SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

Oficjalny Fan Klub

Postanowiłem opisać Wam zawartość paczek jakie dostaję z oficjalnego fan klubu. Być może zachęci to kogoś do zapisania się do niego, a może wręcz odwrotnie - zniechęci. Zacznę w niezbyt taktowny sposób bo od pieniędzy, ale to przecież jedna z najważniejszych rzeczy. Tak więc przyjemność przynależenia do oficjalnego FC kosztuje 20 funtów, czyli ponad 120 zł. I na tym kończą się koszty tylko dla tych co mają kartę kredytową. Ci co takowej nie mają muszą jeszcze zapłacić około 15 zł na poczcie za tzw. "List wartościowy". Do tego listu wkładamy funty i (na wszelką okoliczność) kartkę ze swoim adresem i za co są te pieniądze, wypełniamy jeszcze jakieś papierki i otrzymujemy potwierdzenie (nie wyrzucać :). Potem trzeba poczekać ze 2 - 4 tygodnie i wreszcie otrzymamy swoją wymarzoną paczkę. A w niej...

Na pewno nic ponadto co obiecują :) A więc po pierwsze przypinkę:

Dalej, Biografię (oczywiście tylko raz, w pierwszej paczce) i pierwszy numer (z danego roku ) fan klubowego magazynu:

Jeżeli ktoś się zapisuje np. w czerwcu to chyba przyślą mu wcześniejsze numery, ale tylko z roku, w którym się zapisuje.

W pierwszej paczce powinno znaleźć się także zdjęcie zespołu z autografami, ale w mojej go nie było... Był za to list z wyjaśnieniami, że członkowie zespołu są na wakacjach i zdjęć nie ma. Do tej pory zdjęcia nie dostałem, ale może w końcu przyślą.

Dalej, w pierwszej paczce jest też formularz, który trzeba wypełnić i wysłać wraz z dwoma swoimi zdjęciami do Anglii, aby otrzymać legitymację (wyjątkowy badziew...):

W następnych paczkach znajdziecie kolejne numery fan klubowego magazynu i całą masę reklamówek, zachęcających do kupna jakiegoś gadżetu ze sklepu Iron Maiden. Od razu powiem, że trzeba mieć sporo kasy, żeby się tam ubierać :) Same magazyny są dość ciekawe. Dużo tam dobrej jakości zdjęć i artykułów. Warto poczytać. To tyle.

Ja mimo wszystko przedłużę członkostwo na następny rok. Może w końcu dostanę moje zdjęcie :) Gdyby ktoś miał jakieś pytania to piszcie śmiało: ironrav@interia.pl

UP THE IRONS!
RAV
Adres Oficjalnego Fan Klubu:
Iron Maiden Fan Club
PO BOX 3803, Harlow,
Essex, CM20 2BW
Tel/Fax: +44 (0) 1279444666
E-mail: maiden@maiden.co.uk

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2013