27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 2259

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 2259 » ndz lip 29, 2018 9:12 pm

Koło mnie na trybunach większość się obudziła i bawiła właśnie od Feara, ja sobie wtedy już odpuściłem darcie japy i udawanie, że gram na perkusji :B i oglądałem na spokojnie. Moim zdaniem Icarusa powinni zostawić na bis, większa dramaturgia show by była.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Geri666 » ndz lip 29, 2018 9:17 pm



Niestety nawet to nie pomogło. Miałem w swoim otoczeniu kilku podchmielonych januszy ich "śmieszne" żarty i próby przepychania się do przodu. Ale fakt, jeśli ten 0% alkohol w jakimś znacznym stopniu ograniczył liczbę takich osób, to dla mnie dobrze. Ja i tak, jeśli już, to wolę dziabnąć piwko czy dwa po koncercie, nie przed, chociaż szkoda, że normalni ludzie którzy chcieliby wypić sobie piwko w czasie koncertu nie mogą tego zrobić przez jakąś dzicz ;)
No wlasnie ja tez wyznaje filozofie zeby wypic kilka piwek po koncercie, a na koncercie cieszyc sie wydarzeniem.
Swoja droga slabo wczoraj z knajpami na rynku. O polnocy wszystko zamykaja i piwa sie napic nie mozna.
Ty byles na pewno w Krakowie? Pilismy do 4 rano, a w ambasadzie sledzia na piwko dotarliśmy o 3 w nocy i bylo sporo osob, a wychodzac nie wygladalo jakby knajpa miala sie zamykac
Bylem i bylem na rynku w kilku restauracjach, bo chcialem z narzeczona zjesc i wypic. Wszedzie mowili ze kuchnia zamknieta i juz zamykaja lokale. Jedna czy dwie knajpy wiosny nie czynia, nie bede zmeczony i glodny latal po calym starym miescie w poczukiwaniu otwartego lokalu :P

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Schizoid » ndz lip 29, 2018 9:26 pm

Pamiętam "Hungry Daze" Deep Purple i "Immigrant Song" Led Zeppelin.
Kashmir też był.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

ryju
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: czw mar 25, 2010 10:31 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: ryju » ndz lip 29, 2018 9:29 pm

Cześć :) Czy pamięta ktoś jakie kawałki były grane z taśmy bezpośrednio przed koncertem (poza Doctor Doctor)? Z góry dzięki za pomoc!
Ta sama setlista jest w pętli na całej trasie. Jeszcze pamiętam Alter bridge - Blackbird, Queensryche - Spreading the Disease.
Westwards, the tide!

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Geri666 » ndz lip 29, 2018 9:33 pm

Cześć :) Czy pamięta ktoś jakie kawałki były grane z taśmy bezpośrednio przed koncertem (poza Doctor Doctor)? Z góry dzięki za pomoc!
Ta sama setlista jest w pętli na całej trasie. Jeszcze pamiętam Alter bridge - Blackbird, Queensryche - Spreading the Disease.
Queensryche - Jet City Woman slyszalem

Deleted User 2259

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 2259 » ndz lip 29, 2018 9:36 pm

Geri92 - miales 2 knajpy z zarciem otwarte do 3 godziny rano, na gołębiej. nie wiem jak tego szukales

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Bon Dzosef » ndz lip 29, 2018 9:47 pm

W piatek o 2 w nocy zarlem pizze w jakiejs restauracji :P
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » ndz lip 29, 2018 9:58 pm

Cześć :) Czy pamięta ktoś jakie kawałki były grane z taśmy bezpośrednio przed koncertem (poza Doctor Doctor)? Z góry dzięki za pomoc!
Ta sama setlista jest w pętli na całej trasie. Jeszcze pamiętam Alter bridge - Blackbird, Queensryche - Spreading the Disease.
Queensryche - Jet City Woman slyszalem
Montrose -Bad Motor Scooter ; Motley Crue -Dr.Feelgood ,Gunsi ,Slash solo

smike
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 8:59 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: smike » ndz lip 29, 2018 10:13 pm



Ta sama setlista jest w pętli na całej trasie. Jeszcze pamiętam Alter bridge - Blackbird, Queensryche - Spreading the Disease.
Queensryche - Jet City Woman slyszalem
Montrose -Bad Motor Scooter ; Motley Crue -Dr.Feelgood ,Gunsi ,Slash solo
Oki, naliczyłem tyle, ale brakuje tu tego jednego kawałka który chodzi mi po głowie, grany bardzo blisko koncertu...

Montrose - Bad Motor Scooter
Motley Crue - Dr.Feelgood
Queensryche - Jet City Woman, Spreading the Disease
Alter bridge - Blackbird
Led Zeppelin - Kashmir, Imigrant Song
Deep Purple - Hungry Daze
Gunsi, Slash

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » ndz lip 29, 2018 10:20 pm

To jeszcze Whitesnake -Still of The Night

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14869
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: LukaSieka » ndz lip 29, 2018 10:24 pm

Scorpions "Rock You Like A Hurricane" i Thin Lizzy "The Boys Are Back In Town" na 666% też leciały.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Geri666 » ndz lip 29, 2018 10:54 pm

Geri92 - miales 2 knajpy z zarciem otwarte do 3 godziny rano, na gołębiej. nie wiem jak tego szukales
W koncu byl Mcdonald na szewskiej. EOT

Awatar użytkownika
SOBER1Z
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 792
Rejestracja: wt paź 11, 2011 11:38 am
Skąd: Kraków

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: SOBER1Z » ndz lip 29, 2018 11:17 pm

Ozzy też leciał gdzieś tam po drodze.

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1576
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: zgo » ndz lip 29, 2018 11:34 pm

Koncerty super. Piątek dla mnie też lepszy (Adrian wie co mówi).
A Kraków jak to Kraków, specyficzne miasto :D

Panowie, było super :)
Teraz idę smarować plecy jakąś maścią bo po dwóch dniach na barierce wszystko mnie napierdziela

Awatar użytkownika
Scoobany
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 13, 2015 11:44 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Scoobany » pn lip 30, 2018 1:54 am

Ozzy też leciał gdzieś tam po drodze.
A dokładnie to Crazy Train.

https://www.instagram.com/p/BlxgvLwg8ga ... ie_d_smith
Kolejny filmik żony Adriana wrzucony w sobote. Jeżeli dobrze zrozumiałem, Adrian zapatrywał się na wędkowanie, "bo jutro (w niedzielę) ma wolne". Ktoś wcześniej pisał, że cały zespół poleciał w nocy zaraz po koncercie?

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9638
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: blackcocker » pn lip 30, 2018 8:43 am

Ozzy też leciał gdzieś tam po drodze.
A dokładnie to Crazy Train.

https://www.instagram.com/p/BlxgvLwg8ga ... ie_d_smith
Kolejny filmik żony Adriana wrzucony w sobote. Jeżeli dobrze zrozumiałem, Adrian zapatrywał się na wędkowanie, "bo jutro (w niedzielę) ma wolne". Ktoś wcześniej pisał, że cały zespół poleciał w nocy zaraz po koncercie?
Nie musi wędkować w Krakowie :P Nawet trochę wyżej postawione osoby z FOSA mowiły, że po koncercie już nie jadą do hotelu tylko na lotnisko. Ktoś chyba nawet podawał dokładną godzinę odlotu
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Mila » pn lip 30, 2018 9:33 am





1. Np. po to Bo masz 150 cm
2. Np. Bo był dostępny bliski sektor, a chcesz mieć bliski widok i nie chcesz przepychać się z "polskim piekiełkiem"
3. Np. Bo płyta była niedostępna
4. Np. bo wychodzisz z roboty po 20 i nie chcesz stać na końcu płyty
5. Np. bo idziesz ze swoją nową dziewczyną i wiesz, że płyta ją zniechęci a chcesz jej pokazać swój ulubiony band

itp itd
Nie zgodzę się z tymi argumentami ale okej, wczoraj wchodziłam na hale o 20:40. Ze spokojem stałam w połowie płyty gdzie wszystko widziałam i nikt się nie przepychł ani nie zasłaniał :) Była pełna kultura a odbiór znakomity :)
A jeżeli wolę bliski sektor a nie połowę płyty? Pół forum pisze,że była obora na płycie,ale u Ciebie było kulturalnie więc się nie zgadzasz z argumentami :lol:
Było bydło, pierwszy koncert spędziłam na barierce. Drugi koncert oglądałam z dalszej odległości i tam już było spokojnie.
Generalnie im bliżej sceny tym gorzej :wink:

Awatar użytkownika
Saint
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 32
Rejestracja: pt mar 19, 2004 9:18 pm
Skąd: Jarosław

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Saint » pn lip 30, 2018 9:42 am

Jak na mój pierwszy koncert IM na trybunach to nie narzekam. Inaczej się ogląda. Byłem w piątek.
Koncert świetny pod każdym względem z wyjątkiem akustyki. Na A10 przez większosć koncertu sieczka(pod koniec trochę lepiej). Tylko bębny i czasem solówki dało się posłuchać. Bruce równie dobrze mógł zaczynać śpiewać każdy utwór od ostatniej zwrotki i tak by było wszystko jedno.
Byłem na kilku koncertach IM czy to na stadionach, halach itp ale ten zdecydowanie najgorzej nagłośniony. Znajomi byli pod samym sufitem na C i uważają tak samo.
Wróciłbym na płytę ale jak patrzyłem z góry co tam się dzieje i czytając Wasze relacje, to zastanawiałem się po co tyle lat na płytę chodziłem :shock:
Ogólnie koncert na plus, żałuję trochę z że soboty zrezygnowałem...

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 462
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Władysław_Warneńczyk » pn lip 30, 2018 9:44 am

No to kilka słów ode mnie.

Weekend w Krakowie był niesamowity. Nocleg w Sheratonie też zrobił swoje, ale do rzeczy.

Koncert piątkowy był moim zdaniem odrobinę lepszy od sobotniego. Mimo wejścia do hali na 20 minut przed startem Maiden, tłum na Aces High porwał mnie w zasadzie pod samą scenę. Publiczność może i była narwana i zbydlona, ale szczerze mówiąc, dla mnie, było i tak znacznie lepiej niż 2 lata temu we Wrocławiu, gdzie poziom chamstwa i prostactwa przewyższał dopuszczalne normy stukrotnie. Chłopaki w doskonałej formie, akcja z karpiem bardzo dobra, generalnie, nie mam się do czego przyczepić. Po koncercie poszliśmy na drinka do baru w hotelu, gdzie już czekał Steve, zaraz potem pojawił się Bruce oraz Nicko. Co prawda obyło się bez rozmów o tragicznej sytuacji w Polsce czy literaturze postmodernistycznej, ale i tak ciekawe przeżycie.

Drugiego dnia, większą część czasu spędziliśmy w hotelu. Znajomi załapali się na fotkę ze Stevem, ja jednak w tym czasie byłem zajęty czymś innym i nie zdążyłem :( no cóż, zdarza się. Sam dojazd na koncert na jeszcze większym yolo niż w pierwszego dnia, gdzieś po 20 wychodziliśmy z hotelu, wszedłem do hali dosłownie 5 minut przed Doctor Doctor. Oczywiście, polska publiczność po raz kolejny udowodniła, że pięć minut później,można już stanąć w miarę blisko sceny. Koncert odebrałem ciut gorzej z powodu zmęczenia, poza tym, przyjechała moja przyjaciółka i musiałem uważać, żeby nic jej się nie stało w tłumie obleśnych januszy bez koszulek. Publiczność imo gorsza niż w piątek, a próba rozkręcenia młyna na Sign of the Cross, to przejaw jakieś choroby mózgu zapewne, gdyż osoba o zdrowych zmysłach nie wpadłaby na taki pomysł.

Generalnie, było to naprawdę wspaniały wypad, serdecznie pozdrawiam wszystkich, z którymi rozmawiałem (niestety nie pamiętam imion) i kieruję szczere wyrazy uznania do ludzi, którzy mimo tropikalnej temperatury stali cierpliwie pod Sheratonem. Wasze zdrowie! I Steve'a Harrisa.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: RALF » pn lip 30, 2018 10:14 am

https://www.polskieradio.pl/6/13/Artyku ... URON-Arene
Polecam! Ja stałem przy stanowisku akustyka (mogłem obserwować jego pracę z bliska) - dźwięk oceniam na 4/5. Przed właściwymi koncertami artystów podsłuchałem rozmowę dwóch gości w koszulkach Prosound - kręcili się na FOH, jeden stwierdził: "Mocny wokal, rytm - petarda, trzy gitary prowadzące, bas niczym gitara - w ..uj trudne do ogarnięcia i nagłośnienia, nie ma k...a mowy żeby się nie zlewało.."


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości