych. Ich koncert w Chicago mnie rozwalil!

El Dorado

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: El Dorado » pn wrz 07, 2009 12:32 pm

RALF, jestem bardzo ciekawy skąd bierzesz te informacje o pojemności hali, przecież nie odbył się tam jeszcze żaden koncert.


Prawda jest taka, że jeśli ma być jakiś duży koncert halowy to będzie w Łodzi. ;)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: RALF » pn wrz 07, 2009 12:36 pm

Co do AC/DC to rzeczywiście mogą być tylko pobożne życzenia, cóż MAIDENI byli już tyle razy, że przy każdym kolejnym koncercie łatwiej jest ustalić warunki finansowe koncertu, AC/ będą teraz chcieli wyciągnąć ile się da ... Honoraria za obecną trasę są rekordowe, ponoć wpadną na koncerty do EU, ale obstawiam że prędzej zagrają w Czechach niż u nas. Metallica wydaje się być bardzie realna. Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM. Taki lajf!
A myslisz, ze na koncertach Metalliki w Stanach czy Europie Zachodniej jest inaczej? :lol:
W Stanach bilety na halowe koncerty AC/DC kosztowaly $100, a wiec ok. 300 zl. Mysle, ze podobne ceny bylyby u nas, co zreszta nadal gwarantowaloby 100-procentowy sold out :B Atlas Areny. ;) Metallica grajac dwa koncerty halowe bralaby za bilety pewnie od 200-250 do kilkuset zl. Oczywiscie sold out takze gwarantowany.
Gdybym mial wybierac pomiedzy halowym koncertem AC/DC lub Metalliki w Polsce to zdecydowanie wybralbym tych pierwszych. Ich koncert w Chicago mnie rozwalil!
Ja też bym wybrał AC/ bo Metallicę już z 8 razy widziałem "Live". Cóż, osobiście liczę na koncerty Mety, AC i MAIDEN w 2010 w Polsce. Może odbędzie się ten SONISPHERE 2010 w Polsce z MAIDEN i kilkoma dobrymi grupami, to mogłoby być coś ekstra - wiele zależy od cen biletów.
Jeżeli takie gwiazdy jak Meta czy AC przyjechałyby do Atlas Arena bilety będą kosztować sporo, fani ( ci bogatsi) dadzą KAŻDE PIENIĄDZE - jednak trzeba pamiętać że POLSKA tonie USA, dla przeciętnego Jankesa 100$ to sporo, nawet dużo jak za bilet wstępu, jednak dla "Kowalskiego" 300 za przeciętną wejściówkę to już majątek, zważywszy iż 75 % to ludzie młodzi i bardzo młodzi...

Mimo wszystko liczę, że te trzy grupy zobaczymy w POLSCE 2010!!! O SONISPHERE jak i ewentualnej trasie MAIDEN w 2010 nic nie wiadomo, czekamy na Info o MECIE, ech ten czas...

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: RALF » pn wrz 07, 2009 12:42 pm

RALF, jestem bardzo ciekawy skąd bierzesz te informacje o pojemności hali, przecież nie odbył się tam jeszcze żaden koncert.


Prawda jest taka, że jeśli ma być jakiś duży koncert halowy to będzie w Łodzi. ;)
Poczytaj info o sali w ŁOdzi, organizatorzy coś wspominali przy okazji koncertów DM, które są już sprzedane, mówili iż poszło po 13,000 biletów - interesuję się tym zagadnieniem, ciekawi mnie to. W Atlas ARENA podstawowa pojemność trybun stałych to 10.000 są jeszcze te miejsca mobilne, dochodzi wówczas 3000. Na koncerty z tradycyjną konfiguracją estrady w głębi - wejdzie ok.13,000 widzów - dużo jak na Polskę.

Pozostaje kwestia akustyki, to może być spore zaskoczenie, tylko czy oby pozytywne...

El Dorado

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: El Dorado » pn wrz 07, 2009 12:46 pm

przy scenie na środku mniej osób wchzodzi na płytę.... przynajmniej na mete, bo ta scena duza....

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: yankes » pn wrz 07, 2009 12:47 pm

jednak trzeba pamiętać że POLSKA to nie USA, dla przeciętnego Jankesa 100$ to sporo, nawet dużo jak za bilet wstępu, jednak dla "Kowalskiego" 300 za przeciętną wejściówkę to już majątek, zważywszy iż 75 % to ludzie młodzi i bardzo młodzi...
Na Rammstein bilety od początku były drogie a mimo to schodziły jak ciepłe bułeczki. Ceny podnieśli,a i tak wszystkie poszły. A to jest Rammstein. Dlatego za AC/DC czy Metallice w hali też zaśpiewają 200-300zł co będzie po prostu przeliczeniem euro na złotówki. Tak, jak Wicker pisał - sold out gwarantowany.

Co do Sonisphere to wiadomo tylko tyle, że w 2010 odbędzie się w Knebworth. Tyle i tylko tyle. ;-)

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: herki » pn wrz 07, 2009 12:49 pm

Nie będzie Metalliki w Polsce w przyszłym roku

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: RALF » pn wrz 07, 2009 1:49 pm

Nie będzie Metalliki w Polsce w przyszłym roku
To powiedz mi, skąd to wiesz !??

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: ??/??/2010 - Metallica - Polska [PLOTKA]

Postautor: Budziol » pn wrz 07, 2009 8:39 pm

Co do AC/DC to rzeczywiście mogą być tylko pobożne życzenia, cóż MAIDENI byli już tyle razy, że przy każdym kolejnym koncercie łatwiej jest ustalić warunki finansowe koncertu, AC/ będą teraz chcieli wyciągnąć ile się da ... Honoraria za obecną trasę są rekordowe, ponoć wpadną na koncerty do EU, ale obstawiam że prędzej zagrają w Czechach niż u nas. Metallica wydaje się być bardzie realna. Rzeczywiście ponad 60% osób w Chorzowie znała tylko ich balladki radiowe z ESKI i RMF FM. Taki lajf!
A myslisz, ze na koncertach Metalliki w Stanach czy Europie Zachodniej jest inaczej? :lol:
W Stanach bilety na halowe koncerty AC/DC kosztowaly $100, a wiec ok. 300 zl. Mysle, ze podobne ceny bylyby u nas, co zreszta nadal gwarantowaloby 100-procentowy sold out :B Atlas Areny. ;) Metallica grajac dwa koncerty halowe bralaby za bilety pewnie od 200-250 do kilkuset zl. Oczywiscie sold out takze gwarantowany.
Gdybym mial wybierac pomiedzy halowym koncertem AC/DC lub Metalliki w Polsce to zdecydowanie wybralbym tych pierwszych. Ich koncert w Chicago mnie rozwalil!
Ja też bym wybrał AC/ bo Metallicę już z 8 razy widziałem "Live". Cóż, osobiście liczę na koncerty Mety, AC i MAIDEN w 2010 w Polsce. Może odbędzie się ten SONISPHERE 2010 w Polsce z MAIDEN i kilkoma dobrymi grupami, to mogłoby być coś ekstra - wiele zależy od cen biletów.
Jeżeli takie gwiazdy jak Meta czy AC przyjechałyby do Atlas Arena bilety będą kosztować sporo, fani ( ci bogatsi) dadzą KAŻDE PIENIĄDZE - jednak trzeba pamiętać że POLSKA tonie USA, dla przeciętnego Jankesa 100$ to sporo, nawet dużo jak za bilet wstępu, jednak dla "Kowalskiego" 300 za przeciętną wejściówkę to już majątek, zważywszy iż 75 % to ludzie młodzi i bardzo młodzi...

Mimo wszystko liczę, że te trzy grupy zobaczymy w POLSCE 2010!!! O SONISPHERE jak i ewentualnej trasie MAIDEN w 2010 nic nie wiadomo, czekamy na Info o MECIE, ech ten czas...
a wiec tak przeciek jest z bardzo wiarygodnego zrodla.
i AC/DC i Meta jest na tapecie, tylko ze pierwszy to nic pewnego, a drugi...
no dobra niech poki co bedzie to tylko plotka ;)


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości